Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Pixa |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
484 |
2:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.78 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
469 |
2:21.06 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.13 |
(-12.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.60 |
449 |
2:23.12 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.62 |
(-4.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
449 |
2:23.14 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.61 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
375 |
2:31.90 |
+12.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.73 |
(+3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
243 |
2:55.50 |
+35.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.15 |
(+4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
|
208 |
3:04.93 |
+45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
198 |
3:07.98 |
+48.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.92 |
(+13.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW9.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Renaldo Rosental |
2007 |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
602 |
2:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.72 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.75 |
447 |
2:23.34 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.43 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaro Imppola |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.65 |
437 |
2:24.41 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.45 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.68 |
369 |
2:32.79 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.30 |
(-10.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.85 |
349 |
2:35.63 |
+25.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.64 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
346 |
2:36.08 |
+26.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.68 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sampo Rahikainen |
2006 |
Keravan Uimarit |
+0.84 |
289 |
2:45.80 |
+35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.69 |
354 |
2:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.21 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veikka Leväsalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.74 |
|
|
DSQ |
|
|
|
Sw4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
+0.87 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
742 |
2:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.67 |
(-4.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
657 |
2:06.08 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.62 |
(+3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
594 |
2:10.39 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.18 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taavi Backman |
2004 |
Lahden Uimaseura |
-0.56 |
592 |
2:10.53 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.79 |
(-3.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
551 |
2:13.67 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.01 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristian Johansson |
1969 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
474 |
2:20.55 |
+19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.67 |
464 |
2:21.52 |
+20.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.76 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Janne Haapaniemi |
1979 |
Keravan Uimarit |
+0.90 |
441 |
2:24.02 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.96 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
413 |
2:27.18 |
+26.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.70 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Taneli Härkönen |
1997 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
280 |
2:47.40 |
+46.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.34 |
(+5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 13 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
452 |
2:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.14 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
409 |
2:27.61 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.06 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
|
360 |
2:34.03 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.31 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
|
354 |
2:34.96 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.25 |
(-9.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
349 |
2:35.58 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.47 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
|
341 |
2:36.80 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.87 |
(-8.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
320 |
2:40.17 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.51 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 18.10.55 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|