Tulokset Gant ÅSK Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Miehet - Final |
|
|
Sponsor: |
Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Leppänen |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.65 |
586 |
25.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.30 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.67 |
538 |
26.73 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.91 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Hanski |
1999 |
Åbo Simklubb |
+0.66 |
517 |
27.09 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.06 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuomas Toppinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
432 |
28.76 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
ivan kovalchuk |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
382 |
29.97 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Laaksonen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.70 |
365 |
30.42 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.33 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
+0.82 |
304 |
32.33 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.40 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.76 |
281 |
33.17 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.87 |
(-6.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nicoló Manzone |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.82 |
196 |
37.44 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.13 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Thomas Korvela |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
175 |
38.84 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.84 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
+0.83 |
171 |
39.17 |
+13.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.76 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Jokinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.72 |
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 50m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Hyvärinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 15.56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 15.59.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|