Results for Kempele-uinnit 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kempele-uinnit 2020 | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kempele | Tulostusaika | 11:44 | |||
Järjestäjä | Kempeleen Pyrintö | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 25 tammikuu 2020 |
Laji 8, 50m PU T10, T15, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Noora Haikola | 2011 | 151 | 45.76 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
Laji 8, 50m PU T10, T15, N, Loppukilpailut 11 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tiia Mielonen | 2006 | 442 | 31.99 | ||||||
Nivalan Saukot | 32.00 | |||||||||
2 | Laura Rajavaara | 2005 | 427 | 32.37 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 31.34 | |||||||||
3 | Elina Turunen | 2005 | 412 | 32.75 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 33.15 | |||||||||
3 | Kerttu Törmälä | 2005 | 412 | 32.75 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 32.43 | |||||||||
5 | Edith Ervasti | 2007 | 408 | 32.87 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 32.23 | |||||||||
6 | Jutta Mört | 2005 | 401 | 33.04 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 31.92 | |||||||||
7 | Eerika Ekdahl | 2007 | 351 | 34.56 | ||||||
Nivalan Saukot | 36.80 | |||||||||
8 | Sofia Katariina Merituulia Kilpeläi | 2005 | 343 | 34.82 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 35.26 | |||||||||
9 | Vilja Säntti | 2008 | 339 | 34.94 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 34.46 | |||||||||
10 | Saara Nissinen | 2006 | 335 | 35.07 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 36.87 | |||||||||
11 | Elli Hakola | 2006 | 335 | 35.10 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 33.43 | |||||||||
12 | Janina Paakkolanvaara | 2006 | 322 | 35.54 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 34.55 | |||||||||
13 | Lotta Kaarre | 2005 | 313 | 35.89 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 36.10 | |||||||||
14 | Vilma Utriainen | 2005 | 286 | 36.98 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 34.39 | |||||||||
15 | Pinja Junttari | 2006 | 284 | 37.07 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 36.00 | |||||||||
16 | Armi Tavi | 2007 | 270 | 37.68 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 35.92 | |||||||||
17 | Paula Pyykkönen | 2005 | 256 | 38.35 | ||||||
Nivalan Saukot | 39.33 | |||||||||
18 | Roosa Hautamäki | 2005 | 256 | 38.36 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 40.29 | |||||||||
19 | Sofia Kivelä | 2005 | 243 | 39.03 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 36.69 | |||||||||
20 | Varpu Saastamoinen | 2009 | 217 | 40.55 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 41.30 | |||||||||
21 | Milla Seppälä | 2007 | 215 | 40.64 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 42.61 | |||||||||
22 | Neela Poropudas | 2009 | 213 | 40.79 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 41.85 | |||||||||
23 | Janette Sarajärvi | 2006 | 207 | 41.19 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 42.70 | |||||||||
24 | Aada Mäkinen | 2007 | 180 | 43.11 | ||||||
Nivalan Saukot | 48.30 | |||||||||
25 | Lotta Lappalainen | 2008 | 167 | 44.23 | ||||||
Oulun Lohet | 47.24 | |||||||||
26 | Aino Kauppinen | 2006 | 164 | 44.52 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 40.76 | |||||||||
27 | Iida-Carita Niskanen | 2008 | 156 | 45.26 | ||||||
Vieskan Uimarit | 44.02 | |||||||||
28 | Laura Rytilahti | 2008 | 155 | 45.35 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 42.39 | |||||||||
29 | Laura Haikola | 2009 | 147 | 46.10 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 46.81 | |||||||||
30 | Pinja Kärkkäinen | 2009 | 147 | 46.16 | ||||||
Oulun Lohet | 48.32 | |||||||||
31 | Minea Mäentausta | 2008 | 144 | 46.43 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 49.24 | |||||||||
32 | Matilda Hirvelä | 2009 | 144 | 46.48 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 47.39 | |||||||||
33 | Nella Hämäläinen | 2008 | 135 | 47.44 | ||||||
Vieskan Uimarit | 44.04 | |||||||||
34 | Mira Marttila | 2009 | 131 | 47.89 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 49.15 | |||||||||
34 | Ronja Hautamäki | 2007 | 131 | 47.89 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 45.89 | |||||||||
36 | Aino-Tuulia Ponto | 2009 | 126 | 48.63 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 47.79 | |||||||||
- | Anni Jylhä | 2008 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 55.64 | |||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 8, 50m PU T10, T15, N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Miina Laukka | 2003 | 384 | 33.52 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 33.39 | |||||||||
2 | Emma Pajuluoma | 2001 | 378 | 33.69 | ||||||
Oulun Lohet | 31.79 | |||||||||
3 | Maria Perälä | 2002 | 371 | 33.92 | ||||||
Iisalmen Uimarit | 33.45 | |||||||||
4 | Clara-Sophie Scheib | 2003 | 315 | 35.83 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 34.45 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.14 | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö | Tulostusaika | 11:44 |