Results for Viking Line - uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m Butterfly Women 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Holma |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
+0.66 |
|
1:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.84 |
|
1:27.41 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.80 |
|
1:29.17 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Peppiina Lettosunti |
2008 |
Porin Uimaseura |
+0.91 |
|
1:44.78 |
+26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Essi Kallio |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
+0.74 |
|
1:54.70 |
+35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jasmin Salo |
2008 |
Porin Uimaseura |
+0.90 |
|
1:57.59 |
+38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 17.48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m Butterfly Women 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
+0.80 |
|
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.75 |
|
1:12.30 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Lempiälä |
2005 |
Eura Swimming Team |
+0.72 |
|
1:14.00 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.69 |
|
1:14.85 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenna Juhola |
2006 |
Rauman Uimaseura |
+0.77 |
|
1:15.16 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.77 |
|
1:16.45 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
+0.82 |
|
1:17.53 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:17.77 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kiia Koivisto |
2007 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.98 |
|
1:21.70 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
|
1:22.00 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.89 |
|
1:23.59 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.74 |
|
1:28.00 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.87 |
|
1:38.61 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Liia Kivi |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.96 |
|
DSQ |
|
|
SW 8.2 Eriaikainen käsiv |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veera Hautamäki |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lilli Kulpakko |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 17.48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m Butterfly Women 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.70 |
|
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oona Sirkiä |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.63 |
|
1:08.45 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Senni Mattila |
2003 |
Rauman Uimaseura |
+0.72 |
|
1:13.67 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
+0.75 |
|
1:13.68 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maija Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
+0.77 |
|
1:14.03 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janette Setälä |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
|
1:15.25 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Kallio |
2003 |
Loimaan Uimaseura |
+0.80 |
|
1:39.70 |
+31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 17.48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-08 17.48.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
|