Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
436 |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
372 |
1:18.53 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
371 |
1:18.62 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
316 |
1:22.94 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
301 |
1:24.27 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
294 |
1:24.95 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
291 |
1:25.20 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
278 |
1:26.56 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
271 |
1:27.28 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
244 |
1:30.33 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
225 |
1:32.84 |
+18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
203 |
1:36.10 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
202 |
1:36.21 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
150 |
1:46.20 |
+31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
132 |
1:50.72 |
+36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
576 |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
510 |
1:10.72 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
509 |
1:10.73 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
272 |
1:27.19 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
614 |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
613 |
1:06.50 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
601 |
1:06.93 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
483 |
1:11.99 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-29 18:49:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Medley Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
56.85 |
|
|
|
Peter Segerlund |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
261 |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
259 |
1:18.77 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
232 |
1:21.78 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
222 |
1:22.98 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
184 |
1:28.35 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
131 |
1:38.85 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
91 |
1:51.47 |
+32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
87 |
1:53.39 |
+34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
81 |
1:56.09 |
+37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Öhlander |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Fealaktigt simsätt |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Lundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:55:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Medley Herrar 14-16 år - Final |
|
|
|
56.85 |
|
|
|
Peter Segerlund |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
311 |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
211 |
1:24.41 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:55:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Medley Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
56.85 |
|
|
|
Peter Segerlund |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Brandt |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
620 |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:55:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:00:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Fjärilsim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
28.22 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
166 |
44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
164 |
44.53 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
115 |
49.99 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig start |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:00:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Fjärilsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
28.22 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
123 |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:00:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:00:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Fjärilsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
28.22 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
388 |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
351 |
34.55 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
301 |
36.36 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
273 |
37.56 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
253 |
38.53 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
173 |
43.71 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
166 |
44.32 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
137 |
47.24 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
135 |
47.49 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
82 |
56.04 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
75 |
57.56 |
+24.14 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:07:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Fjärilsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
28.22 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
536 |
30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:07:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Fjärilsim Damer 17-120 år - Final |
|
|
|
28.22 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
591 |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
560 |
29.57 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
537 |
29.99 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
498 |
30.75 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
470 |
31.35 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:07:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:08:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Fjärilsim Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
24.44 |
|
|
Tor Sundin |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
237 |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
188 |
37.92 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
167 |
39.47 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
159 |
40.09 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
81 |
50.22 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
65 |
53.90 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
50 |
58.86 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Fjärilsim Herrar 17-120 år - Final |
|
|
|
24.44 |
|
|
Tor Sundin |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
602 |
25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
506 |
27.29 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tor Selander |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
465 |
28.06 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:10:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Ryggsim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
174 |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
172 |
46.13 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
167 |
46.61 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Wessen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
165 |
46.77 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
164 |
46.89 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
144 |
48.89 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rafaela Panagiotidid |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
116 |
52.49 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilde Bystedt |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
104 |
54.47 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
98 |
55.55 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bodil Mårtensson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:18:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Ryggsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
186 |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:18:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Ryggsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
516 |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:18:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:20:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Ryggsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
360 |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
333 |
37.03 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
327 |
37.24 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
313 |
37.79 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
300 |
38.33 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
222 |
42.37 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
196 |
44.18 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
183 |
45.21 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
144 |
48.94 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
124 |
51.41 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
116 |
52.50 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:25:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Ryggsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
461 |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
457 |
33.31 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:25:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Ryggsim Damer 17-120 år - Final |
|
|
|
30.11 |
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
567 |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
523 |
31.85 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:25:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:25:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Ryggsim Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
25.11 |
|
|
Jens Petersson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
241 |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
170 |
40.11 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
154 |
41.42 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
100 |
47.77 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
80 |
51.52 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
74 |
52.78 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
74 |
52.92 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
73 |
53.04 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Öhlander |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
- |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig målgång |
|
|
|
|
- |
|
Anton Lundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig start |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:30:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Ryggsim Herrar 17-120 år - Final |
