2017-11-23   19:27:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 4, 50m PU P12, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jere Ojakippola  1999  Vieskan Uimarit            35.82   
Aaron Joki  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            36.71   
Aleksi Kylmänen  1999  Aurajoen Uinti            37.02   
Elias Kuusisto  1999  Aurajoen Uinti            39.16   
Eero Nikula  1999  Haapajärven Kiilat            39.22   
Miika Nurmi  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            40.01   
Leevi Lehti  2000  Porin Uimaseura            40.54   
Rami Rissanen  1999  Kankaanpään Uimarit            40.59   
Tuomas Saari  1999  Vieskan Uimarit            41.17   
10  Jere Kekola  2000  Seinäjoen Uimarit            42.62   
11  Jan Juupaluoma  1999  Seinäjoen Uimarit            44.03   
12  Roope Aro  2000  Nokian Pyry            44.17   
13  Mathias Karjalainen  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            44.72   
14  Joonas Kuitunen  2000  Oulun Uimaseura            45.13   
15  Topias Nygård  2000  Oulun Uimaseura            45.67   
16  Mikko Luopajärvi  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            46.83   
17  Tuomas Ylipelkonen  2000  Seinäjoen Uimarit            46.84   
18  Mika Palovuori  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            46.95   
19  Jasper Aksila  2000  Kemin Uimaseura            47.21   
20  Teemu Puro  1999  Kemin Uimaseura            49.05   
21  Henri Röning  1999  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            49.85   
22  Tatu Paasikallio  1999  Nokian Pyry            50.27   
23  Eetu Järvi  2000  Seinäjoen Uimarit            50.31   
24  Robin Nabb  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            50.38   
25  Claes Fjellström  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            50.72   
26  Zacharias Moliis  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            53.82   
27  Sampo Lahti  2000  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            53.89   
28  Hermanni Taimisto  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            54.02   
29  Felix Ollus  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            59.67   
Lassi Harju  1999  Kemin Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Niko Hemminki  2001  Seinäjoen Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Sampo Kärkkäinen  2000  Nokian Pyry            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  15:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare