2020-10-29   04:08:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa-Seurakilpailut 1/2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Document
Results
Seurakilpailut 1-2020
Place: Organizer: Simmis Wanda
Pool: 50m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 10, 200m Freestyle Women 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 alisa myllykoski 2009 Simmis Wanda ry 237 3:02.49
50m: 41.09
100m: 1:28.41
(47.32)
150m: 2:17.40
(48.99)
200m: 3:02.49
(45.09)
2 Lumia Malmström 2008 Simmis Wanda ry 200 3:13.03 +10.54
50m: 41.73
100m: 1:32.40
(50.67)
150m: 2:24.52
(52.12)
200m: 3:13.03
(48.51)
Event official at: 25.1.2020 20.08.58
Event 10, 200m Freestyle Women 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ryynänen 2006 Simmis Wanda ry 453 2:27.05
50m: 33.43
100m: 1:11.52
(38.09)
150m: 1:50.08
(38.56)
200m: 2:27.05
(36.97)
2 Iina Vänttinen 2006 Simmis Wanda ry 422 2:30.52 +3.47
50m: 33.59
100m: 1:12.13
(38.54)
150m: 1:51.82
(39.69)
200m: 2:30.52
(38.70)
3 Pinja Hoffren 2006 Simmis Wanda ry 343 2:41.37 +14.32
50m: 36.94
100m: 1:18.77
(41.83)
150m: 2:02.09
(43.32)
200m: 2:41.37
(39.28)
4 Noora Glasin 2006 Simmis Wanda ry 318 2:45.38 +18.33
50m: 38.35
100m: 1:21.60
(43.25)
150m: 2:04.92
(43.32)
200m: 2:45.38
(40.46)
5 Josefina Vainio 2007 Simmis Wanda ry 318 2:45.44 +18.39
50m: 35.26
100m: 1:17.08
(41.82)
150m: 2:01.62
(44.54)
200m: 2:45.44
(43.82)
6 Viia Tossavainen 2007 Simmis Wanda ry 268 2:55.14 +28.09
50m: 38.20
100m: 1:23.05
(44.85)
150m: 2:11.53
(48.48)
200m: 2:55.14
(43.61)
7 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry 257 2:57.48 +30.43
50m: 40.64
100m: 1:25.88
(45.24)
150m: 2:12.84
(46.96)
200m: 2:57.48
(44.64)
Event official at: 25.1.2020 20.08.58
Event 10, 200m Freestyle Women 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry 548 2:18.06
50m: 31.74
100m: 1:07.50
(35.76)
150m: 1:43.43
(35.93)
200m: 2:18.06
(34.63)
2 Aino Hankala 2005 Simmis Wanda ry 533 2:19.28 +1.22
50m: 31.59
100m: 1:07.85
(36.26)
150m: 1:44.16
(36.31)
200m: 2:19.28
(35.12)
3 Ninni From 1988 Simmis Wanda ry 419 2:30.87 +12.81
50m: 33.96
100m: 1:11.87
(37.91)
150m: 1:51.33
(39.46)
200m: 2:30.87
(39.54)
4 Emilia Myllykoski 2003 Simmis Wanda ry 403 2:32.84 +14.78
50m: 34.80
100m: 1:13.24
(38.44)
150m: 1:53.44
(40.20)
200m: 2:32.84
(39.40)
5 Päivi Steffen 1971 Simmis Wanda ry 358 2:39.04 +20.98
50m: 34.90
100m: 1:14.56
(39.66)
150m: 1:57.19
(42.63)
200m: 2:39.04
(41.85)
6 Carrie Turunen 1973 Simmis Wanda ry 320 2:45.12 +27.06
50m: 39.09
100m: 1:20.98
(41.89)
150m: 2:03.85
(42.87)
200m: 2:45.12
(41.27)
7 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry 244 3:00.78 +42.72
50m: 38.95
100m: 1:25.28
(46.33)
150m: 2:12.87
(47.59)
200m: 3:00.78
(47.91)
Event official at: 25.1.2020 20.08.58
2020-01-25 20.09.46 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner