2021-01-22   17:19:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 5, 50m Freestyle Women 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ella Ääri 2011 Uimaseura Kaarina +0.61 47.22
2 Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb 48.26 +1.04
3 Iida Korpi 2012 Uimaseura Kaarina +0.65 49.98 +2.76
4 Lotta Kunttu 2011 Aurajoen Uinti Ry +0.60 54.73 +7.51
5 Elli Kiviluoto 2011 Åbo Simklubb +0.66 56.82 +9.60
- Josefine Nordman 2011 Åbo Simklubb -0.00 DSQ SW 4.4
Event official at: 8.2.2020 12.08.18
Event 5, 50m Freestyle Women 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb 36.75
2 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi +0.81 37.30 +0.55
3 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.79 38.81 +2.06
4 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb +0.90 39.30 +2.55
5 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry 44.56 +7.81
6 Emmi Pekanheimo 2010 Åbo Simklubb +0.97 45.14 +8.39
7 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb 46.27 +9.52
8 Nea Pippola 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.77 48.75 +12.00
9 Olivia Vanne 2010 Salon Uimarit +0.31 50.52 +13.77
10 Aino-Maria Laakso 2010 Åbo Simklubb 51.30 +14.55
11 Eva Riquelme Mac Donald 2010 Åbo Simklubb 53.44 +16.69
12 Janessa Pihlava 2010 Åbo Simklubb +0.66 57.22 +20.47
13 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry 59.00 +22.25
- Aava Salmiosalo 2010 Åbo Simklubb +0.41 DSQ SW 4.4
Event official at: 8.2.2020 12.08.18
Event 5, 50m Freestyle Women 11 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sini Silvennoinen 2002 Åbo Simklubb +0.85 26.92
2 Erika Bergström 1996 Aurajoen Uinti Ry +0.94 27.59 +0.67
3 Olivia Weuro 2002 Raision Urheilijat +0.81 27.72 +0.80
4 Emilie Pärnänen 2002 Åbo Simklubb +0.76 28.04 +1.12
5 Sini Mäkilä 2006 Raision Urheilijat +0.83 28.12 +1.20
6 Riikka Niskala 2004 Raision Urheilijat +0.82 28.45 +1.53
7 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.75 28.47 +1.55
8 Daniela Degenhardt 2003 Åbo Simklubb +0.85 28.49 +1.57
9 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat +0.92 28.55 +1.63
10 Aino Koskelo 2005 Nurmijärven Uinti +0.69 28.99 +2.07
11 Nelli Rauhanen 2005 Raision Urheilijat +0.74 29.05 +2.13
12 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat +0.76 29.08 +2.16
13 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.72 29.11 +2.19
14 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.81 29.47 +2.55
15 Minka Halava 2001 Åbo Simklubb +0.79 29.59 +2.67
16 Sanni Knuutila 1997 Aurajoen Uinti Ry +0.75 29.65 +2.73
17 Emma Nieminen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.64 29.70 +2.78
18 Milla Karttunen 2005 Raision Urheilijat +0.73 29.82 +2.90
19 viola penttilä 2004 Swimming Team Rauma +0.83 29.86 +2.94
20 Ella-Maija Syväniemi 2004 Gladius Kirkkonummi +0.79 29.98 +3.06
21 Wilma Turpeinen 2006 Åbo Simklubb +0.76 30.02 +3.10
22 Lotta Linnea Partanen 2001 Nummelan Kisaajat +0.70 30.04 +3.12
23 Veera Tall 2005 Porin Uimaseura +0.63 30.25 +3.33
24 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb +0.78 30.35 +3.43
25 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb +0.65 30.42 +3.50
26 Jenna Juhola 2006 Rauman Uimaseura +0.73 30.64 +3.72
27 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb +0.72 30.70 +3.78
28 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.74 30.71 +3.79
29 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura +0.74 30.77 +3.85
