Resultater for STT Taastrup Open
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 4 Søndag Morgen
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STT Taastrup Open 2021 KORTBANE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
18. jun 2021 to 20. jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer 2009 og yngre - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
|
302 |
1:21.75 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:22.42 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.87 |
230 |
1:29.56 |
+7.81 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:37.59 |
(-8.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.78 |
224 |
1:30.25 |
+8.50 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:44.80 |
(-14.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.71 |
209 |
1:32.47 |
+10.72 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:32.15 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.69 |
205 |
1:32.95 |
+11.20 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:43.29 |
(-10.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.63 |
179 |
1:37.27 |
+15.52 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:54.30 |
(-17.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
176 |
1:37.87 |
+16.12 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:42.73 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
175 |
1:37.96 |
+16.21 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:19.21 |
(-41.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aya Kold |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
153 |
1:42.43 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(-17.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.75 |
149 |
1:43.43 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.16 |
(-3.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lea Pedersen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.70 |
142 |
1:45.03 |
+23.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(-14.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
+0.93 |
122 |
1:50.59 |
+28.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.00 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.63 |
113 |
1:53.43 |
+31.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.54 |
(+4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.76 |
112 |
1:53.78 |
+32.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(-6.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
+0.56 |
110 |
1:54.37 |
+32.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.45 |
(-28.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Clara Lazzaro |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.76 |
104 |
1:56.40 |
+34.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(-3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.91 |
82 |
2:05.96 |
+44.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(+5.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kamilla Bacher |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.91 |
59 |
2:20.42 |
+58.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(+20.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.88 |
55 |
2:24.23 |
+1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.00 |
(+24.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Left position on the back (other than to initiate a turn) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20-06-2021 11:46:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer Årg. 2007-2008 - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.79 |
484 |
1:09.88 |
|
|
Q |
DM krav 1års |
|
|
|
Entry time: 1:14.28 |
(-4.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.65 |
385 |
1:15.43 |
+5.55 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.77 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.66 |
385 |
1:15.45 |
+5.57 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:17.66 |
(-2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.69 |
359 |
1:17.18 |
+7.30 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:15.15 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
342 |
1:18.48 |
+8.60 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:28.14 |
(-9.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.67 |
339 |
1:18.67 |
+8.79 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:41.90 |
(-23.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
+0.71 |
329 |
1:19.45 |
+9.57 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:23.45 |
(-4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
|
322 |
1:20.06 |
+10.18 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:47.59 |
(-27.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
|
303 |
1:21.67 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.73 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.81 |
302 |
1:21.78 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.28 |
(-3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.63 |
282 |
1:23.70 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.09 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.67 |
274 |
1:24.41 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.65 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.66 |
273 |
1:24.59 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.09 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.71 |
260 |
1:25.90 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.28 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.83 |
258 |
1:26.16 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.51 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.72 |
246 |
1:27.56 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.18 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
|
196 |
1:34.39 |
+24.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.35 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Huus Møller |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.74 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Left position on the back (other than to initiate a turn) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20-06-2021 11:46:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer 2006 og ældre - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
497 |
1:09.26 |
|
|
Q |
DM krav 1jun |
|
|
|
Entry time: 1:09.34 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Freja Søndergaard |
2004 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.67 |
495 |
1:09.35 |
+0.09 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:09.99 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.61 |
486 |
1:09.80 |
+0.54 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:13.18 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.66 |
456 |
1:11.30 |
+2.04 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.80 |
(+2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
414 |
1:13.59 |
+4.33 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.14 |
(+2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
412 |
1:13.75 |
+4.49 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.78 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.72 |
408 |
1:14.00 |
+4.74 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:20.09 |
(-6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
379 |
1:15.79 |
+6.53 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:17.17 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
+0.71 |
333 |
1:19.13 |
+9.87 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.85 |
(+4.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.80 |
329 |
1:19.48 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.34 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
319 |
1:20.26 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.45 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.68 |
303 |
1:21.64 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.50 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
Akut syg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20-06-2021 11:46:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2021 11:46.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|