Tulokset UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
+0.72 |
|
2:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
2:32.96 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
2:35.30 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
+0.80 |
|
2:36.35 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.67 |
|
2:38.11 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.59 |
|
2:39.47 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hedda Sköld |
2002 |
Wisby Simsällskap |
+0.78 |
|
2:40.74 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Somers |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.64 |
|
3:07.04 |
+34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linnea Nordström |
2002 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
4:06.18 |
+1:33.59 |
|
SM8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maria Bang |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.76 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-26 16:19:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
2:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:33.53 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.67 |
|
2:34.94 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elvira Montes |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.78 |
|
2:38.32 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:47.39 |
+21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
+0.71 |
|
2:49.77 |
+23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
Wisby Simsällskap |
+0.81 |
|
2:50.01 |
+23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
Ösmo Simsällskap |
+0.85 |
|
2:53.06 |
+26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Wärn |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
3:06.72 |
+40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Natalia Ljung |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-26 16:19:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.50 |
|
2:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.53 |
|
2:36.38 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.77 |
|
2:39.79 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
2:42.37 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.80 |
|
2:44.42 |
+13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Molly Rantil |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
2:45.92 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linn Lynch |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
2:49.46 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Lyrberg |
2005 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.54 |
|
2:52.75 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.78 |
|
2:52.79 |
+21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.83 |
|
2:57.86 |
+26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Wilma Groth |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:58.03 |
+26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:00.34 |
+29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Clara Högqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
3:18.87 |
+47.60 |
|
SM7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-26 16:19:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.70 |
|
2:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.67 |
|
2:38.28 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.69 |
|
2:38.41 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.67 |
|
2:39.28 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.80 |
|
2:40.18 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
+0.58 |
|
2:41.40 |
+8.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
|
2:44.06 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Persson |
2006 |
Wisby Simsällskap |
+0.83 |
|
2:46.44 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.75 |
|
2:47.97 |
+15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.78 |
|
2:49.04 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.73 |
|
2:49.54 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.71 |
|
2:51.50 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
2:52.02 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.77 |
|
2:52.10 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lea Rodin |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.53 |
|
2:52.30 |
+19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.80 |
|
2:54.51 |
+21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:58.35 |
+25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Danielle Youssef |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.63 |
|
2:59.21 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.71 |
|
3:01.36 |
+28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.75 |
|
3:02.35 |
+29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lova Deilert |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.77 |
|
3:04.90 |
+32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sadie Caputo |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.91 |
|
3:05.37 |
+32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.71 |
|
3:15.23 |
+42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.80 |
|
3:15.54 |
+42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Alva Ek |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.76 |
|
3:16.00 |
+43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.83 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Sundström |
2006 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.96 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-26 16:19:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer Klass E - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.79 |
|
2:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Bang |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.61 |
|
2:41.36 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nadja Travar |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.50 |
|
2:43.22 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.72 |
|
2:50.75 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.84 |
|
2:51.89 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.79 |
|
2:53.67 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Thea Bergström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.82 |
|
2:53.90 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.62 |
|
2:55.36 |
+15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Signe Mueller |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.61 |
|
2:55.90 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:57.25 |
+17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:57.63 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.87 |
|
3:00.63 |
+20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.57 |
|
3:04.23 |
+23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.66 |
|
3:05.70 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:07.35 |
+27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.61 |
|
3:09.69 |
+29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.78 |
|
3:09.84 |
+29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
3:11.23 |
+30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.81 |
|
3:16.09 |
+35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.92 |
|
3:16.89 |
+36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Chanel Matilainen |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.86 |
|
3:18.29 |
+38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
|
3:18.37 |
+38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
|
3:19.81 |
+39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
3:23.35 |
+43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofia Östling |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.85 |
|
3:24.59 |
+44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lotta Lande |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.74 |
|
3:28.82 |
+48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.52 |
|
3:39.28 |
+59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.65 |
|
3:40.36 |
+1:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-26 16:19:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-26 16:25:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|