2018-12-19   13:08:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

20.11. Lauantaiaamu

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2010 alkukilpailut KIS    Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  11:56   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 marraskuu 2010         
 
 
Laji 11, T13,14,15 200m Selkäuinti, Loppukilpailut 13 v 
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:15,79 2009 
T14 LRIKM-ennätys Tiina Masar, KUS-GSS, 2:20,71 2001 
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 2:23,96 2000 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikaela Mitjonen  1997    378  38.21  1:20.43  2:04.14    2:46.21   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Rosa Sahlström  1997    377  38.09  1:21.57  2:05.18    2:46.33   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
Elise Tuominen  1997    328  40.41  1:24.15  2:09.18    2:54.26   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Ida Vuorela  1997    321  42.07  1:26.53  2:11.27    2:55.60   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ina Rossi  1997    316  40.78  1:26.03  2:12.07    2:56.36   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Jaana Kyllönen  1997    295  42.89  1:29.32  2:17.02    3:00.46   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Miia Parkkonen  1997    287  42.31  1:28.91  2:17.36    3:02.26   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Janessa Silvennoinen  1997    267  42.35  1:30.37  2:19.73    3:06.66   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Anniina Kariniemi  1997    249  45.73  1:35.33  2:25.82    3:11.02   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
10  Erica Haranen  1997    170  48.59  1:45.43  2:41.79    3:36.91   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 11, T13,14,15 200m Selkäuinti, Loppukilpailut 14 v 
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:15,79 2009 
T14 LRIKM-ennätys Tiina Masar, KUS-GSS, 2:20,71 2001 
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 2:23,96 2000 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Ruotsalainen  1996    581  33.92  1:10.43  1:47.73    2:24.04   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Neea Turunen  1996    539  35.16  1:12.31  1:50.08    2:27.67   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Susanne Frondelius  1996    485  36.31  1:14.98  1:54.86    2:32.99   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Veera Ollikainen  1996    453  35.63  1:15.12  1:57.15    2:36.47   
  Keuruun Toverit                   
                     
Maria Penttinen  1996    288  42.94  1:28.71  2:16.44    3:01.90   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Johanna Parviainen  1996    283  42.71  1:28.04  2:15.04    3:03.12   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, T13,14,15 200m Selkäuinti, Loppukilpailut 15 v 
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:15,79 2009 
T14 LRIKM-ennätys Tiina Masar, KUS-GSS, 2:20,71 2001 
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 2:23,96 2000 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Linda Simola  1995    372  39.77  1:22.79  2:05.25    2:47.03   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.22  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2010 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  11:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner