2021-01-22   16:12:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 26, 1500m Freestyle Men  - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Arttu Mäenpää 2003 Åbo Simklubb +0.71 16:44.16
50m: 29.96
100m: 1:01.81
(31.85)
150m: 1:34.46
(32.65)
200m: 2:07.61
(33.15)
250m: 2:41.06
(33.45)
300m: 3:14.35
(33.29)
350m: 3:47.78
(33.43)
400m: 4:21.21
(33.43)
450m: 4:54.93
(33.72)
500m: 5:28.65
(33.72)
550m: 6:02.47
(33.82)
600m: 6:36.23
(33.76)
650m: 7:10.24
(34.01)
700m: 7:43.95
(33.71)
750m: 8:18.01
(34.06)
800m: 8:51.84
(33.83)
850m: 9:25.75
(33.91)
900m: 9:59.60
(33.85)
950m: 10:34.32
(34.72)
1000m: 11:08.21
(33.89)
1050m: 11:41.96
(33.75)
1100m: 12:16.05
(34.09)
1150m: 12:49.92
(33.87)
1200m: 13:23.83
(33.91)
1250m: 13:57.95
(34.12)
1300m: 14:31.45
(33.50)
1350m: 15:05.40
(33.95)
1400m: 15:38.78
(33.38)
1450m: 16:11.85
(33.07)
1500m: 16:44.16
(32.31)
2 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.88 17:45.04 +1:00.88
50m: 32.66
100m: 1:09.72
(37.06)
150m: 1:45.92
(36.20)
200m: 2:22.33
(36.41)
250m: 2:58.16
(35.83)
300m: 3:33.68
(35.52)
350m: 4:09.77
(36.09)
400m: 4:45.66
(35.89)
450m: 5:21.89
(36.23)
500m: 5:57.69
(35.80)
550m: 6:33.62
(35.93)
600m: 7:09.95
(36.33)
650m: 7:46.11
(36.16)
700m: 8:21.97
(35.86)
750m: 8:57.98
(36.01)
800m: 9:33.91
(35.93)
850m: 10:09.34
(35.43)
900m: 10:44.88
(35.54)
950m: 11:21.07
(36.19)
1000m: 11:56.01
(34.94)
1050m: 12:31.04
(35.03)
1100m: 13:06.58
(35.54)
1150m: 13:42.20
(35.62)
1200m: 14:17.44
(35.24)
1250m: 14:52.50
(35.06)
1300m: 15:27.83
(35.33)
1350m: 16:02.95
(35.12)
1400m: 16:38.00
(35.05)
1450m: 17:11.93
(33.93)
1500m: 17:45.04
(33.11)
3 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo +0.74 17:45.72 +1:01.56
50m: 32.36
100m: 1:09.20
(36.84)
150m: 1:45.83
(36.63)
200m: 2:22.11
(36.28)
250m: 2:57.67
(35.56)
300m: 3:33.72
(36.05)
350m: 4:09.83
(36.11)
400m: 4:45.98
(36.15)
450m: 5:22.23
(36.25)
500m: 5:58.18
(35.95)
550m: 6:34.26
(36.08)
600m: 7:10.31
(36.05)
650m: 7:46.35
(36.04)
700m: 8:22.30
(35.95)
750m: 8:58.29
(35.99)
800m: 9:34.29
(36.00)
850m: 10:09.74
(35.45)
900m: 10:45.45
(35.71)
950m: 11:21.40
(35.95)
1000m: 11:56.54
(35.14)
1050m: 12:31.82
(35.28)
1100m: 13:07.27
(35.45)
1150m: 13:42.75
(35.48)
1200m: 14:18.08
(35.33)
1250m: 14:53.30
(35.22)
1300m: 15:28.49
(35.19)
1350m: 16:03.63
(35.14)
1400m: 16:38.51
(34.88)
1450m: 17:12.74
(34.23)
1500m: 17:45.72
(32.98)
4 Veikka Saren 2002 Someron Esa +0.68 18:02.04 +1:17.88
50m: 30.73
100m: 1:05.15
(34.42)
150m: 1:40.02
(34.87)
200m: 2:15.93
(35.91)
250m: 2:51.23
(35.30)
300m: 3:27.72
(36.49)
350m: 4:03.39
(35.67)
400m: 4:39.84
(36.45)
450m: 5:15.53
(35.69)
500m: 5:52.04
(36.51)
550m: 6:28.68
(36.64)
600m: 7:05.27
(36.59)
650m: 7:42.25
(36.98)
700m: 8:18.62
(36.37)
750m: 8:55.58
(36.96)
800m: 9:32.04
(36.46)
850m: 10:08.71
(36.67)
900m: 10:45.17
(36.46)
950m: 11:21.71
(36.54)
1000m: 11:58.06
(36.35)
1050m: 12:34.77
(36.71)
1100m: 13:11.23
(36.46)
1150m: 13:47.66
(36.43)
1200m: 14:24.19
(36.53)
1250m: 15:01.40
(37.21)
1300m: 15:37.90
(36.50)
1350m: 16:15.13
(37.23)
1400m: 16:51.42
(36.29)
1450m: 17:27.56
(36.14)
1500m: 18:02.04
(34.48)
5 Luka Laaksonen 2005 Åbo Simklubb +0.64 18:32.59 +1:48.43
50m: 32.03
100m: 1:08.79
(36.76)
150m: 1:45.41
(36.62)
200m: 2:22.66
(37.25)
250m: 2:59.59
(36.93)
300m: 3:36.88
(37.29)
350m: 4:14.06
(37.18)
400m: 4:51.47
(37.41)
450m: 5:28.59
(37.12)
500m: 6:06.10
(37.51)
550m: 6:43.29
(37.19)
600m: 7:20.50
(37.21)
650m: 7:57.48
(36.98)
700m: 8:35.12
(37.64)
750m: 9:12.20
(37.08)
800m: 9:50.03
(37.83)
850m: 10:27.30
(37.27)
900m: 11:05.16
(37.86)
950m: 11:42.20
(37.04)
1000m: 12:19.77
(37.57)
1050m: 12:57.02
(37.25)
1100m: 13:34.96
(37.94)
1150m: 14:12.54
(37.58)
1200m: 14:50.07
(37.53)
1250m: 15:27.37
(37.30)
1300m: 16:05.13
(37.76)
1350m: 16:42.53
(37.40)
1400m: 17:20.29
(37.76)
1450m: 17:56.52
(36.23)
1500m: 18:32.59
(36.07)
6 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb +0.65 18:41.50 +1:57.34
50m: 31.36
100m: 1:08.05
(36.69)
150m: 1:45.21
(37.16)
200m: 2:22.50
(37.29)
250m: 2:59.56
(37.06)
300m: 3:37.47
(37.91)
350m: 4:14.03
(36.56)
400m: 4:51.69
(37.66)
450m: 5:28.74
(37.05)
500m: 6:06.80
(38.06)
550m: 6:44.02
(37.22)
600m: 7:20.53
(36.51)
650m: 7:58.03
(37.50)
700m: 8:35.19
(37.16)
750m: 9:12.34
(37.15)
800m: 9:50.50
(38.16)
850m: 10:27.93
(37.43)
900m: 11:06.52
(38.59)
950m: 11:43.51
(36.99)
1000m: 12:22.12
(38.61)
1050m: 13:00.01
(37.89)
1100m: 13:38.64
(38.63)
1150m: 14:16.45
(37.81)
1200m: 14:54.79
(38.34)
1250m: 15:33.40
(38.61)
1300m: 16:11.50
(38.10)
1350m: 16:49.05
(37.55)
1400m: 17:27.24
(38.19)
1450m: 18:04.02
(36.78)
1500m: 18:41.50
(37.48)
7 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.69 18:48.78 +2:04.62
50m: 32.44
100m: 1:09.89
(37.45)
150m: 1:47.29
(37.40)
200m: 2:24.72
(37.43)
250m: 3:02.32
(37.60)
300m: 3:40.18
(37.86)
350m: 4:17.83
(37.65)
400m: 4:55.70
(37.87)
450m: 5:33.49
(37.79)
500m: 6:11.16
(37.67)
550m: 6:49.40
(38.24)
600m: 7:26.91
(37.51)
650m: 8:04.39
(37.48)
700m: 8:41.43
(37.04)
750m: 9:19.52
(38.09)
800m: 9:57.28
(37.76)
850m: 10:35.51
(38.23)
900m: 11:13.94
(38.43)
950m: 11:52.70
(38.76)
1000m: 12:30.80
(38.10)
1050m: 13:09.28
(38.48)
1100m: 13:47.50
(38.22)
1150m: 14:25.54
(38.04)
1200m: 15:04.03
(38.49)
1250m: 15:41.75
(37.72)
1300m: 16:20.17
(38.42)
1350m: 16:57.84
(37.67)
1400m: 17:35.95
(38.11)
1450m: 18:13.33
(37.38)
1500m: 18:48.78
(35.45)
Event official at: 8.2.2020 20.04.39
2020-02-08 20.04.59 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner