2017-11-24   13:45:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  14:34   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 1, 200m SU T13, 15, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Salla Jokio  1998  Vieskan Uimarit    37.79  1:18.84  2:01.33    2:42.77   
Saga Kortetjärvi  1998  Aurajoen Uinti    40.14  1:24.41  2:09.08    2:52.68   
Ida Suomela  1999  Aurajoen Uinti    41.96  1:28.62  2:13.87    2:56.95   
Saana Luokkanen  1999  Kempeleen Pyrintö    41.14  1:27.05  2:14.32    2:57.56   
Vilma Hämäläinen  1998  Seinäjoen Uimarit    40.89  1:26.62  2:12.05    2:57.59   
Milla Koivuluoma  1999  Seinäjoen Uimarit    40.97  1:26.50  2:13.52    2:58.15   
Emma Suomio  1998  Aurajoen Uinti    40.93  1:26.46  2:13.19    3:00.31   
Olivia Jokinen  1998  Kempeleen Pyrintö    42.00  1:28.09  2:15.86    3:02.34   
Iina Aro  1998  Nokian Pyry    42.90  1:29.90  2:18.09    3:04.89   
10  Evita Riuttanen  1998  Oulun Uimarit -73    44.84  1:31.88  2:20.98    3:06.17   
11  Emilia Granholm  1998  Kemin Uimaseura    44.77  1:33.05  2:22.51    3:07.51   
12  Lyydia Tuominen  1998  Pihlava Työväen Urheilijat    46.19  1:35.36  2:24.88    3:09.21   
13  Titta Pesälä  1998  Kemin Uimaseura    47.68  1:38.31  2:30.82    3:19.82   
14  Julia Laakso  1999  Kemin Uimaseura    47.58  1:39.40  2:31.16    3:20.96   
15  Suvi Kannosto  1999  Seinäjoen Uimarit    52.58  1:47.75  2:44.31    3:36.14   
16  Anniina Kaappola  1998  Seinäjoen Uimarit    53.54  1:50.97  2:48.87    3:42.89   
Hertta Pieniniemi  1998  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Roosa Ojanen  1998  Kauhajoen Karhu            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 1, 200m SU T13, 15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jenna Väänänen  1996  Porin Uimaseura    37.04  1:17.08  1:57.94    2:37.74   
Helmi Lehti  1997  Porin Uimaseura    35.56  1:16.89  1:59.39    2:39.93   
Mira Palovuori  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    36.62  1:17.55  1:59.32    2:41.13   
Nelli Vihervuori  1996  Aurajoen Uinti    40.14  1:23.73  2:07.09    2:47.67   
Veera Kallio  1997  Aurajoen Uinti    40.48  1:23.53  2:06.38    2:48.02   
Tiia Kynsilehto  1996  Oulun Uimarit -73    39.45  1:23.29  2:07.99    2:50.79   
Lisa Nurmi  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    39.87  1:24.34  2:09.44    2:51.76   
Linda Luoma-Kyyny  1996  Swimming Club Rovaniemi    40.36  1:25.30  2:10.62    2:52.06   
Kiia Kagan  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    40.54  1:24.57  2:10.64    2:54.60   
10  Emmi Hannila  1996  Lapuan Virkiä    41.23  1:26.21  2:11.60    2:55.63   
11  Emilia Satta  1996  Swimming Club Rovaniemi    42.43  1:28.75  2:14.27    2:57.17   
12  Noora Kojonen  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    41.69  1:28.26  2:15.32    3:01.16   
13  Patricia Yuliwas  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    44.43  1:32.45  2:20.54    3:05.66   
14  Riikka Heikkilä  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    46.12  1:36.48  2:26.65    3:14.82   
15  Julianna Törmänen  1996  Swimming Club Rovaniemi    44.71  1:34.77  2:27.02    3:16.80   
16  Julia Vaahtera  1996  Porin Pyrintö    43.58  1:33.49  2:26.02    3:17.29   
17  Matilda Lönnvik  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    48.55  1:41.17  2:35.41    3:26.60   
18  Minna Korkeasalo  1997  Nokian Pyry    46.56  1:38.32  2:34.44    3:29.96   
                     
 
Laji 1, 200m SU T13, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Erica Nieminen  1992  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    34.31  1:11.90  1:49.67    2:26.97   
Karoliina Kangas  1993  Lapuan Virkiä    35.24  1:15.75  1:56.54    2:34.44   
Emilia Hangasvaara  1993  Swimming Club Rovaniemi    37.45  1:17.50  1:58.34    2:38.51   
Camilla Ojala  1994  Nokian Pyry    37.29  1:18.45  2:00.36    2:41.38   
Jenni Luttinen  1992  Porin Uimaseura    37.12  1:17.15  1:59.18    2:41.57   
Heili Vatsk  1987  Porin Uimaseura    38.11  1:20.22  2:02.53    2:44.27   
Sofia Risteelä  1993  Oulun Uimarit -73    37.87  1:20.09  2:03.13    2:44.80   
Saana Törmänen  1995  Swimming Club Rovaniemi    41.90  1:25.65  2:10.23    2:51.57   
Katariina-S Paloniemi  1994  Swimming Club Rovaniemi    41.13  1:24.99  2:09.19    2:53.23   
10  Merja Miesmaa  1994  Oulun Uimarit -73      1:24.24      2:53.67   
11  Heta Korpela  1995  Cetus    41.72  1:26.09  2:10.53    2:55.05   
12  Laura Pöntinen  1995  Cetus    40.21  1:24.36  2:12.36    2:56.94   
13  Ida Tienhaara  1995  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    44.27  1:31.36  2:17.86    3:01.72   
14  Emma Thodin  1994  Jakobstads Simmare-Pietarsaare    44.68  1:33.16  2:22.54    3:10.09   
15  Emilia Yli-Yrjänäinen  1993  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    45.67  1:36.07  2:27.32    3:15.67   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  14:34 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare