2017-11-24   13:48:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  17 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:03   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 21, 800m VU Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Laura Lajunen  1992  Swimming Jyväskylä    1:04.39  2:13.90  3:23.84  4:33.74  9:13.74   
          5:44.61  6:55.24  8:05.72       
Karoliina Kangas  1993  Lapuan Virkiä    1:07.95  2:20.77  3:34.52  4:48.55  9:40.93   
          6:02.69  7:16.64  8:30.61       
Henrietta Nieminen  1994  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:09.86  2:25.65  3:40.88  4:55.78  9:51.39   
          6:09.90  7:24.16  8:34.76       
Senna Mäki  1997  Kankaanpään Uimarit    1:08.21  2:23.77  3:39.96  4:56.17  10:02.09   
          6:12.24  7:29.39  8:46.49       
Peppi Pohjalainen  1997  Simmis Grani    1:10.99  2:26.83  3:43.80  5:01.83  10:09.89   
          6:20.30  7:38.02  8:55.36       
Saana Nurkkala  1994  Swimming Club Rovaniemi    1:14.14  2:32.02  3:51.05  5:09.80  10:19.50   
          6:27.95  7:46.30  9:04.23       
Jenna Väänänen  1996  Porin Uimaseura    1:11.92  2:28.72  3:46.38  5:05.74  10:25.09   
          6:25.99  7:47.70  9:08.09       
Ellen Heikkilä  1995  Simmis Grani    1:12.40  2:31.30  3:49.87  5:09.02  10:27.93   
          6:29.02  7:47.62  9:07.43       
Rebecca Wahlstedt  1997  Simmis Grani    1:12.46  2:31.90  3:52.09  5:12.46  10:30.44   
          6:32.55  7:52.43  9:12.15       
10  Helmi Yli-Äyhö  1996  Simmis Grani    1:15.40  2:37.93  4:00.43  5:23.30  10:44.09   
          6:45.65  8:07.74  9:28.21       
11  Elli Lukkarinen  1996  Swimming Club Rovaniemi    1:15.27  2:37.14  3:59.89  5:22.08  10:47.46   
          6:44.83  8:07.46  9:29.21       
12  Anni Rantala  1994  Kankaanpään Uimarit    1:12.67  2:33.70  3:57.30  5:21.20  10:49.34   
          6:44.74  8:08.33  9:30.86       
13  Sanna Miesmaa  1995  Oulun Uimarit -73    2:41.90  5:29.14  8:16.65  10:57.17  10:57.17   
                     
14  Desirée Corander  1995  Cetus    2:37.94  5:22.40  8:10.99  10:59.09  10:59.09   
                     
15  Merja Miesmaa  1994  Oulun Uimarit -73    1:13.68  2:35.34  3:59.21  5:23.65  10:59.13   
          6:47.99  8:12.68  9:37.56       
16  Aleksia Halonen  1996  Cetus    2:37.71  5:29.61  8:22.97  11:08.53  11:08.53   
                     
17  Minja Mielonen  1997  Seinäjoen Uimarit    2:44.50  5:36.73  8:24.95  11:08.65  11:08.65   
                     
18  Emmi Hannila  1996  Lapuan Virkiä    2:43.00  5:34.96  8:26.42  11:14.28  11:14.28   
                     
19  Anna Röytiö  1998  Swimming Club Rovaniemi    1:15.38  2:41.73  4:07.30  5:33.36  11:16.39   
          6:59.48  5:26.33  9:52.45       
20  Adriana Ylijurva  1995  Swimming Club Rovaniemi    2:48.32  5:42.63  8:35.77  11:21.95  11:21.95   
                     
21  Maria Pitkänen  1996  Cetus    1:20.24  2:46.33  4:13.52  5:41.77  11:30.52   
          7:09.74  8:38.36  1:07.49       
22  Sonja Marjakangas  1996  Seinäjoen Uimarit    2:45.05  5:42.66  8:41.44  11:31.83  11:31.83   
                     
23  Paju Tuuri  1995  Kempeleen Pyrintö    2:48.33  5:46.47  8:46.18  11:41.30  11:41.30   
                     
24  Henna Häkki  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    1:20.55  2:52.65  4:27.43  6:02.46  12:21.59   
          7:38.74  9:15.40  10:50.30       
25  Anna Lahti  1996  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    1:21.11  2:56.11  4:35.67  6:16.45  12:51.62   
          7:57.33  9:37.99  11:17.42       
26  Saara Palo  1996  Seinäjoen Uimarit    1:27.05  3:05.83  4:45.96  6:26.02  12:57.06   
          8:06.11  9:44.30  11:21.36       
27  Elviira Tanninen  1999  Porin Pyrintö    1:29.02  3:06.55  4:50.02  6:32.09  13:02.50   
          8:14.52  9:53.93  11:29.68       
28  Jessica Korpela  1996  Kauhajoen Karhu    1:31.68  3:16.24  5:01.31  6:48.37  13:52.20   
          8:34.81  10:20.68  12:09.56       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  17 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare