2021-01-22   17:50:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 17, 200m Breaststroke Women 13 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry +1.10 2:57.05
50m: 39.99
100m: 1:24.44
(44.45)
150m: 2:12.10
(47.66)
200m: 2:57.05
(44.95)
2 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat +0.76 3:02.19 +5.14
50m: 41.95
100m: 1:28.13
(46.18)
150m: 2:17.03
(48.90)
200m: 3:02.19
(45.16)
3 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura +0.75 3:08.88 +11.83
50m: 42.00
100m: 1:28.78
(46.78)
150m: 2:18.86
(50.08)
200m: 3:08.88
(50.02)
4 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.89 3:10.71 +13.66
50m: 42.94
100m: 1:32.23
(49.29)
150m: 2:21.42
(49.19)
200m: 3:10.71
(49.29)
5 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.86 3:14.34 +17.29
50m: 44.03
100m: 1:33.74
(49.71)
150m: 2:24.68
(50.94)
200m: 3:14.34
(49.66)
6 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 3:16.07 +19.02
50m: 44.94
100m: 1:35.03
(50.09)
150m: 2:25.71
(50.68)
200m: 3:16.07
(50.36)
7 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.77 3:17.56 +20.51
50m: 45.78
100m: 1:35.79
(50.01)
150m: 2:28.58
(52.79)
200m: 3:17.56
(48.98)
8 viivi Elonen 2008 Swimming Team Rauma +0.73 3:18.42 +21.37
50m: 43.86
100m: 1:34.99
(51.13)
150m: 2:27.10
(52.11)
200m: 3:18.42
(51.32)
9 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.93 3:19.76 +22.71
50m: 45.75
100m: 1:39.35
(53.60)
150m: 2:30.19
(50.84)
200m: 3:19.76
(49.57)
10 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura +0.82 3:20.93 +23.88
50m: 46.00
100m: 1:37.40
(51.40)
150m: 2:29.62
(52.22)
200m: 3:20.93
(51.31)
11 Emilia Leinonen 2007 Uimaseura Kaarina +0.85 3:30.97 +33.92
50m: 48.14
100m: 1:41.83
(53.69)
150m: 2:37.20
(55.37)
200m: 3:30.97
(53.77)
12 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi +0.64 4:11.20 +1:14.15
50m: 57.56
100m: 2:02.06
(1:04.50)
150m: 3:08.01
(1:05.95)
200m: 4:11.20
(1:03.19)
13 Julia Belov 2007 Porin Uimaseura +0.92 4:13.52 +1:16.47
50m: 57.41
100m: 2:03.01
(1:05.60)
150m: 3:08.53
(1:05.52)
200m: 4:13.52
(1:04.99)
14 Miia Salminen 2009 Gladius Kirkkonummi +0.78 4:16.67 +1:19.62
50m: 59.64
100m: 2:03.93
(1:04.29)
150m: 3:10.50
(1:06.57)
200m: 4:16.67
(1:06.17)
15 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura +0.76 4:20.82 +1:23.77
50m: 58.60
100m: 2:06.28
(1:07.68)
150m: 3:15.28
(1:09.00)
200m: 4:20.82
(1:05.54)
- Rahma Ezzat 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.88 DSQ SW 7.6 50m
Event official at: 8.2.2020 16.46.39
Event 17, 200m Breaststroke Women 14 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Einiö 2003 Gladius Kirkkonummi +0.81 2:37.82
50m: 35.60
100m: 1:16.66
(41.06)
150m: 1:57.01
(40.35)
200m: 2:37.82
(40.81)
2 Sini Silvennoinen 2002 Åbo Simklubb +0.67 2:47.96 +10.14
50m: 36.74
100m: 1:20.07
(43.33)
150m: 2:04.96
(44.89)
200m: 2:47.96
(43.00)
3 Minka Halava 2001 Åbo Simklubb +0.75 2:51.53 +13.71
50m: 39.20
100m: 1:25.16
(45.96)
150m: 2:08.61
(43.45)
200m: 2:51.53
(42.92)
4 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo +0.89 2:51.68 +13.86
50m: 39.83
100m: 1:24.22
(44.39)
150m: 2:08.04
(43.82)
200m: 2:51.68
(43.64)
5 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +1.13 2:52.68 +14.86
50m: 40.79
100m: 1:24.55
(43.76)
150m: 2:09.11
(44.56)
200m: 2:52.68
(43.57)
6 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.91 2:54.25 +16.43
50m: 38.57
100m: 1:23.22
(44.65)
150m: 2:08.97
(45.75)
200m: 2:54.25
(45.28)
7 Emma Nieminen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.76 3:03.50 +25.68
50m: 40.71
100m: 1:28.28
(47.57)
150m: 2:15.53
(47.25)
200m: 3:03.50
(47.97)
8 Janette Setälä 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.80 3:04.87 +27.05
50m: 41.86
100m: 1:28.27
(46.41)
150m: 2:16.84
(48.57)
200m: 3:04.87
(48.03)
9 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura +0.84 3:04.97 +27.15
50m: 40.83
100m: 1:28.19
(47.36)
150m: 2:16.59
(48.40)
200m: 3:04.97
(48.38)
10 Erin Gonzalez Catón 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.69 3:11.74 +33.92
50m: 43.54
100m: 1:33.68
(50.14)
150m: 2:22.33
(48.65)
200m: 3:11.74
(49.41)
11 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.86 3:18.13 +40.31
50m: 44.68
100m: 1:35.95
(51.27)
150m: 2:26.60
(50.65)
200m: 3:18.13
(51.53)
12 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.84 3:29.17 +51.35
50m: 43.47
100m: 1:35.42
(51.95)
150m: 2:32.06
(56.64)
200m: 3:29.17
(57.11)
13 Aino Norrdal 2006 Uimaseura Kaarina +0.82 3:30.18 +52.36
50m: 47.86
100m: 1:40.83
(52.97)
150m: 2:35.91
(55.08)
200m: 3:30.18
(54.27)
14 Elina Toivonen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.78 3:34.07 +56.25
50m: 48.36
100m: 1:44.92
(56.56)
150m: 2:40.68
(55.76)
200m: 3:34.07
(53.39)
15 Aino Kallio 2003 Loimaan Uimaseura +0.84 3:36.58 +58.76
50m: 46.68
100m: 1:40.50
(53.82)
150m: 2:32.75
(52.25)
200m: 3:36.58
(1:03.83)
16 Amanda Rahola 2003 Porin Uimaseura +0.78 3:37.09 +59.27
50m: 48.70
100m: 1:45.08
(56.38)
150m: 2:40.81
(55.73)
200m: 3:37.09
(56.28)
17 Lulu Luukkaa 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.86 3:46.48 +1:08.66
50m: 53.21
100m: 1:49.58
(56.37)
150m: 2:48.94
(59.36)
200m: 3:46.48
(57.54)
- Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 8.2.2020 16.46.39
2020-02-08 16.46.54 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner