Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | LR IKM 2010 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 20 marraskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 19:07 | |||
Järjestäjä | KemTU, KemUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 marraskuu 2010 |
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 10 v |
T11 LRIKM-ennätys Anu Koivisto, Ve,1991 ja Pauliina Ryynänen JUK 1995, 32,21 |
T10 LRIKM-ennätys Mirva Kallström, Cetus, 35,91 2009 |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sara Kurth | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 41.40 | ||||||
2 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 41.42 | ||||||
3 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 44.84 | ||||||
4 | Milka Aaltomaa | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 45.11 | ||||||
5 | Riikka Lahtinen | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 50.21 | ||||||
6 | Mari Hekkala | 2000 | Oulun Uimaseura | 50.36 | ||||||
7 | Veera Mursu | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 50.51 | ||||||
8 | Katariina Jyrälä | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 52.40 | ||||||
9 | Anni Rajaniemi | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 55.07 | ||||||
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Anu Koivisto, Ve,1991 ja Pauliina Ryynänen JUK 1995, 32,21 |
T10 LRIKM-ennätys Mirva Kallström, Cetus, 35,91 2009 |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Miili Känsäkoski | 1999 | Oulun Uimaseura | 36.74 | ||||||
2 | Kaisa Kariniemi | 1999 | Oulun Uimaseura | 36.85 | ||||||
3 | Saana Luokkanen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 37.06 | ||||||
4 | Malla Huusko | 1999 | Oulun Uimaseura | 40.04 | ||||||
5 | Inna Pajuluoma | 1999 | Oulun Lohet | 40.88 | ||||||
6 | Sini Keinänen | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 41.08 | ||||||
7 | Reetta Kanervo | 1999 | Oulun Uimarit 73 | 41.26 | ||||||
8 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 41.46 | ||||||
9 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 41.59 | ||||||
10 | Saaga Väärni | 1999 | Oulun Uimarit 73 | 45.53 | ||||||
11 | Meri Salo | 1999 | Oulun Uimaseura | 46.62 | ||||||
12 | Nea Tainio | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 46.66 | ||||||
13 | Silja Saarela | 1999 | Oulun Lohet | 47.50 | ||||||
14 | Katariina Räsänen | 1999 | Oulun Uimarit 73 | 47.90 | ||||||
15 | Ronja Paatelma | 1999 | Oulun Lohet | 50.28 | ||||||
16 | Eveliina Palo | 1999 | Kemin Uimaseura | 53.23 | ||||||
17 | Pinja Remes | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 54.10 | ||||||
18 | Nora Ijäs | 1999 | Oulun Uimaseura | 55.07 | ||||||
19 | Selina Pylväs | 1999 | Oulun Uimaseura | 55.60 | ||||||
- | Milla Henriksson | 1999 | Oulun Lohet | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 | Tulostuspäivämäärä | 20 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura | Tulostusaika | 19:07 |