Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 52 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2010 alkukilpailut ES2 | Tulostuspivmr | 21 marraskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimki | Tulostusaika | 18:54 | |||
Jrjestj | RiUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 20 marraskuu 2010 |
Laji 52, P14,15,16 100m Rintauinti, Loppukilpailut 14 v |
P16 LRIKM-enntys Matti Mattsson, PUS, 1:01,52 2009 |
P15 LRIKM-enntys Eetu Karvonen, TaNMKY, 1:05,19 2001 |
P14 LRIKM-enntys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 1:08,06 2005 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tuomas Tiainen | 1996 | 526 | 32.69 | 1:08.89 | |||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
2 | Miika Nuorinko | 1996 | 366 | 36.11 | 1:17.73 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
3 | Henri Heinonen | 1996 | 364 | 36.35 | 1:17.85 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
4 | Elias Lnsisalo | 1996 | 334 | 38.24 | 1:20.14 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
5 | Jesse Viljanen | 1996 | 174 | 47.42 | 1:39.63 | |||||
Nurmijrven Kunto | ||||||||||
- | Aki Huunonen | 1996 | DSQ | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilht | ||||||||||
Laji 52, P14,15,16 100m Rintauinti, Loppukilpailut 15 v |
P16 LRIKM-enntys Matti Mattsson, PUS, 1:01,52 2009 |
P15 LRIKM-enntys Eetu Karvonen, TaNMKY, 1:05,19 2001 |
P14 LRIKM-enntys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 1:08,06 2005 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Oliver Tarkkanen | 1995 | 556 | 32.25 | 1:07.64 | |||||
Poseidon | ||||||||||
2 | Juuso Lumilahti | 1995 | 412 | 34.77 | 1:14.71 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
3 | Pyry Toijanen | 1995 | 402 | 35.81 | 1:15.35 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
4 | Mikael Haapiainen | 1995 | 362 | 35.99 | 1:18.06 | |||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
5 | Juhani Jablokov | 1995 | 344 | 36.28 | 1:19.39 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
6 | Eero Karola | 1995 | 247 | 41.32 | 1:28.63 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
Laji 52, P14,15,16 100m Rintauinti, Loppukilpailut 16 v |
P16 LRIKM-enntys Matti Mattsson, PUS, 1:01,52 2009 |
P15 LRIKM-enntys Eetu Karvonen, TaNMKY, 1:05,19 2001 |
P14 LRIKM-enntys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 1:08,06 2005 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tuukka Myller | 1994 | 513 | 31.43 | 1:09.46 | |||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
2 | Jesse Tuovinen | 1994 | 511 | 32.78 | 1:09.58 | |||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
3 | Ahti Kosonen | 1994 | 485 | 33.65 | 1:10.78 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
4 | Vili Mononen | 1994 | 431 | 35.46 | 1:13.64 | |||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
5 | Kasper Nylund | 1994 | 425 | 34.61 | 1:13.99 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
6 | Valtteri Permki | 1994 | 383 | 35.72 | 1:16.58 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
7 | Ville Korpela | 1994 | 350 | 37.18 | 1:18.90 | |||||
Poseidon | ||||||||||
8 | Nikita Nikitin | 1994 | 333 | 37.36 | 1:20.20 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
9 | Joni Brunila | 1994 | 331 | 37.89 | 1:20.41 | |||||
Kotkan Vesi-Veikot | ||||||||||
10 | Joonas Hukkanen | 1994 | 273 | 40.77 | 1:25.68 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.18.22 | Tulostuspivmr | 21 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura | Tulostusaika | 18:54 |