2021-01-22   16:55:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 18, 200m Breaststroke Men 14 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.69 3:03.50
50m: 42.08
100m: 1:30.13
(48.05)
150m: 2:17.33
(47.20)
200m: 3:03.50
(46.17)
2 Frans Sandblom 2006 Åbo Simklubb +0.67 3:07.25 +3.75
50m: 43.85
100m: 1:32.30
(48.45)
150m: 2:22.23
(49.93)
200m: 3:07.25
(45.02)
3 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.78 3:11.26 +7.76
50m: 41.97
100m: 1:31.12
(49.15)
150m: 2:21.82
(50.70)
200m: 3:11.26
(49.44)
4 Alvar Kankare 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.79 3:17.10 +13.60
50m: 43.64
100m: 1:35.77
(52.13)
150m: 2:26.32
(50.55)
200m: 3:17.10
(50.78)
5 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.85 3:19.73 +16.23
50m: 46.38
100m: 1:38.30
(51.92)
150m: 2:29.79
(51.49)
200m: 3:19.73
(49.94)
6 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb +0.83 3:38.63 +35.13
50m: 50.63
100m: 1:45.11
(54.48)
150m: 2:43.58
(58.47)
200m: 3:38.63
(55.05)
7 Ilmari Kunttu 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.96 3:48.99 +45.49
50m: 51.11
100m: 1:50.21
(59.10)
150m: 2:50.00
(59.79)
200m: 3:48.99
(58.99)
8 Ismail Fedulin 2006 Åbo Simklubb +0.81 3:51.28 +47.78
50m: 49.48
100m: 1:49.01
(59.53)
150m: 2:51.38
(1:02.37)
200m: 3:51.28
(59.90)
9 Henri Porma 2006 Vesihelmen Uimaseura +0.88 3:53.19 +49.69
50m: 50.41
100m: 1:51.88
(1:01.47)
150m: 2:52.07
(1:00.19)
200m: 3:53.19
(1:01.12)
10 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi +0.86 4:25.33 +1:21.83
50m: 58.33
100m: 2:07.44
(1:09.11)
150m: 3:17.12
(1:09.68)
200m: 4:25.33
(1:08.21)
- Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 8.2.2020 17.03.02
Event 18, 200m Breaststroke Men 15 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tapio Junninen 1995 Vanders +0.62 2:17.46
50m: 31.50
100m: 1:06.30
(34.80)
150m: 1:41.70
(35.40)
200m: 2:17.46
(35.76)
2 Eemil Kankare 2003 Åbo Simklubb +0.75 2:45.72 +28.26
50m: 34.55
100m: 1:16.20
(41.65)
150m: 2:01.20
(45.00)
200m: 2:45.72
(44.52)
3 Santeri Ahinko 2004 Vesihelmen Uimaseura +0.83 2:49.32 +31.86
50m: 37.26
100m: 1:21.19
(43.93)
150m: 2:05.98
(44.79)
200m: 2:49.32
(43.34)
4 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi +0.71 2:49.33 +31.87
50m: 37.50
100m: 1:22.25
(44.75)
150m: 2:05.86
(43.61)
200m: 2:49.33
(43.47)
5 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.69 2:53.52 +36.06
50m: 38.51
100m: 1:22.45
(43.94)
150m: 2:08.26
(45.81)
200m: 2:53.52
(45.26)
6 Mio Heinola 2005 Nummelan Kisaajat +0.58 2:58.59 +41.13
50m: 39.77
100m: 1:25.28
(45.51)
150m: 2:12.41
(47.13)
200m: 2:58.59
(46.18)
7 Tommi Kahlos 1978 Aurajoen Uinti Ry +0.82 3:06.98 +49.52
50m: 40.35
100m: 1:28.05
(47.70)
150m: 2:17.22
(49.17)
200m: 3:06.98
(49.76)
8 Oliver Jokinen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.77 3:48.10 +1:30.64
50m: 50.22
100m: 1:48.88
(58.66)
150m: 2:48.81
(59.93)
200m: 3:48.10
(59.29)
Event official at: 8.2.2020 17.03.02
2020-02-08 17.03.09 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner