2020-10-27   16:24:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa-Seurakilpailut 1/2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Document
Results
Seurakilpailut 1-2020
Place: Organizer: Simmis Wanda
Pool: 50m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 8, 100m Freestyle Women 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry 203 1:27.96
50m: 42.62
100m: 1:27.96
(45.34)
2 Elma Haunia 2010 Simmis Wanda ry 103 1:50.22 +22.26
50m: 51.53
100m: 1:50.22
(58.69)
3 Emilia Lindroos 2011 Simmis Wanda ry 96 1:52.61 +24.65
50m: 52.18
100m: 1:52.61
(1:00.43)
Event official at: 25.1.2020 19.26.48
Event 8, 100m Freestyle Women 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emilia Wall 2008 Simmis Wanda ry 410 1:09.55
50m: 33.83
100m: 1:09.55
(35.72)
2 Jonna Kurki 2008 Simmis Wanda ry 352 1:13.18 +3.63
50m: 34.91
100m: 1:13.18
(38.27)
3 Sanni Aarnivuo 2008 Simmis Wanda ry 328 1:14.91 +5.36
50m: 36.59
100m: 1:14.91
(38.32)
4 Iiris Pajamo 2008 Simmis Wanda ry 268 1:20.18 +10.63
50m: 38.97
100m: 1:20.18
(41.21)
5 Venla Hoffren 2009 Simmis Wanda ry 257 1:21.32 +11.77
50m: 39.26
100m: 1:21.32
(42.06)
6 Irina Karvonen 2008 Simmis Wanda ry 253 1:21.68 +12.13
50m: 40.04
100m: 1:21.68
(41.64)
7 Lotta Jokinen 2009 Simmis Wanda ry 228 1:24.62 +15.07
50m: 39.44
100m: 1:24.62
(45.18)
8 Mikaela Heiman 2008 Simmis Wanda ry 218 1:25.79 +16.24
50m: 40.36
100m: 1:25.79
(45.43)
9 Hanna Reinikainen 2008 Simmis Wanda ry 211 1:26.80 +17.25
50m: 40.10
100m: 1:26.80
(46.70)
10 Milda Leppäluoto 2009 Simmis Wanda ry 202 1:28.08 +18.53
50m: 42.17
100m: 1:28.08
(45.91)
11 Mea Ingram 2008 Simmis Wanda ry 190 1:29.84 +20.29
50m: 40.87
100m: 1:29.84
(48.97)
12 Noora Kuosmanen 2009 Simmis Wanda ry 169 1:33.52 +23.97
50m: 46.02
100m: 1:33.52
(47.50)
Event official at: 25.1.2020 19.26.48
Event 8, 100m Freestyle Women 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry 258 1:21.13
50m: 38.16
100m: 1:21.13
(42.97)
2 Säde Tuisku 2006 Simmis Wanda ry 222 1:25.36 +4.23
50m: 38.98
100m: 1:25.36
(46.38)
Event official at: 25.1.2020 19.26.48
Event 8, 100m Freestyle Women 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Pinja Peippo 1999 Simmis Wanda ry 564 1:02.55
50m: 30.07
100m: 1:02.55
(32.48)
2 Olivia Hellsten 2000 Simmis Wanda ry 528 1:03.96 +1.41
50m: 30.22
100m: 1:03.96
(33.74)
3 Milja Aarnivuo 2005 Simmis Wanda ry 458 1:07.08 +4.53
50m: 32.51
100m: 1:07.08
(34.57)
4 Jenni Kurki 2005 Simmis Wanda ry 435 1:08.21 +5.66
50m: 32.06
100m: 1:08.21
(36.15)
5 Laura Hautamäki 2002 Simmis Wanda ry 435 1:08.22 +5.67
50m: 32.90
100m: 1:08.22
(35.32)
6 Sanna Saarinen 1998 Simmis Wanda ry 418 1:09.12 +6.57
50m: 32.74
100m: 1:09.12
(36.38)
7 Outi Kaarnamo 1969 Keravan Uimarit 322 1:15.41 +12.86
50m: 35.69
100m: 1:15.41
(39.72)
8 Mandi Lindroos 2004 Simmis Wanda ry 314 1:16.00 +13.45
50m: 34.78
100m: 1:16.00
(41.22)
9 Peppi Siurola 2004 Simmis Wanda ry 308 1:16.49 +13.94
50m: 35.96
100m: 1:16.49
(40.53)
10 Aada Martikainen 2005 Simmis Wanda ry 256 1:21.38 +18.83
50m: 38.06
100m: 1:21.38
(43.32)
11 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry 255 1:21.52 +18.97
50m: 38.06
100m: 1:21.52
(43.46)
12 Jenna Saarinen 2001 Simmis Wanda ry 249 1:22.15 +19.60
50m: 37.58
100m: 1:22.15
(44.57)
13 Annina Hoffren 1981 Simmis Wanda ry 189 1:30.06 +27.51
50m: 42.58
100m: 1:30.06
(47.48)
Event official at: 25.1.2020 19.26.48
2020-01-25 19.28.08 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner