Resultat för IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2010 alkukilpailut HKS |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
12:40 |
|
|
Järjestäjä |
Koovee,TaTU,TaUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
|
|
|
|
Laji 41, T13,14,15 200mPerhosuinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,89 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Oona Laukkanen, OU-73, 2:22,36 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Pauliina Ryynänen, JUK, 2:26,22 1997 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Räikkönen |
1997 |
|
434 |
35.11 |
1:15.74 |
1:57.95 |
|
2:39.50 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Tahvanainen |
1997 |
|
313 |
38.53 |
1:23.98 |
2:12.05 |
|
2:57.98 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veera Laine |
1997 |
|
182 |
46.64 |
1:40.53 |
2:37.10 |
|
3:33.10 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 41, T13,14,15 200mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,89 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Oona Laukkanen, OU-73, 2:22,36 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Pauliina Ryynänen, JUK, 2:26,22 1997 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sonja Hailla |
1996 |
|
307 |
37.53 |
1:23.29 |
2:11.63 |
|
2:58.97 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Nieminen |
1996 |
|
301 |
39.10 |
1:26.25 |
2:13.03 |
|
3:00.29 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emma Elimäki |
1996 |
|
285 |
38.58 |
1:24.44 |
2:13.67 |
|
3:03.51 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nora Iso-Kungas |
1996 |
|
263 |
38.42 |
1:27.26 |
2:18.38 |
|
3:08.41 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ida-Maria Alajääskö |
1996 |
|
170 |
45.36 |
1:39.82 |
2:38.00 |
|
3:37.94 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Janni Huura |
1996 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 41, T13,14,15 200mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,89 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Oona Laukkanen, OU-73, 2:22,36 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Pauliina Ryynänen, JUK, 2:26,22 1997 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fanni Riiho |
1995 |
|
461 |
33.44 |
1:12.48 |
1:54.21 |
|
2:36.38 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emmi Marola |
1995 |
|
417 |
34.27 |
1:15.86 |
1:58.06 |
|
2:41.61 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roosa Laine |
1995 |
|
367 |
36.57 |
1:19.07 |
2:04.18 |
|
2:48.77 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Seppälä-Lindholm |
1995 |
|
359 |
33.71 |
1:14.82 |
2:02.02 |
|
2:49.98 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.20 |
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
12:40 |
|