|
|
|
25.11 |
|
|
Jens Petersson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Brandt |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
543 |
27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:30:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:30:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m Bröstsim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
32.35 |
|
|
Ebba Nyberg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
212 |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Bystedt |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
162 |
52.35 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
150 |
53.70 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
150 |
53.71 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Wessen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
141 |
54.80 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
128 |
56.58 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktigt simsätt |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rafaela Panagiotidid |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig målgång |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktigt simsätt |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bodil Mårtensson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:39:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m Bröstsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
32.35 |
|
|
Ebba Nyberg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
152 |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:39:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m Bröstsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
32.35 |
|
|
Ebba Nyberg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Andreasdotter |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
197 |
49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:39:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:40:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Bröstsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
31.39 |
|
|
Cecilia Viberg |
2003 |
|
(SWE) |
2020-09-27 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
372 |
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
332 |
41.23 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
306 |
42.34 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
287 |
43.28 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
241 |
45.86 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
217 |
47.48 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frida Norlin |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
202 |
48.67 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
186 |
50.02 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
175 |
50.99 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
156 |
53.02 |
+13.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
123 |
57.33 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
93 |
1:02.99 |
+23.30 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktigt simsätt |
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:46:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Bröstsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
31.39 |
|
|
Cecilia Viberg |
2003 |
|
(SWE) |
2020-09-27 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
347 |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:46:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Bröstsim Damer 17-120 år - Final |
|
|
|
31.39 |
|
|
Cecilia Viberg |
2003 |
|
(SWE) |
2020-09-27 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
753 |
31.39 |
|
|
|
Klubbrekord |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
586 |
34.11 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
528 |
35.32 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:46:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-28 09:23:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Bröstsim Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
27.80 |
|
|
Alexander Morgan |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
225 |
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
202 |
43.03 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
168 |
45.72 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
109 |
52.73 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
101 |
54.19 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
90 |
56.18 |
+14.69 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Lundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
89 |
56.47 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
77 |
59.17 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jonathan Öhlander |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
65 |
1:02.64 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
62 |
1:03.70 |
+22.21 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktigt simsätt |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:49:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:50:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m Frisim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
209 |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
202 |
39.02 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
176 |
40.89 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Wessen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
153 |
42.85 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
151 |
43.02 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
148 |
43.26 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rafaela Panagiotidid |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
125 |
45.83 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilde Bystedt |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
111 |
47.68 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig start |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bodil Mårtensson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:58:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m Frisim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
241 |
36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:58:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m Frisim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Andreasdotter |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
242 |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 15:58:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 15:59:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Frisim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
430 |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
346 |
32.66 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
328 |
33.22 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
317 |
33.62 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
272 |
35.35 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
253 |
36.24 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
216 |
38.18 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
210 |
38.57 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
207 |
38.71 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frida Norlin |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
205 |
38.83 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Juni Watter |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
161 |
42.14 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
156 |
42.57 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
156 |
42.58 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
150 |
43.14 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
130 |
45.19 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Frisim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
552 |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
518 |
28.54 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
504 |
28.80 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Frisim Damer 17-120 år - Final |
|
|
|
25.89 |
|
|
Annalena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
569 |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
557 |
27.86 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
545 |
28.06 |
+0.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marlena Jawaid |
2000 |
Simklubben Neptun |
|
525 |
28.41 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
447 |
29.97 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
447 |
29.98 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 16:06:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Frisim Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
22.37 |
|
|
Björn Seeliger |
|
SKK (SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
291 |
30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
224 |
33.29 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
224 |
33.32 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
126 |
40.34 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
124 |
40.57 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
108 |
42.39 |
+11.87 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
105 |
42.78 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonathan Öhlander |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
98 |
43.89 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anton Lundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
91 |
44.93 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
89 |
45.24 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
76 |
47.71 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
71 |
48.86 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
66 |
49.91 |
+19.39 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
58 |
52.28 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malcolm Elmqvist |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig start |
|
|
|
|
- |
|
Jesper Helmersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig start |
|
|
|
|
- |
|
Vilhelm Schei |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 16:12:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Frisim Herrar 17-120 år - Final |
|
|
|
22.37 |
|
|
Björn Seeliger |
|
SKK (SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Brandt |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
579 |
24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
524 |
25.10 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tor Selander |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
507 |
25.37 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
495 |
25.57 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 16:12:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 16:12:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 200m Medley Herrar 12-16 år - Final |
|
|
|
2:05.19 |
|
|
|
Peter Segerlund |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
408 |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
341 |
2:36.90 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
227 |
2:59.46 |
+31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 17:44:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 17:44:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 200m Frisim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
2:04.50 |
|
|
|
Ebba Rosenqvist |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marlena Jawaid |
2000 |
Simklubben Neptun |
|
483 |
2:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
389 |
2:31.23 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 17:46:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 200m Frisim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
2:04.50 |
|
|
|
Ebba Rosenqvist |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
500 |
2:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
492 |
2:19.85 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 17:46:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 17:46:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 100m Fjärilsim Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
1:01.37 |
|
|
|
Ebba Rosenqvist |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
586 |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
435 |
1:12.05 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
400 |
1:14.11 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:04:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 100m Fjärilsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
1:01.37 |
|
|
|
Ebba Rosenqvist |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
522 |
1:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:04:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 100m Fjärilsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
1:01.37 |
|
|
|
Ebba Rosenqvist |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
367 |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
353 |
1:17.25 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:04:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:04:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 100m Fjärilsim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
|
54.95 |
|
|
|
Tor Sundin |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
574 |
57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
488 |
1:01.03 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:18:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 100m Fjärilsim Herrar 12-16 år - Final |
|
|
|
54.95 |
|
|
|
Tor Sundin |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
372 |
1:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
368 |
1:07.09 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
345 |
1:08.55 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
329 |
1:09.60 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
272 |
1:14.20 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
194 |
1:23.02 |
+16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
173 |
1:26.24 |
+19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
156 |
1:29.14 |
+22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:18:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:18:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 100m Ryggsim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
1:05.25 |
|
|
|
Irene Eriksson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
513 |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
491 |
1:09.55 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:23:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 100m Ryggsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
1:05.25 |
|
|
|
Irene Eriksson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
529 |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
400 |
1:14.48 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
368 |
1:16.58 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
321 |
1:20.11 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:23:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 100m Ryggsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
1:05.25 |
|
|
|
Irene Eriksson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
309 |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
291 |
1:22.81 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:23:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:23:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m Ryggsim Herrar 14-16 år - Final |
|
|
|
54.18 |
|
|
|
Jens Petersson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Hamilton |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
406 |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonas Harju |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
217 |
1:21.30 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:25:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m Ryggsim Herrar 11-13 år - Final |
|
|
|
54.18 |
|
|
|
Jens Petersson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
272 |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
240 |
1:18.63 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
144 |
1:33.09 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:25:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:25:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m Bröstsim Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
1:09.43 |
|
|
|
Cecilia Viberg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
478 |
1:19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
301 |
1:32.97 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
255 |
1:38.28 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:37:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m Bröstsim Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
1:09.43 |
|
|
|
Cecilia Viberg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
375 |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
271 |
1:36.28 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
250 |
1:38.91 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:37:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:37:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 34, 100m Bröstsim Herrar 13-16 år - Final |
|
|
|
1:00.56 |
|
|
|
Alexander Morgan |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
356 |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
331 |
1:20.35 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
290 |
1:23.92 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
215 |
1:32.69 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
183 |
1:37.93 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
160 |
1:42.23 |
+23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:41:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:41:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 100m Frisim Damer - Final |
|
|
|
56.11 |
|
|
|
Annelena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
564 |
1:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
465 |
1:04.82 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
465 |
1:04.86 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
456 |
1:05.25 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
439 |
1:06.08 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
373 |
1:09.80 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
362 |
1:10.47 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
334 |
1:12.42 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
325 |
1:13.04 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
290 |
1:15.91 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
248 |
1:19.93 |
+19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:48:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:48:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 100m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
49.60 |
|
|
|
Björn Seeliger |
|
SKK (SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
444 |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
415 |
1:00.23 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
392 |
1:01.40 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Hamilton |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
388 |
1:01.60 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
382 |
1:01.90 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
328 |
1:05.14 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
322 |
1:05.55 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
311 |
1:06.29 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
302 |
1:06.94 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jonas Harju |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
287 |
1:08.13 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
267 |
1:09.75 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
177 |
1:19.91 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:52:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:52:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 37, 100m Frisim Damer - Final |
|
|
|
56.11 |
|
|
|
Annelena Hansson |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
605 |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
542 |
1:01.62 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
488 |
1:03.80 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 18:53:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 18:54:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 44, 200m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
|
2:13.46 |
|
|
Eric Schönning |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
EXT-Se gren 24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
390 |
2:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonas Harju |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
154 |
3:21.76 |
+53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-28 09:25:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-28 09:25:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|