2020-10-24   22:57:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Kesärollot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.79 200 40.43
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.91 329 34.27
2 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.73 284 35.97 +1.70
3 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.79 244 37.87 +3.60
4 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo 239 38.12 +3.85
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.70 235 38.34 +4.07
6 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.71 225 38.88 +4.61
7 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.78 222 39.05 +4.78
8 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.94 221 39.15 +4.88
- Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.57 DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.80 298 35.41
2 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.68 286 35.90 +0.49
3 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.80 262 36.96 +1.55
4 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.56 244 37.85 +2.44
5 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.75 210 39.80 +4.39
6 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.78 208 39.89 +4.48
7 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.86 193 40.90 +5.49
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.79 192 40.97 +5.56
9 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.75 187 41.33 +5.92
10 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.82 182 41.70 +6.29
11 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo 173 42.45 +7.04
12 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo 166 43.02 +7.61
13 Ella Lehtimäki 2009 Cetus Espoo +0.93 164 43.23 +7.82
14 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo 157 43.86 +8.45
15 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo 153 44.24 +8.83
16 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo 143 45.22 +9.81
17 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.77 136 45.99 +10.58
18 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo +0.88 132 46.48 +11.07
19 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.68 130 46.67 +11.26
20 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo 116 48.46 +13.05
21 Maja Mocilnikar 2009 Cetus Espoo +0.77 101 50.75 +15.34
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.42 251 37.51
2 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.80 215 39.47 +1.96
3 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.77 198 40.60 +3.09
4 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.70 195 40.77 +3.26
5 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.92 186 41.40 +3.89
6 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.93 156 43.91 +6.40
7 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.80 149 44.57 +7.06
8 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo 123 47.47 +9.96
9 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo 111 49.21 +11.70
10 Heikkinen Venla 2010 Cetus Espoo +0.92 106 50.01 +12.50
11 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.95 82 54.37 +16.86
12 Elmi Kallio 2011 Cetus Espoo +0.85 69 57.66 +20.15
13 Taimi Saarela 2011 Cetus Espoo 63 59.35 +21.84
- Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
2020-08-02 18.32.50 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner