Tulokset Aluekilpailu Jyväskylä
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Jakso 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Aalto Alvari |
Järjestäjä: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 11 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.72 |
217 |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.51 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Kahelin |
2010 |
Kuopion Uimaseura |
0.80 |
188 |
45.26 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.45 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andre Tuominen |
2010 |
Kuopion Uimaseura |
0.64 |
181 |
45.86 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.09 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eino Koskinen |
2010 |
Lahden Uimaseura |
0.63 |
129 |
51.30 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.00 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miika Kapulainen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.74 |
125 |
51.80 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.65 |
(-5.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Kumpulainen |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
|
108 |
54.36 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.76 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Heikki Eskelinen |
2010 |
Lahden Uimaseura |
0.73 |
106 |
54.82 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.39 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksey Lopatin |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.67 |
104 |
55.18 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.67 |
(-2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eemil Saari |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
101 |
55.71 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eetu Rautio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
90 |
57.88 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.42 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filip Kristian Raita |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
86 |
58.61 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.83 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Henrik Mikkonen |
2010 |
Swimming Jyväskylä |
0.68 |
84 |
59.08 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.63 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jalmari Mäkinen |
2010 |
Swimming Jyväskylä |
|
76 |
1:01.18 |
+18.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.38 |
(-3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sampo Saaresti |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.81 |
55 |
1:08.17 |
+25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksei Agasiev |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.51 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 12 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Urho Ruuska |
2009 |
Swimming Jyväskylä |
0.69 |
255 |
40.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.55 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viljo Laavola |
2009 |
Kuopion Uimaseura |
0.67 |
196 |
44.61 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.78 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaro Paasio |
2009 |
Lahden Uimaseura |
0.65 |
175 |
46.31 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.43 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.34 |
175 |
46.38 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.73 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Kullberg |
2009 |
Uinti Imatra |
0.80 |
160 |
47.74 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.31 |
(-3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eelis Nuutinen |
2009 |
Lahden Kaleva |
0.61 |
145 |
49.31 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timi Tervo |
2009 |
Lahden Uimaseura |
0.71 |
135 |
50.52 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.66 |
(-12.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kalle Romppainen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
0.74 |
121 |
52.40 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.10 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joona Talvensaari |
2009 |
Swimming Jyväskylä |
0.46 |
111 |
53.98 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.75 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eemil Räihä |
2009 |
Swimming Jyväskylä |
|
105 |
54.99 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.94 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Juhani Tuomaala |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.83 |
87 |
58.45 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.16 |
(-4.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topi Rissanen |
2008 |
Pieksän Kuutit |
0.71 |
304 |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.93 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
0.72 |
299 |
38.80 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.70 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jussi Ilmari Laine |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
0.71 |
277 |
39.80 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.90 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tomas Puustinen |
2008 |
Kuopion Uimaseura |
0.64 |
211 |
43.53 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.39 |
(-1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olli Ruuskanen |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
0.74 |
210 |
43.65 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.54 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
Uinti Imatra |
0.81 |
203 |
44.12 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.23 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonne Ekman |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.75 |
193 |
44.88 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.41 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
184 |
45.61 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.43 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samu Tirkkonen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
0.79 |
181 |
45.84 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.26 |
(-8.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Österberg |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
0.72 |
178 |
46.08 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.33 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lucas Tuominen |
2008 |
Kuopion Uimaseura |
0.75 |
151 |
48.67 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.28 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anton Lopatin |
2008 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.70 |
135 |
50.56 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.88 |
(-3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.74 |
127 |
51.56 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.52 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.90 |
108 |
54.39 |
+15.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.43 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sasu Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.64 |
108 |
54.47 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.34 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miro Huhtahaara |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
0.69 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.67 |
427 |
34.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.16 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Onni Scharin |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.67 |
412 |
34.86 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.25 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joonas Pulkkinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
0.53 |
383 |
35.73 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.98 |
(-4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Topias Partinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.71 |
367 |
36.22 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.64 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cristian Cannizzaro |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
0.75 |
340 |
37.15 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.67 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elmeri Sieppi |
2007 |
Keuruun Toverit |
0.69 |
328 |
37.61 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.95 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Akseli Kellman |
2007 |
Mikkelin Uimaseura |
0.66 |
327 |
37.64 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.80 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.72 |
297 |
38.89 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.60 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oliver Sieppi |
2007 |
Keuruun Toverit |
0.77 |
277 |
39.79 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.61 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
0.84 |
254 |
40.93 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.79 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elias Luoma |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.65 |
247 |
41.31 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.12 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Otso Partanen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.41 |
220 |
42.93 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.29 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Viljami Myllärinen |
2007 |
Uinti Imatra |
0.82 |
212 |
43.51 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.60 |
(-3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johannes Jukola |
2007 |
Swimming Jyväskylä |
0.72 |
116 |
53.08 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.83 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 15 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kaapo Laaja |
2006 |
Keuruun Toverit |
0.66 |
555 |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.31 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pyry Laurikainen |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
0.66 |
401 |
35.17 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.74 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peetu Kinnunen |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
0.78 |
316 |
38.07 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.81 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
0.77 |
310 |
38.32 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.94 |
(-5.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Antto Koppinen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.62 |
306 |
38.49 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.76 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.67 |
304 |
38.59 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.78 |
(-4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jesse Saarinen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.79 |
284 |
39.45 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.72 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Onni Sidoroff |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
0.61 |
178 |
46.08 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.34 |
(-1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.70 |
549 |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.80 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
0.66 |
486 |
33.00 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.24 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Konsta Kauppinen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.65 |
385 |
35.67 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.04 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miko Virtanen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
0.74 |
376 |
35.94 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.38 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
0.77 |
374 |
36.00 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.79 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kasperi Haverinen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
0.70 |
363 |
36.35 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.38 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Molodtsov |
2005 |
Lahden Uimaseura |
0.66 |
333 |
37.43 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.38 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
0.67 |
332 |
37.44 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.72 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veit Lerche |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
0.76 |
300 |
38.74 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.22 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
0.66 |
500 |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.83 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
0.71 |
476 |
33.22 |
+0.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.41 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Lahden Uimaseura |
0.77 |
442 |
34.06 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aaro Tenhu |
2004 |
Lahden Kaleva |
0.70 |
429 |
34.40 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.11 |
(-3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Antero Ruban |
2004 |
Lahden Uimaseura |
0.73 |
425 |
34.51 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.53 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jesse Hyppönen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
0.67 |
418 |
34.68 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.66 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
0.74 |
406 |
35.03 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.76 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 16:27:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-07-2021 16:27:11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|