Tulokset Kvarken Games 2011
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Kvarken Games | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vaasa | Tulostusaika | 12:22 | |||
Järjestäjä | Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 huhtikuu 2011 |
Laji 29, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kristiina Haapala | 2000 | Kankaanpään Uimarit | 44.13 | 1:28.69 | |||||
2 | Petra Äkkinen | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 44.73 | 1:32.59 | |||||
3 | Julia Latva-Pirilä | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 47.90 | 1:37.79 | |||||
4 | Wilma Peltomäki | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 48.43 | 1:39.00 | |||||
5 | Emmi Rantamäki | 2000 | Porin Pyrintö | 48.45 | 1:40.13 | |||||
6 | Nelle Ojakippola | 2001 | Vieskan Uimarit | 49.93 | 1:41.16 | |||||
7 | Olivia Viitala | 2000 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 48.70 | 1:42.25 | |||||
8 | Unna Kulju | 2000 | Kemin Uimaseura | 53.90 | 1:48.12 | |||||
9 | Pauliina Haarala | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 53.59 | 1:48.81 | |||||
10 | Venla Ojanperä | 2001 | Seinäjoen Uimarit | 55.29 | 1:54.00 | |||||
11 | Laura Lähteenmäki | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 57.59 | 1:55.05 | |||||
12 | Ina Pollari | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 59.76 | 1:56.36 | |||||
13 | Roosa Mykkänen | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:57.17 | ||||||
14 | Emma Mustonen | 2002 | Lapuan Virkiä | 1:01.82 | 2:07.36 | |||||
15 | Laura Vierikko | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:01.01 | 2:07.38 | |||||
16 | Fanni Wiklund | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:05.13 | 2:14.58 | |||||
Laji 29, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Salla Jokio | 1998 | Vieskan Uimarit | 37.56 | 1:16.86 | |||||
2 | Ida Kankare | 1998 | Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK | 38.64 | 1:18.26 | |||||
3 | Saga Kortetjärvi | 1998 | Aurajoen Uinti | 39.13 | 1:20.59 | |||||
4 | Vilma Hämäläinen | 1998 | Seinäjoen Uimarit | 38.71 | 1:21.18 | |||||
5 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | Oulun Uimarit -73 | 39.76 | 1:21.42 | |||||
6 | Saana Luokkanen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 40.76 | 1:23.55 | |||||
7 | Ida Suomela | 1999 | Aurajoen Uinti | 41.04 | 1:23.65 | |||||
8 | Evita Riuttanen | 1998 | Oulun Uimarit -73 | 41.14 | 1:23.67 | |||||
9 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 41.71 | 1:24.43 | |||||
10 | Milla Koivuluoma | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 40.79 | 1:24.84 | |||||
11 | Emma Suomio | 1998 | Aurajoen Uinti | 40.74 | 1:25.65 | |||||
12 | Roosa Ojanen | 1998 | Kauhajoen Karhu | 42.22 | 1:27.22 | |||||
13 | Elisa Satta | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 43.63 | 1:27.23 | |||||
14 | Vilma Ryöti | 1999 | Nokian Pyry | 42.19 | 1:28.20 | |||||
15 | Emilia Granholm | 1998 | Kemin Uimaseura | 43.46 | 1:29.08 | |||||
16 | Iina Aro | 1998 | Nokian Pyry | 43.41 | 1:29.49 | |||||
17 | Hertta Pieniniemi | 1998 | Aurajoen Uinti | 43.59 | 1:29.64 | |||||
18 | Milja Korpela | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 43.55 | 1:30.19 | |||||
19 | Lene Ruohomäki | 1998 | Aurajoen Uinti | 43.17 | 1:30.69 | |||||
20 | Aino Ahola | 1998 | Haapajärven Kiilat | 43.57 | 1:31.28 | |||||
21 | Emma Wihanto | 1998 | Aurajoen Uinti | 44.78 | 1:31.41 | |||||
22 | Milja Lahtinen | 1999 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 45.32 | 1:33.39 | |||||
23 | Elviira Tanninen | 1999 | Porin Pyrintö | 47.21 | 1:33.88 | |||||
24 | Tiia Olkkonen | 1999 | Haapajärven Kiilat | 46.05 | 1:35.10 | |||||
25 | Emma Lahti | 1999 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 48.98 | 1:36.53 | |||||
26 | Emmi Haapaniemi | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 45.05 | 1:36.79 | |||||
27 | Suvi Kannosto | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 48.94 | 1:37.84 | |||||
28 | Venla Polari | 1998 | Seinäjoen Uimarit | 47.83 | 1:38.16 | |||||
29 | Laura-Elina Kuosmanen | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 47.42 | 1:38.36 | |||||
30 | Meri Salo | 1999 | Oulun Uimaseura | 47.61 | 1:39.73 | |||||
31 | Roosa-Maria Ojanperä | 1998 | Seinäjoen Uimarit | 50.05 | 1:42.09 | |||||
32 | Anniina Kaappola | 1998 | Seinäjoen Uimarit | 50.24 | 1:42.13 | |||||
33 | Viivi Hienonen | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 50.23 | 1:42.56 | |||||
34 | Maarit Järvi | 1999 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 50.22 | 1:43.51 | |||||
35 | Marie Fjellström | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 53.13 | 1:47.63 | |||||
36 | Eveliina Sinisalo | 1999 | Nokian Pyry | 51.13 | 1:48.06 | |||||
37 | Sylvi Björk | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 52.14 | 1:48.73 | |||||
38 | Milla Kaappola | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 58.98 | 1:54.14 | |||||
39 | Elli Veikkola | 1999 | Lapuan Virkiä | 1:01.34 | 2:01.93 | |||||
40 | Jenna Miettinen | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:04.40 | 2:11.80 | |||||
41 | Roosa-Linda Suomela | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:15.98 | 2:41.21 | |||||
Laji 29, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Helmi Lehti | 1997 | Porin Uimaseura | 34.81 | 1:12.37 | |||||
2 | Fanni Saari | 1996 | Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK | 36.05 | 1:14.61 | |||||
3 | Jenna Väänänen | 1996 | Porin Uimaseura | 36.37 | 1:15.11 | |||||
4 | Mira Palovuori | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.74 | 1:15.93 | |||||
5 | Anna Ihalainen | 1996 | Porin Uimaseura | 36.87 | 1:16.90 | |||||
6 | Lisa Nurmi | 1997 | Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK | 37.94 | 1:18.40 | |||||
7 | Linda Luoma-Kyyny | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 38.62 | 1:19.50 | |||||
8 | Tiia Kynsilehto | 1996 | Oulun Uimarit -73 | 38.51 | 1:19.88 | |||||
9 | Helmi Yli-Äyhö | 1996 | Simmis Grani | 40.17 | 1:20.84 | |||||
10 | Milla Alavuotunki | 1996 | Oulun Uimarit -73 | 40.02 | 1:23.85 | |||||
11 | Emilia Satta | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 41.74 | 1:24.86 | |||||
12 | Salla Ristioja | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 41.03 | 1:25.44 | |||||
13 | Katja Sneck | 1996 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 42.59 | 1:27.66 | |||||
14 | Ida Palenius | 1996 | Porin Pyrintö | 42.24 | 1:28.67 | |||||
15 | Inka Isomaa | 1997 | A6 | 43.16 | 1:29.29 | |||||
16 | Aino Airaksinen | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 42.78 | 1:29.68 | |||||
17 | Riikka Heikkilä | 1997 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 43.83 | 1:30.43 | |||||
18 | Julia Vaahtera | 1996 | Porin Pyrintö | 43.11 | 1:31.22 | |||||
19 | Julianna Törmänen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 44.64 | 1:32.01 | |||||
20 | Annileena Torkkeli | 1996 | Porin Pyrintö | 48.71 | 1:38.49 | |||||
Laji 29, 100m SU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karoliina Kangas | 1993 | Lapuan Virkiä | 33.48 | 1:08.66 | |||||
2 | Ida Villa | 1993 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 33.58 | 1:08.79 | |||||
3 | Erica Nieminen | 1992 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 34.08 | 1:09.36 | |||||
4 | Riina Kaakkolammi | 1994 | Nokian Pyry | 34.06 | 1:11.17 | |||||
5 | Elina Luomaranta | 1993 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 34.89 | 1:12.10 | |||||
6 | Camilla Ojala | 1994 | Nokian Pyry | 36.64 | 1:16.21 | |||||
7 | Henrietta Nieminen | 1994 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.98 | 1:16.66 | |||||
8 | Joanna Latva-Pirilä | 1993 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.13 | 1:20.61 | |||||
9 | Saana Törmänen | 1995 | Swimming Club Rovaniemi | 39.92 | 1:21.18 | |||||
10 | Laura Pöntinen | 1995 | Cetus | 39.59 | 1:22.82 | |||||
11 | Saana Nurkkala | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 42.05 | 1:25.47 | |||||
12 | Sanna Miesmaa | 1995 | Oulun Uimarit -73 | 41.50 | 1:26.04 | |||||
13 | Emma Thodin | 1994 | Jakobstads Simmare-Pietarsaare | 41.92 | 1:27.02 | |||||
14 | Emilia Yli-Yrjänäinen | 1993 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 43.92 | 1:32.05 | |||||
15 | Anette Seilonen | 1995 | Kankaanpään Uimarit | 50.01 | 1:40.99 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 12:22 |