30 Ella Alanko 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.73 30.84 +3.92
31 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura +0.73 30.95 +4.03
32 Sofia Oksa 2007 Nummelan Kisaajat +0.69 30.98 +4.06
33 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry 31.08 +4.16
34 Emma Loo 2004 Åbo Simklubb +0.68 31.17 +4.25
35 Marikki Vuorisalo 2005 Nummelan Kisaajat +0.76 31.26 +4.34
36 Alisa Ailanen 2004 Swimming Team Rauma +0.87 31.34 +4.42
37 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.88 31.46 +4.54
38 Jenna Rautava 2003 Vesihelmen Uimaseura +0.80 31.48 +4.56
39 Anni Haavisto 2002 Vesihelmen Uimaseura 31.50 +4.58
40 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.77 31.61 +4.69
41 Enni Huttunen 2005 Rauman Uimaseura +0.78 31.68 +4.76
42 Mia Karolina Müürsepp 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.75 31.79 +4.87
43 Peppi Kolari 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.75 31.96 +5.04
44 mathilda heikiö 2006 Åbo Simklubb +0.68 31.98 +5.06
45 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry 32.18 +5.26
46 Lotta Luotola 2008 Åbo Simklubb 32.19 +5.27
47 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura +0.81 32.22 +5.30
48 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura +0.67 32.23 +5.31
49 Erin Gonzalez Catón 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.67 32.38 +5.46
50 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry 33.00 +6.08
51 Kerttu Virta 2006 Raision Urheilijat +0.94 33.06 +6.14
52 Maija Salokorpi 2007 Åbo Simklubb 33.13 +6.21
53 Milja Korhonen 2006 Nurmijärven Uinti 33.27 +6.35
54 Saara Seppälä 2005 Nummelan Kisaajat 33.36 +6.44
55 Tilda Saine 2006 Åbo Simklubb 33.72 +6.80
56 Venla Ristimäki 2004 Loimaan Uimaseura 34.13 +7.21
57 Elsi Tuominen 2005 Aurajoen Uinti Ry 34.34 +7.42
58 Laura Lilja 2004 Aurajoen Uinti Ry 34.95 +8.03
59 Aino Kajonen 2005 Aurajoen Uinti Ry 35.54 +8.62
59 Siiri Simula 2008 Swimming Team Rauma +0.82 35.54 +8.62
61 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb +0.83 36.06 +9.14
62 Mandi Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina +0.94 37.20 +10.28
63 Kira Viitanen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.90 37.44 +10.52
64 Unna Heino 2006 Vesihelmen Uimaseura +0.85 37.91 +10.99
65 Amanda Uusitalo 2008 Gladius Kirkkonummi +1.03 38.61 +11.69
66 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura +0.92 39.14 +12.22
67 Lulu Luukkaa 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.85 39.29 +12.37
68 Essi Kallio 2008 Loimaan Uimaseura +0.78 39.53 +12.61
69 elsa salla 2008 Rauman Uimaseura +0.67 40.16 +13.24
70 Enna Hautero 2008 Rauman Uimaseura +0.90 40.82 +13.90
71 Selma Mäenpää 2007 Åbo Simklubb +0.99 41.48 +14.56
72 Annika Leinonen 2008 Rauman Uimaseura +0.97 42.01 +15.09
73 Julia Belov 2007 Porin Uimaseura +0.86 43.07 +16.15
74 Paulina Deltuvaite 2008 Porin Uimaseura +0.73 43.11 +16.19
75 Kiira Sundqvist 2009 Aurajoen Uinti Ry 44.59 +17.67
76 Peppi Viljanen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.78 45.97 +19.05
77 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura 46.63 +19.71
78 Matilda Kleimola 2009 Aurajoen Uinti Ry 53.25 +26.33
- Jemina Oravasaari 2006 Laitilan Jyske DSQ SW 4.4
- Ida Maliranta 2004 Raision Urheilijat DNS
- Cecilia Rönnlund 2006 Åbo Simklubb DNS
- Ada Riquelme Mac Donald 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 8.2.2020 12.08.18
2020-02-08 12.13.36 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner