Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
424 |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
384 |
1:16.13 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
373 |
1:16.81 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
345 |
1:18.88 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
341 |
1:19.21 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
327 |
1:20.32 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
316 |
1:21.18 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
1:21.22 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
315 |
1:21.29 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
315 |
1:21.30 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
313 |
1:21.46 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
308 |
1:21.88 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
307 |
1:22.03 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
301 |
1:22.57 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
296 |
1:22.95 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
277 |
1:24.82 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
268 |
1:25.82 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
263 |
1:26.31 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
1:26.86 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
256 |
1:27.09 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
253 |
1:27.41 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
252 |
1:27.55 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
250 |
1:27.76 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
248 |
1:28.02 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
247 |
1:28.12 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
243 |
1:28.62 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
233 |
1:29.89 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
231 |
1:30.08 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
222 |
1:31.37 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
1:32.13 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
207 |
1:33.45 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
206 |
1:33.65 |
+20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
203 |
1:34.05 |
+20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
191 |
1:35.94 |
+22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
177 |
1:38.40 |
+24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
177 |
1:38.47 |
+24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
164 |
1:41.04 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
150 |
1:43.93 |
+30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
147 |
1:44.65 |
+31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
140 |
1:46.47 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Bender |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 9:58:31 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 09:59:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|