2021-01-22   17:23:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 22, 100m Butterfly Men 13 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura +0.86 1:35.98
50m: 42.12
100m: 1:35.98
(53.86)
2 Leevi Lahtinen 2008 Vesihelmen Uimaseura +0.87 2:09.31 +33.33
50m: 58.51
100m: 2:09.31
(1:10.80)
Event official at: 8.2.2020 17.55.16
Event 22, 100m Butterfly Men 14-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.68 1:07.26
50m: 31.95
100m: 1:07.26
(35.31)
2 ivan kovalchuk 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.72 1:09.57 +2.31
50m: 33.03
100m: 1:09.57
(36.54)
3 Lauri Aho 2006 Raision Urheilijat +0.70 1:12.66 +5.40
50m: 36.07
100m: 1:12.66
(36.59)
4 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.68 1:13.20 +5.94
50m: 33.69
100m: 1:13.20
(39.51)
5 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.75 1:14.16 +6.90
50m: 35.77
100m: 1:14.16
(38.39)
6 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.83 1:17.53 +10.27
50m: 34.91
100m: 1:17.53
(42.62)
Event official at: 8.2.2020 17.55.16
Event 22, 100m Butterfly Men 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Arttu Mäenpää 2003 Åbo Simklubb +0.70 59.65
50m: 28.03
100m: 59.65
(31.62)
2 Jani-Markus Sula 1999 Åbo Simklubb +0.69 59.96 +0.31
50m: 27.91
100m: 59.96
(32.05)
3 Ibrahim Ezzat 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.69 1:00.09 +0.44
50m: 28.32
100m: 1:00.09
(31.77)
4 JANI-PETTERI PUUSTINEN 1979 Aurajoen Uinti Ry +0.72 1:06.35 +6.70
50m: 31.07
100m: 1:06.35
(35.28)
5 Otso Mäkivuokko 2003 Gladius Kirkkonummi +0.74 1:07.16 +7.51
50m: 31.49
100m: 1:07.16
(35.67)
Event official at: 8.2.2020 17.55.16
2020-02-08 17.55.23 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner