2021-01-22   16:20:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viking Line - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viking Line - uinnit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 11, 400m Individual Medley Women 12 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura +0.72 6:09.46
50m: 36.88
100m: 1:21.13
(44.25)
150m: 2:11.63
(50.50)
200m: 2:58.32
(46.69)
250m: 3:54.19
(55.87)
300m: 4:50.95
(56.76)
350m: 5:31.93
(40.98)
400m: 6:09.46
(37.53)
2 viivi Elonen 2008 Swimming Team Rauma +0.72 6:28.78 +19.32
50m: 38.13
100m: 1:26.58
(48.45)
150m: 2:19.16
(52.58)
200m: 3:09.63
(50.47)
250m: 4:04.42
(54.79)
300m: 5:00.77
(56.35)
350m: 5:44.28
(43.51)
400m: 6:28.78
(44.50)
Event official at: 8.2.2020 13.55.55
Event 11, 400m Individual Medley Women 13 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.76 5:11.28
50m: 33.42
100m: 1:10.95
(37.53)
150m: 1:50.93
(39.98)
200m: 2:29.65
(38.72)
250m: 3:14.21
(44.56)
300m: 4:01.79
(47.58)
350m: 4:37.38
(35.59)
400m: 5:11.28
(33.90)
2 Siiri Einiö 2003 Gladius Kirkkonummi +0.73 5:15.41 +4.13
50m: 33.03
100m: 1:11.24
(38.21)
150m: 1:54.34
(43.10)
200m: 2:36.47
(42.13)
250m: 3:18.55
(42.08)
300m: 4:02.28
(43.73)
350m: 4:39.04
(36.76)
400m: 5:15.41
(36.37)
3 Ellen Kaituri 2006 Åbo Simklubb +0.71 5:15.55 +4.27
50m: 33.73
100m: 1:14.70
(40.97)
150m: 1:58.10
(43.40)
200m: 2:40.08
(41.98)
250m: 3:21.31
(41.23)
300m: 4:05.55
(44.24)
350m: 4:40.88
(35.33)
400m: 5:15.55
(34.67)
4 Aino Koskelo 2005 Nurmijärven Uinti +0.78 5:21.72 +10.44
50m: 34.14
100m: 1:13.84
(39.70)
150m: 1:55.82
(41.98)
200m: 2:36.92
(41.10)
250m: 3:22.04
(45.12)
300m: 4:09.26
(47.22)
350m: 4:45.98
(36.72)
400m: 5:21.72
(35.74)
5 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb +0.71 5:21.90 +10.62
50m: 32.36
100m: 1:10.93
(38.57)
150m: 1:52.04
(41.11)
200m: 2:30.87
(38.83)
250m: 3:20.34
(49.47)
300m: 4:09.15
(48.81)
350m: 4:46.07
(36.92)
400m: 5:21.90
(35.83)
6 Maura Bergström 2005 Åbo Simklubb +0.77 5:26.83 +15.55
50m: 34.49
100m: 1:14.48
(39.99)
150m: 1:54.08
(39.60)
200m: 2:34.18
(40.10)
250m: 3:21.68
(47.50)
300m: 4:09.88
(48.20)
350m: 4:48.62
(38.74)
400m: 5:26.83
(38.21)
7 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat +0.75 5:28.04 +16.76
50m: 34.30
100m: 1:16.04
(41.74)
150m: 1:58.82
(42.78)
200m: 2:41.21
(42.39)
250m: 3:26.65
(45.44)
300m: 4:12.91
(46.26)
350m: 4:51.53
(38.62)
400m: 5:28.04
(36.51)
8 Maija Nurmi 2003 Åbo Simklubb +0.74 5:28.54 +17.26
50m: 36.25
100m: 1:16.08
(39.83)
150m: 1:57.00
(40.92)
200m: 2:37.43
(40.43)
250m: 3:27.65
(50.22)
300m: 4:16.08
(48.43)
350m: 4:53.12
(37.04)
400m: 5:28.54
(35.42)
9 Kukka Kangas 2005 Åbo Simklubb +0.77 5:29.32 +18.04
50m: 35.39
100m: 1:16.70
(41.31)
150m: 1:55.69
(38.99)
200m: 2:34.42
(38.73)
250m: 3:24.50
(50.08)
300m: 4:14.07
(49.57)
350m: 4:51.73
(37.66)
400m: 5:29.32
(37.59)
10 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb +0.73 5:30.84 +19.56
50m: 35.56
100m: 1:17.87
(42.31)
150m: 2:01.38
(43.51)
200m: 2:44.21
(42.83)
250m: 3:30.60
(46.39)
300m: 4:18.79
(48.19)
350m: 4:55.55
(36.76)
400m: 5:30.84
(35.29)
11 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb +0.84 5:32.67 +21.39
50m: 33.19
100m: 1:15.72
(42.53)
150m: 1:58.21
(42.49)
200m: 2:38.67
(40.46)
250m: 3:28.63
(49.96)
300m: 4:18.76
(50.13)
350m: 4:56.02
(37.26)
400m: 5:32.67
(36.65)
12 Minttu Kiili 2005 Åbo Simklubb +0.69 5:33.71 +22.43
50m: 34.79
100m: 1:17.41
(42.62)
150m: 2:00.91
(43.50)
200m: 2:43.95
(43.04)
250m: 3:31.74
(47.79)
300m: 4:20.49
(48.75)
350m: 4:57.04
(36.55)
400m: 5:33.71
(36.67)
13 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 5:35.02 +23.74
50m: 32.63
100m: 1:09.88
(37.25)
150m: 1:53.98
(44.10)
200m: 2:37.06
(43.08)
250m: 3:27.24
(50.18)
300m: 4:15.52
(48.28)
350m: 4:55.98
(40.46)
400m: 5:35.02
(39.04)
14 Kerttu Nurmi 2003 Åbo Simklubb +0.76 5:35.73 +24.45
50m: 36.99
100m: 1:18.46
(41.47)
150m: 2:00.47
(42.01)
200m: 2:41.23
(40.76)
250m: 3:31.89
(50.66)
300m: 4:21.03
(49.14)
350m: 4:59.43
(38.40)
400m: 5:35.73
(36.30)
15 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo +0.77 5:37.63 +26.35
50m: 37.18
100m: 1:21.29
(44.11)
150m: 2:05.81
(44.52)
200m: 2:49.77
(43.96)
250m: 3:34.72
(44.95)
300m: 4:21.02
(46.30)
350m: 5:00.24
(39.22)
400m: 5:37.63
(37.39)
16 Emilia Niemi 2005 Gladius Kirkkonummi +0.78 5:50.20 +38.92
50m: 37.14
100m: 1:23.88
(46.74)
150m: 2:08.47
(44.59)
200m: 2:53.84
(45.37)
250m: 3:42.41
(48.57)
300m: 4:33.41
(51.00)
350m: 5:12.53
(39.12)
400m: 5:50.20
(37.67)
17 Sofia Oksa 2007 Nummelan Kisaajat +0.75 5:50.89 +39.61
50m: 37.86
100m: 1:24.20
(46.34)
150m: 2:08.94
(44.74)
200m: 2:54.07
(45.13)
250m: 3:43.33
(49.26)
300m: 4:33.40
(50.07)
350m: 5:13.57
(40.17)
400m: 5:50.89
(37.32)
18 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.71 5:52.41 +41.13
50m: 38.11
100m: 1:23.18
(45.07)
150m: 2:07.24
(44.06)
200m: 2:52.43
(45.19)
250m: 3:43.40
(50.97)
300m: 4:36.12
(52.72)
350m: 5:14.54
(38.42)
400m: 5:52.41
(37.87)
19 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.84 5:57.23 +45.95
50m: 39.29
100m: 1:24.71
(45.42)
150m: 2:10.24
(45.53)
200m: 2:54.51
(44.27)
250m: 3:47.25
(52.74)
300m: 4:41.53
(54.28)
350m: 5:20.75
(39.22)
400m: 5:57.23
(36.48)
20 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.69 6:07.24 +55.96
50m: 38.60
100m: 1:25.35
(46.75)
150m: 2:15.71
(50.36)
200m: 3:03.84
(48.13)
250m: 3:55.19
(51.35)
300m: 4:47.46
(52.27)
350m: 5:27.05
(39.59)
400m: 6:07.24
(40.19)
21 Mia Karolina Müürsepp 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.79 6:08.93 +57.65
50m: 39.65
100m: 1:31.15
(51.50)
150m: 2:19.14
(47.99)
200m: 3:03.50
(44.36)
250m: 3:58.89
(55.39)
300m: 4:52.76
(53.87)
350m: 5:32.57
(39.81)
400m: 6:08.93
(36.36)
22 Naomi Leo 2007 Åbo Simklubb +0.74 6:09.74 +58.46
50m: 39.04
100m: 1:29.81
(50.77)
150m: 2:14.75
(44.94)
200m: 3:01.75
(47.00)
250m: 3:57.35
(55.60)
300m: 4:53.91
(56.56)
350m: 5:31.93
(38.02)
400m: 6:09.74
(37.81)
23 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.92 6:17.20 +1:05.92
50m: 42.98
100m: 1:34.11
(51.13)
150m: 2:23.33
(49.22)
200m: 3:11.85
(48.52)
250m: 4:04.11
(52.26)
300m: 4:55.81
(51.70)
350m: 5:37.25
(41.44)
400m: 6:17.20
(39.95)
24 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb +0.79 6:34.82 +1:23.54
50m: 43.06
100m: 1:32.99
(49.93)
150m: 2:23.47
(50.48)
200m: 3:15.23
(51.76)
250m: 4:12.50
(57.27)
300m: 5:10.67
(58.17)
350m: 5:53.81
(43.14)
400m: 6:34.82
(41.01)
- Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Amanda Vuori 2007 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 8.2.2020 13.55.55
2020-02-08 13.56.02 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner