2020-10-24   22:14:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Kesärollot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.72 158 49.86
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.78 264 42.04
2 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.75 229 44.06 +2.02
3 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.67 226 44.24 +2.20
4 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.87 214 45.08 +3.04
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.71 199 46.16 +4.12
6 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.83 192 46.70 +4.66
7 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.67 175 48.19 +6.15
8 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.66 156 50.08 +8.04
9 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo 126 53.80 +11.76
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.51 253 42.64
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.76 247 42.97 +0.33
3 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.65 244 43.12 +0.48
4 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.84 243 43.21 +0.57
5 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.64 213 45.16 +2.52
6 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.84 207 45.57 +2.93
7 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.87 176 48.11 +5.47
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.86 176 48.14 +5.50
9 Anya Merilä 2009 Cetus Espoo +0.66 175 48.19 +5.55
10 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.69 164 49.21 +6.57
11 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.85 163 49.33 +6.69
12 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.69 154 50.26 +7.62
13 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.78 151 50.58 +7.94
14 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.74 130 53.17 +10.53
15 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.58 116 55.19 +12.55
16 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.72 108 56.49 +13.85
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo +0.99 DSQ SW6.5 Maaliintulo vatsal
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.80 223 44.48
2 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.64 220 44.66 +0.18
3 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.90 206 45.63 +1.15
4 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.75 188 47.05 +2.57
5 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.68 178 47.93 +3.45
6 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.67 149 50.83 +6.35
7 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.62 149 50.84 +6.36
8 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.76 145 51.27 +6.79
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 14 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.55 743 29.78
2 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.55 735 29.89 +0.11
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
2020-08-02 18.24.22 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner