2021-01-22   16:58:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 6, 50m Freestyle Men 10 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.61 37.52
2 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.86 40.71 +3.19
3 Max Grimbaum 2010 Åbo Simklubb +0.59 41.67 +4.15
4 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb +0.69 45.54 +8.02
5 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura +0.61 45.57 +8.05
6 Venni Alho 2010 Aurajoen Uinti Ry 48.07 +10.55
7 Eino Kytöjoki 2010 Aurajoen Uinti Ry 49.13 +11.61
8 Aatos Courtiol Lummaa 2010 Åbo Simklubb 49.68 +12.16
9 Anton Saarinen 2010 Uimaseura Kaarina +0.85 55.33 +17.81
10 Toivo Lumiainen 2012 Aurajoen Uinti Ry 1:08.57 +31.05
Event official at: 8.2.2020 12.10.11
Event 6, 50m Freestyle Men 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.79 37.71
2 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.74 39.33 +1.62
3 Taito Aaltonen 2009 Åbo Simklubb +0.86 42.55 +4.84
4 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb +0.80 46.59 +8.88
5 Veikka Kiukkonen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.73 48.19 +10.48
6 Verneri Mäkinen 2009 Åbo Simklubb +0.75 51.41 +13.70
7 Mikael Haapanen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.89 54.22 +16.51
8 Fedor Nesterov 2009 Aurajoen Uinti Ry 1:03.82 +26.11
- Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.85 DSQ SW 4.4
Event official at: 8.2.2020 12.10.11
Event 6, 50m Freestyle Men 12 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.63 24.87
2 Tapio Junninen 1995 Vanders +0.61 24.95 +0.08
3 Johannes Lindroos 1996 Aurajoen Uinti Ry 25.88 +1.01
4 Ibrahim Ezzat 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.63 25.92 +1.05
5 Kaleva Latvala 1984 Kokkolan Uimaseura +0.64 26.07 +1.20
6 Aapo Kinnunen 2004 Åbo Simklubb +0.67 26.34 +1.47
7 Henri Koski 2000 Gladius Kirkkonummi +0.72 26.81 +1.94
8 Lauri-Matti Huhtasalo 2004 Pihlavan Työväen Urheilijat +0.72 26.97 +2.10
9 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb +0.63 27.03 +2.16
10 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi +0.68 27.27 +2.40
11 Eemil Kankare 2003 Åbo Simklubb +0.75 27.33 +2.46
12 Oliver Priimägi 2005 Someron Esa +0.85 27.41 +2.54
13 Otso Mäkivuokko 2003 Gladius Kirkkonummi +0.68 27.47 +2.60
14 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.68 27.67 +2.80
15 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.71 27.69 +2.82
16 Niko Viitala 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.77 27.80 +2.93
16 Mikael Jokinen 2001 Loimaan Uimaseura +0.71 27.80 +2.93
18 Joonas Arponen 2005 Rauman Uimaseura +0.85 27.91 +3.04
19 Aaro Puutio 2003 Åbo Simklubb +0.81 28.05 +3.18
20 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.66 28.20 +3.33
21 Eero Mäenpää 2005 Åbo Simklubb +0.63 28.69 +3.82
22 Jami Oravasaari 2004 Laitilan Jyske +0.71 28.77 +3.90
23 Leevi Arvo 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.71 29.01 +4.14
24 Rasmus Rekola 2004 Åbo Simklubb +0.60 29.07 +4.20
25 Jesse Anoschkin 2004 Pihlavan Työväen Urheilijat +0.72 29.16 +4.29
25 Elias Laine 2003 Åbo Simklubb +0.84 29.16 +4.29
27 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.73 29.39 +4.52
28 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.79 29.50 +4.63
29 Christian Nummi 2006 Helsingfors Simsällskap +0.65 29.87 +5.00
30 Veeti Valdolin 2005 Åbo Simklubb +0.70 29.89 +5.02
31 Matias Seppä 2006 Åbo Simklubb +0.77 30.13 +5.26
32 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.68 30.28 +5.41
33 Mikael Elo 2004 Laitilan Jyske +1.01 30.45 +5.58
33 Leevi Jalava 2004 Swimming Team Rauma +0.78 30.45 +5.58
35 Julius Linde 2007 Åbo Simklubb +0.71 30.56 +5.69
36 Max Allén 2005 Åbo Simklubb +0.81 31.12 +6.25
37 Einari Palmu 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.68 31.26 +6.39
38 Jouni Koivu 1966 Kokkolan Uimaseura +0.89 31.89 +7.02
39 Max Hyvärinen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 32.53 +7.66
40 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb +0.74 32.56 +7.69
41 Voitto Vuorenjuuri 2007 Gladius Kirkkonummi +0.85 32.57 +7.70
42 Kaapo Virtanen 2008 Åbo Simklubb +0.83 33.80 +8.93
43 Eino Polari 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.78 34.29 +9.42
44 Santeri Leinonen 2005 Rauman Uimaseura +0.80 34.37 +9.50
45 Nicoló Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.69 34.83 +9.96
46 Thomas Korvela 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.61 35.27 +10.40
47 Aaron Hannula 2005 Uimaseura Kaarina +1.22 35.63 +10.76
48 Casper Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.66 37.10 +12.23
49 Sisu Korpinen 2006 Åbo Simklubb +0.68 38.25 +13.38
50 Benjamin Milovanov 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.91 39.37 +14.50
51 Ilmari Kunttu 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.50 39.87 +15.00
52 Taavi Mattila 2006 Loimaan Uimaseura +0.83 39.96 +15.09
53 Aleksi Nurmi 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.69 40.30 +15.43
54 Leevi Suna 2008 Åbo Simklubb +0.99 45.34 +20.47
55 Viktor Hautala 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.81 47.86 +22.99
- Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.46 DSQ SW 4.4
- Gordey Nesterov 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Åbo Simklubb DNS
- Oskari Arvo 2002 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 8.2.2020 12.10.11
2020-02-08 12.10.18 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner