2021-01-22   16:59:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 25, 1500m Freestyle Women  - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.75 18:02.23
50m: 33.64
100m: 1:10.05
(36.41)
150m: 1:46.54
(36.49)
200m: 2:22.80
(36.26)
250m: 2:59.58
(36.78)
300m: 3:36.02
(36.44)
350m: 4:12.60
(36.58)
400m: 4:48.90
(36.30)
450m: 5:25.67
(36.77)
500m: 6:01.85
(36.18)
550m: 6:38.42
(36.57)
600m: 7:14.52
(36.10)
650m: 7:50.78
(36.26)
700m: 8:27.19
(36.41)
750m: 9:03.49
(36.30)
800m: 9:39.24
(35.75)
850m: 10:15.71
(36.47)
900m: 10:51.43
(35.72)
950m: 11:27.76
(36.33)
1000m: 12:03.75
(35.99)
1050m: 12:40.20
(36.45)
1100m: 13:16.35
(36.15)
1150m: 13:52.26
(35.91)
1200m: 14:28.23
(35.97)
1250m: 15:04.70
(36.47)
1300m: 15:40.81
(36.11)
1350m: 16:16.97
(36.16)
1400m: 16:52.47
(35.50)
1450m: 17:28.06
(35.59)
1500m: 18:02.23
(34.17)
2 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb +0.76 18:35.26 +33.03
50m: 33.88
100m: 1:11.10
(37.22)
150m: 1:48.13
(37.03)
200m: 2:25.07
(36.94)
250m: 3:02.53
(37.46)
300m: 3:40.02
(37.49)
350m: 4:17.64
(37.62)
400m: 4:55.02
(37.38)
450m: 5:33.02
(38.00)
500m: 6:10.95
(37.93)
550m: 6:48.29
(37.34)
600m: 7:26.01
(37.72)
650m: 8:03.46
(37.45)
700m: 8:40.79
(37.33)
750m: 9:18.32
(37.53)
800m: 9:55.67
(37.35)
850m: 10:33.48
(37.81)
900m: 11:11.11
(37.63)
950m: 11:48.38
(37.27)
1000m: 12:25.80
(37.42)
1050m: 13:02.89
(37.09)
1100m: 13:40.20
(37.31)
1150m: 14:17.65
(37.45)
1200m: 14:54.67
(37.02)
1250m: 15:32.35
(37.68)
1300m: 16:09.64
(37.29)
1350m: 16:46.82
(37.18)
1400m: 17:24.03
(37.21)
1450m: 18:00.40
(36.37)
1500m: 18:35.26
(34.86)
3 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb +0.71 18:56.53 +54.30
50m: 34.61
100m: 1:12.62
(38.01)
150m: 1:52.00
(39.38)
200m: 2:29.93
(37.93)
250m: 3:08.80
(38.87)
300m: 3:46.39
(37.59)
350m: 4:24.58
(38.19)
400m: 5:01.86
(37.28)
450m: 5:40.94
(39.08)
500m: 6:18.31
(37.37)
550m: 6:57.03
(38.72)
600m: 7:34.59
(37.56)
650m: 8:12.80
(38.21)
700m: 8:50.53
(37.73)
750m: 9:28.66
(38.13)
800m: 10:06.16
(37.50)
850m: 10:44.58
(38.42)
900m: 11:22.22
(37.64)
950m: 12:00.96
(38.74)
1000m: 12:39.50
(38.54)
1050m: 13:17.82
(38.32)
1100m: 13:56.09
(38.27)
1150m: 14:33.54
(37.45)
1200m: 15:11.41
(37.87)
1250m: 15:48.47
(37.06)
1300m: 16:25.39
(36.92)
1350m: 17:03.41
(38.02)
1400m: 17:40.38
(36.97)
1450m: 18:19.37
(38.99)
1500m: 18:56.53
(37.16)
4 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb +0.93 19:01.11 +58.88
50m: 33.52
100m: 1:11.67
(38.15)
150m: 1:49.96
(38.29)
200m: 2:27.90
(37.94)
250m: 3:05.88
(37.98)
300m: 3:43.97
(38.09)
350m: 4:22.60
(38.63)
400m: 5:00.54
(37.94)
450m: 5:38.70
(38.16)
500m: 6:16.60
(37.90)
550m: 6:54.86
(38.26)
600m: 7:33.02
(38.16)
650m: 8:11.19
(38.17)
700m: 8:49.10
(37.91)
750m: 9:27.48
(38.38)
800m: 10:05.43
(37.95)
850m: 10:43.69
(38.26)
900m: 11:21.65
(37.96)
