Results for Omavara-Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 46 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Omavara-cup | Tulostuspivmr | 13 helmikuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:09 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 12 helmikuu 2011 |
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lisa Kharisova | 2000 | 249 | 47.35 | ||||||
Raduga | ||||||||||
2 | Ksenia Egorova | 2000 | 233 | 48.41 | ||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
3 | Reetta Rantakokko | 2001 | 207 | 50.41 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Emma Kotiranta | 2001 | 204 | 50.64 | ||||||
Cetus | ||||||||||
5 | Nea Ernpalo | 2001 | 192 | 51.64 | ||||||
SC Raseborg | ||||||||||
6 | Tessa Helenius | 2000 | 192 | 51.65 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
7 | Anni Eloranta | 2001 | 178 | 52.94 | ||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
8 | Emma-Sofia Hartman | 2000 | 169 | 53.93 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
9 | Samiira Al Ouatiq | 2000 | 162 | 54.67 | ||||||
Cetus | ||||||||||
10 | Jenny Kareinen | 2002 | 159 | 54.96 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
11 | Sanni Pahta | 2000 | 155 | 55.45 | ||||||
Cetus | ||||||||||
12 | Vilma Roman | 2000 | 145 | 56.77 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Sanna Putkonen | 2001 | 144 | 56.89 | ||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
14 | Ida Nordquist | 2001 | 127 | 59.28 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Sofia Tuovila | 2001 | 121 | 1:00.27 | ||||||
Cetus | ||||||||||
16 | Lilli Louhikoski | 2002 | 111 | 1:01.93 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
- | Hanna Kareinen | 2000 | DSQ | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
SW 7.4 Lhdn / knnksen jlkeen ylimrinen ksiveto sukelluksissa | ||||||||||
- | Ksenia Burakova | 2001 | DSQ | |||||||
Raduga | ||||||||||
SW 7.4 Lhdn / knnksen jlkeen ylimrinen ksiveto sukelluksissa | ||||||||||
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Nea Kontturi | 1998 | 406 | 40.24 | ||||||
Cetus | ||||||||||
2 | Lolita Dolgova | 1999 | 406 | 40.26 | ||||||
Ekran | ||||||||||
3 | Jonna Eloranta | 1999 | 354 | 42.13 | ||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
4 | Irina Filipova | 1998 | 339 | 42.73 | ||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
5 | Anastasiia Fursova | 1999 | 319 | 43.62 | ||||||
Raduga | ||||||||||
6 | Lotta Risnen | 1999 | 315 | 43.81 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
7 | Lene Ruohomki | 1998 | 259 | 46.76 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
8 | Ella Kurttila | 1998 | 254 | 47.06 | ||||||
Cetus | ||||||||||
9 | Hanni Pratsch | 1999 | 236 | 48.21 | ||||||
Cetus | ||||||||||
10 | Helena Knaapi | 1999 | 232 | 48.49 | ||||||
Cetus | ||||||||||
11 | Aino Heimovaara | 1998 | 209 | 50.20 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
12 | Saga Rsnen | 1998 | 195 | 51.37 | ||||||
Cetus | ||||||||||
13 | Ella Auvinen | 1999 | 193 | 51.59 | ||||||
Cetus | ||||||||||
14 | Cecilia Widbom | 1999 | 173 | 53.47 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
15 | Anmari Porkka | 1998 | 167 | 54.08 | ||||||
Cetus | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspivmr | 13 helmikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 20:09 |