Tulokset Martti Ollgren Uinnit 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 25, 2021 to syys 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.80 |
|
3:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.36 |
(+2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
3:03.29 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:24.55 |
(-21.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:09.03 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.25 |
(-14.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:14.74 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.38 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
3:16.92 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:21.86 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.05 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:23.87 |
+23.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:06.15 |
(-42.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:24.21 |
+23.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:37.23 |
(-13.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ilmari Pohja |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.50 |
|
3:26.47 |
+25.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.66 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
3:47.04 |
+46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:51.32 |
+50.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:58.20 |
(-6.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
|
|
3:56.55 |
+55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sisu Eino Antero Kuusisto |
2010 |
Porin Uimaseura |
+0.96 |
|
4:09.48 |
+1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriel Kannisto |
2011 |
Vanders |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 eriaikaisia jalanliikkeitä |
|
|
|
|
- |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden käden tai eriaikainen kosketus seinään |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eino Tonteri |
2010 |
Nokian Pyry |
+0.81 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 12.48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.50 |
|
2:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.17 |
(+3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.42 |
|
2:36.42 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.84 |
(-16.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
2:38.31 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.34 |
(-6.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:43.74 |
+20.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.67 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thomas Jürgens |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:45.63 |
+22.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.69 |
(-5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
2:48.36 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.98 |
(-5.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
2:50.46 |
+26.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.32 |
(-11.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.55 |
|
2:50.50 |
+26.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.09 |
(-15.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
2:52.33 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.00 |
(-9.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miika Toivonen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
2:52.72 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.26 |
(-12.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maxim Sazonov |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.49 |
|
2:53.39 |
+29.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.09 |
(-17.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:53.64 |
+30.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.83 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Konsta Horppu |
2008 |
Nokian Pyry |
+0.81 |
|
2:59.71 |
+36.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.82 |
(+2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
3:02.56 |
+39.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.08 |
(-6.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
3:05.53 |
+41.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.40 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Väinö Rosendahl |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
3:07.16 |
+43.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.73 |
(-16.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Pyry Nieminen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
3:09.94 |
+46.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.21 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
|
3:22.46 |
+58.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.83 |
(-5.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden käden tai eriaikainen kosketus seinään |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eino Anttila |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.79 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 12.48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 15-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.50 |
|
2:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.22 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.61 |
|
2:16.18 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.62 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.71 |
|
2:19.35 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.30 |
(-7.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
2:25.41 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.90 |
(-2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juho Törmä |
2005 |
Porin Uimaseura |
+0.78 |
|
2:25.61 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.40 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
2:25.70 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.23 |
(-10.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niko Nokikuru |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.48 |
|
2:30.20 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.50 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Väinö Pitkänen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
2:30.58 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.07 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.51 |
|
2:31.08 |
+16.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.36 |
(-10.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
2:35.71 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.69 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.68 |
|
2:41.83 |
+27.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.42 |
(-8.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.60 |
|
2:43.02 |
+28.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.52 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
2:45.95 |
+31.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.86 |
(-4.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Miki Vierre |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.68 |
|
2:46.51 |
+32.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.98 |
(-8.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.78 |
|
3:06.95 |
+52.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.49 |
(-13.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
3:09.67 |
+55.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.76 |
(+3.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.66 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 12.48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.68 |
|
2:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.86 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jere Broman |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.60 |
|
2:17.78 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.49 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 12.48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 18.11.03 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|