2020-12-06   02:42:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viriilit Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
Event 3, 50m selkäuinti miehet - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jari Schwarte 1990 Cetus Espoo +0.73 640 27.68
2 Lasse Parkkamäki 1991 S.C. Pingviinit +0.70 616 28.85 +1.17
3 Juan Sebastian  Thoret Salazar 1981 ORCA Helsinki +0.63 693 28.96 +1.28
4 Anssi Hätälä 1994 Oulun Uinti 1906 +0.61 593 29.21 +1.53
5 Lari Sirnelä 1982 Speedo Masters Finland +0.73 598 30.41 +2.73
6 Jaakko Heimo 1968 Speedo Masters Finland +0.73 660 30.65 +2.97
7 Igor Korolev 1985 Cetus Espoo +0.72 579 30.74 +3.06
8 Ville Lindfors 1976 Vanders +0.69 547 31.21 +3.53
9 Johan Engström 1975 Tuusulan Uimaseura ry +0.61 602 31.30 +3.62
10 Tero Matkaniemi 1972 Speedo Masters Finland +0.72 582 31.65 +3.97
11 Tommy Rundgren 1968 Speedo Masters Finland +0.71 592 31.78 +4.10
12 Mikko Arponen 1980 Vanders +0.84 510 31.95 +4.27
13 Tero Pyrhönen 1972 Cetus Espoo +0.83 531 32.65 +4.97
14 Jouni Leimukoski 1979 Octopus Lohja +0.85 477 32.67 +4.99
15 Paavo Miettinen 1977 Cetus Espoo +0.68 465 32.93 +5.25
16 Tommi Kähkönen 1970 Speedo Masters Finland +0.70 498 33.67 +5.99
17 Pasi Rönkkö 1970 S.C. Pingviinit +0.78 495 33.74 +6.06
18 Jussi Kujala 1980 Helsingfors Simsällskap +0.79 408 34.41 +6.73
19 Jussi Rauhala 1977 S.C. Pingviinit +0.78 401 34.62 +6.94
20 Kari Koivisto 1969 Hydra Platypus +0.77 449 34.84 +7.16
21 Pekka Koskinen 1978 Hyvinkään Uimaseura +0.78 386 35.06 +7.38
22 Petri Heikkilä 1960 Speedo Masters Finland +0.86 591 35.30 +7.62
23 Ahti Uusivuori 1960 Cetus Espoo +0.76 584 35.45 +7.77
24 Tapio Mäkitalo 1970 Speedo Masters Finland +0.81 403 36.13 +8.45
25 Mikko Viitala 1962 S.C. Pingviinit +0.83 443 36.54 +8.86
25 Mika Ruusunen 1970 Helsingfors Simsällskap +0.92 389 36.54 +8.86
27 Ville Alopaeus 1971 Cetus Espoo +0.69 376 36.61 +8.93
28 Mika Meller 1967 Helsingfors Simsällskap +0.75 376 36.96 +9.28
29 Lasse Lahtinen 1971 Vanders +0.80 354 37.35 +9.67
30 Mikko Porali 1971 S.C. Pingviinit +0.75 345 37.69 +10.01
31 Jun Kojima 1971 Vanders +0.80 326 38.38 +10.70
32 Olli Ylä-Jarkko 1975 Hyvinkään Uimaseura +0.76 325 38.43 +10.75
33 Jarno Lehto 1974 Octopus Lohja +0.73 319 38.66 +10.98
34 Kari Koppelmäki 1979 Hyvinkään Uimaseura +0.86 277 39.13 +11.45
35 Lauri Multanen 1959 Tornion Uimaseura +0.85 426 39.39 +11.71
36 Sami Uitti 1971 Cetus Espoo +0.90 250 41.96 +14.28
37 Juha Pakkanen 1960 Cetus Espoo +0.84 345 42.23 +14.55
38 Hannu Koivisto 1953 ORCA Helsinki +0.88 365 42.45 +14.77
39 Sami-Petteri Pitkänen 1975 Helsingfors Simsällskap +0.85 236 42.76 +15.08
40 Lauri Malk 1937 Cetus Espoo +0.72 668 43.26 +15.58
41 Eero Elovaara 1956 Cetus Espoo +0.86 316 43.51 +15.83
42 Jarkko Mikkola 1969 Hyvinkään Uimaseura +0.93 226 43.78 +16.10
43 Tommi Halima 1973 S.C. Pingviinit +0.89 183 46.54 +18.86
44 Timo Teponoja 1955 Cetus Espoo +0.96 264 47.26 +19.58
45 Ralf Sund 1955 Helsingfors Simsällskap +0.86 240 48.79 +21.11
46 Juha Koski 1942 Cetus Espoo +0.86 242 54.31 +26.63
47 Rafik Neuman 1948 S.C. Pingviinit +0.93 225 54.34 +26.66
48 Pentti Keränen 1935 Cetus Espoo +0.93 198 1:09.53 +41.85
49 Juhani Soininen 1941 Cetus Espoo +0.78 112 1:10.25 +42.57
- Hans Leidenius 1929 Gladius Kirkkonummi DNF
- Hannu Kuokkanen 1948 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsäll DNS
- Pavel Kobychev 1971 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11.1.2020 16:47:50
2020-01-11 16:52:44 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner