2020-02-21   07:57:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Uikko-uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Uikko-Uinnit 2020    Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Nivala    Tulostusaika  13:19   
  Järjestäjä  Nivalan Saukot & Vieskan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 tammikuu 2020         
 
 
Laji 9, 50m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma Rautio  2010  Haukiputaan Heitto            55.25   
Iita Poikkimäki  2010  Vieskan Uimarit            58.93   
Saana Runtti  2010  Haukiputaan Heitto            1:02.19   
Emilia Liimatainen  2010  Haapajärven Kiilat            1:09.73   
Peppi Tuohimaa  2010  Vieskan Uimarit            1:09.83   
                     
 
Laji 9, 50m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vanamo Huotari  2008  Kajaanin Uimaseura            43.48   
Anni Lämpsä  2008  Vieskan Uimarit            46.27   
Meimi Heikell  2009  Kokkolan Uimaseura            51.59   
Iida Eskola  2008  Vieskan Uimarit            53.09   
Siiri Karhulahti  2009  Kokkolan Uimaseura            57.58   
Verna Amelia Haapalainen  2008  Kajaanin Uimaseura            57.86   
Juulia Koskela  2009  Vieskan Uimarit            1:01.51   
                     
 
Laji 9, 50m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Noona Hyrkäs  2006  Kajaanin Uimaseura            40.27   
Olivia Kivelä  2006  Kokkolan Uimaseura            40.42   
Peppi Ojakippola  2006  Vieskan Uimarit            43.68   
Iida Häcklin  2006  Haukiputaan Heitto            44.01   
Nelli Vilppola  2007  Oulun Lohet            44.54   
Aada Mäkinen  2007  Nivalan Saukot            51.90   
Jenna Liimatainen  2007  Haapajärven Kiilat            52.11   
Sunna Rasmus  2007  Oulun Lohet            54.69   
Mette Hagqvist  2007  Kokkolan Uimaseura            58.53   
                     
 
Laji 9, 50m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Inka Karjalainen  2004  Oulun Uinti 1906            37.76   
Vilma Rintala  2005  Kokkolan Uimaseura            37.84   
Jaana Nevala  2005  Vieskan Uimarit            39.78   
Aada Koskela  2003  Vieskan Uimarit            40.73   
Erika Ruotsalainen  2005  Kajaanin Uimaseura            41.91   
Pinja Lohiniva  2005  Oulun Uinti 1906            43.72   
Maija Lämsä  2005  Kajaanin Uimaseura            44.69   
Jasmin Weckman  2004  Nivalan Saukot            46.24   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner