Tulokset Ajankello-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 11, 2020 to loka 11, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 13 and older - Final |
|
|
NSM T |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
522 |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.83 |
(-5.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Lonka |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
474 |
1:12.47 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.95 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.53 |
460 |
1:13.19 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
+0.57 |
416 |
1:15.66 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.96 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
+0.61 |
396 |
1:16.93 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ada Puranen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
394 |
1:17.07 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.79 |
(-8.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
384 |
1:17.73 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.46 |
(-4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.61 |
368 |
1:18.83 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.58 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
358 |
1:19.55 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.09 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
Uinti Imatra |
+0.66 |
358 |
1:19.57 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.55 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
+0.66 |
298 |
1:24.59 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.15 |
(-8.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Polina Senkina |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
274 |
1:26.98 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.67 |
(-4.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veera Haukka |
2007 |
Uimaseura Aquila |
+0.29 |
266 |
1:27.83 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.09 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.51 |
254 |
1:29.15 |
+18.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.29 |
(+1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kea Immonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
250 |
1:29.68 |
+19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nea Suvi-tuulia Nokkanen |
2006 |
Kouvolan Uimarit |
+0.64 |
148 |
1:46.77 |
+36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Viherkoski |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:06:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 11-12 years - Final |
|
|
NSM T |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
319 |
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.16 |
(-8.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.75 |
282 |
1:26.14 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.06 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
273 |
1:27.09 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
253 |
1:29.27 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
251 |
1:29.48 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
248 |
1:29.83 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.10 |
(-9.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.41 |
246 |
1:30.07 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.23 |
(-9.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
226 |
1:32.72 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Korkalainen |
2009 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
209 |
1:35.21 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.13 |
(-8.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
emma ahokas |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
199 |
1:36.70 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enni Sinkko |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
187 |
1:38.78 |
+16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milma Korppas |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:06:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 10 and younger - Final |
|
|
NSM T |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
164 |
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
160 |
1:44.02 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
148 |
1:46.75 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:06:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 16:06:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|