Results for Aquilan syysuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariinan uimahalli |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 9-10 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Äijälä |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
+0.92 |
206 |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.01 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Miloserdova |
2011 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.62 |
197 |
43.93 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.81 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Suominen |
2012 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+1.08 |
182 |
45.13 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.45 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viola Ukkola |
2012 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
171 |
46.07 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.73 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ilona Gummerus |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.86 |
158 |
47.29 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.35 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofia Ikonen |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.62 |
138 |
49.49 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.72 |
(-6.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Vlasova |
2011 |
Kouvolan Uimarit |
+1.04 |
134 |
50.01 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.38 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lotte Peltola |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.82 |
132 |
50.25 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.49 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eve Huovila |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+1.07 |
125 |
51.11 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.64 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aamu Lindström |
2012 |
Uimaseura Aquila |
+0.83 |
106 |
54.02 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.05 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sara Jormanainen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
+1.22 |
105 |
54.24 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.85 |
103 |
54.53 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.29 |
(-4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Iina Ekman |
2012 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.86 |
70 |
1:01.96 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.56 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kiira Elisa Kautto |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.24 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pauliina Jaako |
2012 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16.10.2021 14:26:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 11-12 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linda Pentikäinen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
+0.79 |
226 |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.96 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aada Laukniemi |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.77 |
210 |
43.06 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.70 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.83 |
194 |
44.17 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.13 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Räikkönen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
124 |
51.26 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.31 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Julia Reinikka |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.74 |
123 |
51.37 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lotta Kolhinoja |
2010 |
Uimaseura Aquila |
+1.02 |
59 |
1:05.41 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.86 |
(-7.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16.10.2021 14:26:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 13-14 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Metsi |
2007 |
Uinti Imatra |
+1.11 |
373 |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.42 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
+0.85 |
307 |
37.92 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.34 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Polina Senkina |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
+1.02 |
307 |
37.94 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.71 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tiiu Pohjamo |
2008 |
Uinti Imatra |
+0.72 |
257 |
40.25 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.96 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.67 |
248 |
40.70 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.64 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16.10.2021 14:26:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 14:44:43 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|