Results for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 4x50m Medley Mixed - Final |
|
|
2:14.68 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
|
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
IL I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
|
36.07 |
|
|
|
|
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
|
38.24 |
|
|
|
|
1:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
33.75 |
|
|
|
|
1:48.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Potemina |
2010 |
SLO.13344 |
|
33.77 |
|
|
|
|
2:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:26.45 |
+4.62 |
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
|
39.62 |
|
|
|
|
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
41.53 |
|
|
|
|
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Sečnik |
2009 |
SLO.12191 |
-.-- |
33.41 |
|
|
|
|
1:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
|
31.89 |
|
|
|
|
2:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
FR I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:26.52 |
+4.69 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
35.18 |
|
|
|
|
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
43.31 |
|
|
|
|
1:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
32.32 |
|
|
|
|
1:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
-.-- |
35.71 |
|
|
|
|
2:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RL I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:27.54 |
+5.71 |
|
|
|
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
SLO.13191 |
|
35.24 |
|
|
|
|
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
44.81 |
|
|
|
|
1:20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
32.19 |
|
|
|
|
1:52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
-.-- |
35.30 |
|
|
|
|
2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
LL II. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:33.37 |
+11.54 |
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
|
35.46 |
|
|
|
|
35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Berčan |
2010 |
SLO.12413 |
-.-- |
45.26 |
|
|
|
|
1:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
34.61 |
|
|
|
|
1:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Čepon |
2010 |
SLO.13513 |
-.-- |
38.04 |
|
|
|
|
2:33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
OL I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:34.93 |
+13.10 |
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
|
37.58 |
|
|
|
|
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
47.43 |
|
|
|
|
1:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
30.37 |
|
|
|
|
1:55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Medić |
2010 |
SLO.13262 |
-.-- |
39.55 |
|
|
|
|
2:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RL II. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:35.33 |
+13.50 |
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
|
42.17 |
|
|
|
|
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
41.76 |
|
|
|
|
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
35.53 |
|
|
|
|
1:59.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
-.-- |
35.87 |
|
|
|
|
2:35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
VV I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:35.53 |
+13.70 |
|
|
|
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
SLO.12596 |
|
41.68 |
|
|
|
|
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
46.03 |
|
|
|
|
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grega Navodnik |
2009 |
SLO.12600 |
-.-- |
35.56 |
|
|
|
|
2:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Omar Mustafić |
2009 |
SLO.13869 |
|
32.26 |
|
|
|
|
2:35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FR II. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:39.14 |
+17.31 |
|
|
|
|
Lija Helbl |
2010 |
SLO.13478 |
|
43.91 |
|
|
|
|
43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
38.54 |
|
|
|
|
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO.11899 |
-.-- |
39.74 |
|
|
|
|
2:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
SLO.13472 |
|
36.95 |
|
|
|
|
2:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
LL I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:39.72 |
+17.89 |
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
|
37.09 |
|
|
|
|
37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
46.41 |
|
|
|
|
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
36.61 |
|
|
|
|
2:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
SLO.12419 |
|
39.61 |
|
|
|
|
2:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
IL II. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
2:40.62 |
+18.79 |
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
|
41.49 |
|
|
|
|
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
|
45.58 |
|
|
|
|
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
40.14 |
|
|
|
|
2:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Juvančič |
2010 |
SLO.12961 |
|
33.41 |
|
|
|
|
2:40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
RL III. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
2:41.06 |
+19.23 |
|
|
|
|
Zoja Košir |
2012 |
SLO.13888 |
|
45.23 |
|
|
|
|
45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
SLO.14306 |
-.-- |
46.66 |
|
|
|
|
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
-.-- |
36.84 |
|
|
|
|
2:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
|
32.33 |
|
|
|
|
2:41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
RR I. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
2:45.97 |
+24.14 |
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
|
37.67 |
|
|
|
|
37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tibor Starc |
2011 |
SLO.13503 |
-.-- |
52.19 |
|
|
|
|
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
39.56 |
|
|
|
|
2:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
-.-- |
36.55 |
|
|
|
|
2:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
RAD IV. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
2:46.63 |
+24.80 |
|
|
|
|
Kristjan Krivec |
2010 |
SLO.13680 |
|
40.23 |
|
|
|
|
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Kocijančič |
2010 |
SLO.12927 |
-.-- |
49.91 |
|
|
|
|
1:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
SLO.11835 |
-.-- |
39.24 |
|
|
|
|
2:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
-.-- |
37.25 |
|
|
|
|
2:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
AQ I. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
2:53.05 |
+31.22 |
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
|
41.02 |
|
|
|
|
41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Gajić |
2010 |
SLO.14065 |
-.-- |
52.36 |
|
|
|
|
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
-.-- |
43.33 |
|
|
|
|
2:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
-.-- |
36.34 |
|
|
|
|
2:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
TK II. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
2:53.49 |
+31.66 |
|
|
|
|
Kim Korelc |
2010 |
SLO.12881 |
|
41.50 |
|
|
|
|
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
48.18 |
|
|
|
|
1:29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
45.79 |
|
|
|
|
2:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kanai Kosi |
2009 |
SLO.13842 |
|
38.02 |
|
|
|
|
2:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
BM I. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
3:00.36 |
+38.53 |
|
|
|
|
Tai Krivec Pukšič |
2009 |
SLO.13596 |
|
45.90 |
|
|
|
|
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urška Krajnc |
2010 |
SLO.13317 |
-.-- |
51.89 |
|
|
|
|
1:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Vidovič |
2010 |
SLO.12838 |
-.-- |
44.96 |
|
|
|
|
2:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Karner |
2009 |
SLO.13316 |
|
37.61 |
|
|
|
|
3:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
LL III. |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
3:11.83 |
+50.00 |
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
46.88 |
|
|
|
|
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lira Jančič |
2010 |
SLO.14293 |
-.-- |
52.97 |
|
|
|
|
1:39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcel Rozman |
2009 |
SLO.13855 |
-.-- |
47.38 |
|
|
|
|
2:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Ambrož |
2010 |
SLO.13538 |
|
44.60 |
|
|
|
|
3:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
BM II. |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
3:28.05 |
+1:06.2 |
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
|
50.87 |
|
|
|
|
50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Gabor |
2010 |
SLO.14340 |
-.-- |
1:02.42 |
|
|
|
|
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
-.-- |
53.89 |
|
|
|
|
2:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Vrtič |
2010 |
SLO.13306 |
|
40.87 |
|
|
|
|
3:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17. 07. 2021 11:35:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-17 15:24:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|