950m: 12:00.15
(38.50)
1000m: 12:38.99
(38.84)
1050m: 13:17.38
(38.39)
1100m: 13:55.80
(38.42)
1150m: 14:33.59
(37.79)
1200m: 15:11.78
(38.19)
1250m: 15:50.15
(38.37)
1300m: 16:28.56
(38.41)
1350m: 17:07.35
(38.79)
1400m: 17:46.07
(38.72)
1450m: 18:24.35
(38.28)
1500m: 19:01.11
(36.76)
5 Maija Nurmi 2003 Åbo Simklubb +0.80 19:10.01 +1:07.78
50m: 34.33
100m: 1:12.75
(38.42)
150m: 1:51.63
(38.88)
200m: 2:30.61
(38.98)
250m: 3:08.66
(38.05)
300m: 3:47.04
(38.38)
350m: 4:25.29
(38.25)
400m: 5:03.62
(38.33)
450m: 5:41.97
(38.35)
500m: 6:20.12
(38.15)
550m: 6:58.52
(38.40)
600m: 7:36.94
(38.42)
650m: 8:15.33
(38.39)
700m: 8:53.87
(38.54)
750m: 9:32.30
(38.43)
800m: 10:10.65
(38.35)
850m: 10:49.16
(38.51)
900m: 11:27.62
(38.46)
950m: 12:06.09
(38.47)
1000m: 12:45.09
(39.00)
1050m: 13:24.00
(38.91)
1100m: 14:02.62
(38.62)
1150m: 14:41.37
(38.75)
1200m: 15:20.46
(39.09)
1250m: 15:59.03
(38.57)
1300m: 16:37.83
(38.80)
1350m: 17:16.43
(38.60)
1400m: 17:54.96
(38.53)
1450m: 18:32.93
(37.97)
1500m: 19:10.01
(37.08)
6 Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura +0.67 19:15.33 +1:13.10
50m: 33.79
100m: 1:11.22
(37.43)
150m: 1:49.01
(37.79)
200m: 2:26.76
(37.75)
250m: 3:04.71
(37.95)
300m: 3:42.95
(38.24)
350m: 4:21.09
(38.14)
400m: 4:59.73
(38.64)
450m: 5:37.96
(38.23)
500m: 6:16.59
(38.63)
550m: 6:55.27
(38.68)
600m: 7:34.02
(38.75)
650m: 8:12.47
(38.45)
700m: 8:51.22
(38.75)
750m: 9:29.95
(38.73)
800m: 10:08.99
(39.04)
850m: 10:47.86
(38.87)
900m: 11:27.29
(39.43)
950m: 12:05.93
(38.64)
1000m: 12:45.51
(39.58)
1050m: 13:24.41
(38.90)
1100m: 14:03.92
(39.51)
1150m: 14:43.14
(39.22)
1200m: 15:22.97
(39.83)
1250m: 16:02.19
(39.22)
1300m: 16:41.55
(39.36)
1350m: 17:20.43
(38.88)
1400m: 17:59.50
(39.07)
1450m: 18:38.21
(38.71)
1500m: 19:15.33
(37.12)
7 Emilia Niemi 2005 Gladius Kirkkonummi +0.78 19:29.34 +1:27.11
50m: 34.08
100m: 1:12.59
(38.51)
150m: 1:52.29
(39.70)
200m: 2:31.37
(39.08)
250m: 3:10.89
(39.52)
300m: 3:50.04
(39.15)
350m: 4:29.23
(39.19)
400m: 5:08.60
(39.37)
450m: 5:48.17
(39.57)
500m: 6:27.55
(39.38)
550m: 7:06.53
(38.98)
600m: 7:45.89
(39.36)
650m: 8:26.12
(40.23)
700m: 9:04.67
(38.55)
750m: 9:44.69
(40.02)
800m: 10:23.48
(38.79)
850m: 11:03.16
(39.68)
900m: 11:41.65
(38.49)
950m: 12:21.32
(39.67)
1000m: 12:59.96
(38.64)
1050m: 13:40.10
(40.14)
1100m: 14:18.68
(38.58)
1150m: 14:58.31
(39.63)
1200m: 15:37.02
(38.71)
1250m: 16:16.56
(39.54)
1300m: 16:55.20
(38.64)
1350m: 17:34.65
(39.45)
1400m: 18:13.39
(38.74)
1450m: 18:51.99
(38.60)
1500m: 19:29.34
(37.35)
8 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.84 19:44.45 +1:42.22
50m: 33.21
100m: 1:10.91
(37.70)
150m: 1:50.92
(40.01)
200m: 2:31.07
(40.15)
250m: 3:10.99
(39.92)
300m: 3:51.19
(40.20)
350m: 4:31.56
(40.37)
400m: 5:12.04
(40.48)
450m: 5:52.32
(40.28)
500m: 6:32.85
(40.53)
550m: 7:13.15
(40.30)
600m: 7:53.81
(40.66)
650m: 8:33.67
(39.86)
700m: 9:13.74
(40.07)
750m: 9:53.99
(40.25)
800m: 10:34.14
(40.15)
850m: 11:13.39
(39.25)
900m: 11:53.52
(40.13)
950m: 12:33.09
(39.57)
1000m: 13:13.16
(40.07)
1050m: 13:53.05
(39.89)
1100m: 14:32.46
(39.41)
1150m: 15:12.21
(39.75)
1200m: 15:51.97
(39.76)
1250m: 16:31.33
(39.36)
1300m: 17:10.50
(39.17)
1350m: 17:50.16
(39.66)
1400m: 18:29.37
(39.21)
1450m: 19:07.30
(37.93)
1500m: 19:44.45
(37.15)
9 Veera Tall 2005 Porin Uimaseura +0.61 20:07.52 +2:05.29
50m: 34.92
100m: 1:14.37
(39.45)
150m: 1:55.02
(40.65)
200m: 2:36.09
(41.07)
250m: 3:17.12
(41.03)
300m: 3:58.08
(40.96)
350m: 4:39.32
(41.24)
400m: 5:20.79
(41.47)
450m: 6:01.55
(40.76)
500m: 6:42.75
(41.20)
550m: 7:22.10
(39.35)
600m: 8:02.72
(40.62)
650m: 8:43.16
(40.44)
700m: 9:23.13
(39.97)
750m: 10:03.55
(40.42)
800m: 10:43.74
(40.19)
850m: 11:23.76
(40.02)
900m: 12:04.05
(40.29)
950m: 12:44.26
(40.21)
1000m: 13:25.31
(41.05)
1050m: 14:05.58
(40.27)
1100m: 14:46.12
(40.54)
1150m: 15:26.27
(40.15)
1200m: 16:06.78
(40.51)
1250m: 16:48.16
(41.38)
1300m: 17:28.91
(40.75)
1350m: 18:09.74
(40.83)
1400m: 18:49.33
(39.59)
1450m: 19:29.29
(39.96)
1500m: 20:07.52
(38.23)
10 Olivia Uusitorppa 2004 Swimming Team Rauma +0.86 21:10.63 +3:08.40
50m: 36.03
100m: 1:15.85
(39.82)
150m: 1:56.17
(40.32)
200m: 2:37.27
(41.10)
250m: 3:19.22
(41.95)
300m: 4:01.16
(41.94)
350m: 4:43.68
(42.52)
400m: 5:25.81
(42.13)
450m: 6:08.81
(43.00)
500m: 6:51.12
(42.31)
550m: 7:34.57
(43.45)
600m: 8:17.31
(42.74)
650m: 9:00.45
(43.14)
700m: 9:42.90
(42.45)
750m: 10:26.48
(43.58)
800m: 11:10.10
(43.62)
850m: 11:51.94
(41.84)
900m: 12:34.43
(42.49)
950m: 13:18.08
(43.65)
1000m: 14:00.99
(42.91)
1050m: 14:43.94
(42.95)
1100m: 15:27.89
(43.95)
1150m: 16:10.52
(42.63)
1200m: 16:54.19
(43.67)
1250m: 17:37.63
(43.44)
1300m: 18:20.59
(42.96)
1350m: 19:02.96
(42.37)
1400m: 19:46.47
(43.51)
1450m: 20:28.46
(41.99)
1500m: 21:10.63
(42.17)
11 Mandi Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina +1.03 26:19.89 +8:17.66
50m: 44.44
100m: 1:36.96
(52.52)
150m: 2:29.29
(52.33)
200m: 3:21.96
(52.67)
250m: 4:15.50
(53.54)
300m: 5:08.78
(53.28)
350m: 6:01.87
(53.09)
400m: 6:55.05
(53.18)
450m: 7:47.10
(52.05)
500m: 8:41.52
(54.42)
550m: 9:33.26
(51.74)
600m: 10:27.04
(53.78)
650m: 11:20.37
(53.33)
700m: 12:13.41
(53.04)
750m: 13:08.58
(55.17)
800m: 14:01.87
(53.29)
850m: 14:56.29
(54.42)
900m: 15:49.81
(53.52)
950m: 16:42.85
(53.04)
1000m: 17:36.44
(53.59)
1050m: 18:30.29
(53.85)
1100m: 19:23.52
(53.23)
1150m: 20:16.25
(52.73)
1200m: 21:08.78
(52.53)
1250m: 22:01.82
(53.04)
1300m: 22:54.55
(52.73)
1350m: 23:47.30
(52.75)
1400m: 24:40.70
(53.40)
1450m: 25:31.42
(50.72)
1500m: 26:19.89
(48.47)
Event official at: 8.2.2020 19.40.22
2020-02-08 19.40.28 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner