2021-01-22   15:56:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 14, 50m Butterfly Men 11 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.84 54.66
2 Lauri Seppälä 2010 Åbo Simklubb +0.78 55.71 +1.05
3 Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.79 58.46 +3.80
4 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.78 1:03.61 +8.95
Event official at: 8.2.2020 15.18.18
Event 14, 50m Butterfly Men 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.49 38.09
2 Kaapo Virtanen 2008 Åbo Simklubb +0.81 40.05 +1.96
3 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb +0.69 40.34 +2.25
4 Niklas Honkanen 2008 Åbo Simklubb +0.76 42.32 +4.23
5 Otso Jalli 2008 Gladius Kirkkonummi +0.96 46.55 +8.46
6 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.67 48.15 +10.06
7 Severi Saario 2008 Uinti-Vakka +0.84 49.16 +11.07
8 Eero Silander 2008 Rauman Uimaseura +1.01 50.68 +12.59
9 Jasper Pihlava 2008 Åbo Simklubb +0.87 56.30 +18.21
10 Julius Cario 2008 Gladius Kirkkonummi +0.81 1:00.32 +22.23
- Arttu Kaskimies 2008 Gladius Kirkkonummi +0.71 DSQ SW 8.3
Event official at: 8.2.2020 15.18.18
Event 14, 50m Butterfly Men 13 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jesper Lietzén 2002 Åbo Simklubb +0.72 26.14
2 Jani-Markus Sula 1999 Åbo Simklubb +0.72 26.30 +0.16
2 Juuso Leppänen 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.66 26.30 +0.16
4 Lauri Elomaa 2000 Åbo Simklubb +0.68 27.18 +1.04
5 Joonas Cranston 2003 Nummelan Kisaajat +0.68 27.35 +1.21
6 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.66 27.75 +1.61
7 Emil Hanski 1999 Åbo Simklubb +0.67 28.06 +1.92
8 Aapo Kinnunen 2004 Åbo Simklubb +0.73 28.47 +2.33
9 Mikael Hirsiniemi 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.82 28.84 +2.70
10 Henri Koski 2000 Gladius Kirkkonummi +0.80 29.05 +2.91
11 Joel Korte 2005 Swimming Team Rauma +0.81 29.81 +3.67
12 Mikael Jokinen 2001 Loimaan Uimaseura +0.70 29.82 +3.68
13 Oliver Priimägi 2005 Someron Esa +0.84 29.84 +3.70
14 Lauri-Matti Huhtasalo 2004 Pihlavan Työväen Urheilijat +0.74 30.48 +4.34
15 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.69 30.51 +4.37
16 Joel Harjunpää 1984 Kokkolan Uimaseura +0.77 30.71 +4.57
17 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.68 31.07 +4.93
18 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura +0.77 31.18 +5.04
19 Rasmus Rekola 2004 Åbo Simklubb +0.58 31.77 +5.63
20 Aaro Puutio 2003 Åbo Simklubb +0.80 31.88 +5.74
21 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.70 32.86 +6.72
22 Leevi Arvo 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.72 33.37 +7.23
23 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 33.93 +7.79
24 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.73 34.17 +8.03
25 Marko Nieminen 1977 Loimaan Uimaseura +0.89 34.41 +8.27
26 Ari Korhonen 1972 Raision Urheilijat +0.73 35.64 +9.50
27 Santeri Ahinko 2004 Vesihelmen Uimaseura +0.88 35.90 +9.76
28 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat +0.68 36.60 +10.46
29 Max Hyvärinen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 38.43 +12.29
30 Christian Edelman 2007 Åbo Simklubb +0.60 38.72 +12.58
31 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 39.01 +12.87
32 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura +0.74 39.70 +13.56
33 Ossi Tikka 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.64 39.82 +13.68
34 Joel sulonen 2007 Åbo Simklubb +0.75 41.30 +15.16
35 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.53 41.56 +15.42
36 Thomas Korvela 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.62 41.84 +15.70
37 Eelis Lummaa 2007 Åbo Simklubb +0.74 42.09 +15.95
38 Aaron Hannula 2005 Uimaseura Kaarina +1.18 42.50 +16.36
39 Mikko Forsberg 2004 Nummelan Kisaajat +0.82 43.84 +17.70
40 Nicoló Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.74 44.97 +18.83
41 Aatos de Carvalho 2006 Porin Uimaseura +0.91 45.66 +19.52
42 Lauri Kirjonen 2007 Åbo Simklubb +0.86 50.01 +23.87
43 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi +0.76 51.25 +25.11
44 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi +0.83 1:03.09 +36.95
- Eino Polari 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.65 DSQ SW 4.4
- Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Oskari Arvo 2002 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 8.2.2020 15.18.18
2020-02-08 15.18.28 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner