2021-01-22   16:47:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 13, 50m Butterfly Women 10 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi +0.82 39.98
2 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.73 46.76 +6.78
3 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura +0.83 57.07 +17.09
4 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb +0.60 57.19 +17.21
5 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.85 1:03.32 +23.34
- Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb +0.92 DSQ sw4.4
Event official at: 8.2.2020 15.07.13
Event 13, 50m Butterfly Women 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sofia Danska 2009 Uimaseura Kaarina +0.84 41.44
2 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat +0.76 41.96 +0.52
3 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.80 42.71 +1.27
4 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb +0.74 42.92 +1.48
5 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura +1.14 48.72 +7.28
6 Skylar Graves 2009 Tuusulan Uimaseura ry +0.66 49.10 +7.66
7 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi +0.79 49.64 +8.20
8 Hilkka Salo 2009 Rauman Uimaseura +0.85 53.82 +12.38
9 Miia Salminen 2009 Gladius Kirkkonummi +0.76 55.18 +13.74
10 Venla Kämäräinen 2009 Porin Uimaseura +0.88 56.33 +14.89
11 Emma Karimäki 2009 Åbo Simklubb +0.72 56.67 +15.23
12 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb +0.92 57.02 +15.58
Event official at: 8.2.2020 15.07.13
Event 13, 50m Butterfly Women 12 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sini Silvennoinen 2002 Åbo Simklubb +0.66 28.45
2 Lilli Kulpakko 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.77 30.18 +1.73
3 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.79 30.29 +1.84
4 Siiri Konkka 2004 Åbo Simklubb +0.66 30.32 +1.87
5 Iris Hanski 2003 Åbo Simklubb +0.66 30.76 +2.31
6 Oona Sirkiä 2004 Åbo Simklubb +0.71 30.79 +2.34
7 Erika Bergström 1996 Aurajoen Uinti Ry +0.74 30.89 +2.44
8 Kerttu Taponen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.74 31.45 +3.00
9 Nelli Rauhanen 2005 Raision Urheilijat +0.77 31.97 +3.52
10 Lotta Linnea Partanen 2001 Nummelan Kisaajat +0.74 31.98 +3.53
11 Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura +0.70 32.02 +3.57
12 Hilda Helo 2003 Åbo Simklubb +0.65 32.50 +4.05
13 viola penttilä 2004 Swimming Team Rauma +0.78 32.94 +4.49
14 Jenna Juhola 2006 Rauman Uimaseura +0.65 32.95 +4.50
15 Emma Nieminen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.66 33.62 +5.17
16 Eerika Kivistö 2006 Swimming Team Rauma +0.77 33.86 +5.41
17 Veera Tall 2005 Porin Uimaseura +0.63 33.94 +5.49
18 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb +0.66 33.95 +5.50
19 Karine Gagnon 1985 Aurajoen Uinti Ry +0.78 34.31 +5.86
20 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb +0.75 34.37 +5.92
21 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.81 34.45 +6.00
22 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi +0.74 35.00 +6.55
23 Heidi Javanainen 2003 Swimming Team Rauma +0.81 35.17 +6.72
24 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.73 35.23 +6.78
25 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 35.34 +6.89
26 Sanni Jouppi 2004 Swimming Team Rauma +0.83 35.45 +7.00
26 Aino Lehtinen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.75 35.45 +7.00
28 mathilda heikiö 2006 Åbo Simklubb +0.66 36.30 +7.85
29 Ella Alanko 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.72 37.01 +8.56
30 Maikki Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina +0.92 37.56 +9.11
31 Emma Loo 2004 Åbo Simklubb +0.66 37.66 +9.21
32 Ronja Rantanen 2005 Porin Uimaseura +0.90 38.42 +9.97
33 Aada Purje 2004 Nummelan Kisaajat +0.83 38.97 +10.52
34 Pinja Suominen 2006 Gladius Kirkkonummi +0.91 39.01 +10.56
35 Ellen Kivistö 2005 Gladius Kirkkonummi +0.82 39.28 +10.83
36 Tilda Saine 2006 Åbo Simklubb +0.79 39.34 +10.89
37 Saara Pakomäki 2008 Åbo Simklubb +0.84 39.49 +11.04
38 Roosa Lahti 2004 Åbo Simklubb +0.72 39.72 +11.27
39 Saara Seppälä 2005 Nummelan Kisaajat +0.81 39.82 +11.37
40 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura +0.78 41.25 +12.80
41 Iisa Vanne 2008 Swimming Team Rauma +0.92 41.28 +12.83
41 Amanda Ahmaoja 2005 Porin Uimaseura +0.80 41.28 +12.83
43 Liia Kivi 2007 Åbo Simklubb +0.82 42.34 +13.89
44 Michelle Virta 2006 Uimaseura Kaarina +0.93 43.58 +15.13
45 Viliina Sundberg 2006 Nummelan Kisaajat +0.92 44.00 +15.55
46 Mandi Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina +1.00 45.25 +16.80
47 Matilda Jokinen 2008 Loimaan Uimaseura +0.92 45.50 +17.05
48 Ilona Nordman 2008 Swimming Team Rauma +0.75 45.99 +17.54
49 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.84 46.36 +17.91
50 Aino Norrdal 2006 Uimaseura Kaarina +0.90 46.40 +17.95
51 Amanda Ruusuvaara 2008 Uimaseura Kaarina +0.91 47.32 +18.87
52 Ines Saarinen 2008 Porin Uimaseura +0.77 47.36 +18.91
53 Iiris Paloposki 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 47.76 +19.31
54 Sirpa Visakoski 1952 Aurajoen Uinti Ry +0.89 48.65 +20.20
55 elsa salla 2008 Rauman Uimaseura +0.77 54.14 +25.69
- Ada Riquelme Mac Donald 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 8.2.2020 15.07.13
2020-02-08 15.07.29 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner