2020-12-06   02:06:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viriilit Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
Event 10, 100m sekauinti naiset - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Raakel Luoto 1975 Åbo Simklubb +0.72 985 1:05.93
50m: 30.52
100m: 1:05.93
(35.41)
2 Suvi Pulkkinen 1988 Hämeenlinnan Uimaseura +0.83 846 1:06.09 +0.16
50m: 30.74
100m: 1:06.09
(35.35)
3 Mari Ääri 1980 Aurajoen Uinti Ry +0.70 869 1:07.24 +1.31
50m: 31.00
100m: 1:07.24
(36.24)
4 Satu Rahkonen 1977 Cetus Espoo +0.76 804 1:09.01 +3.08
50m: 32.22
100m: 1:09.01
(36.79)
5 Ira Uusoksa 1987 ORCA Helsinki +0.73 680 1:11.08 +5.15
50m: 33.74
100m: 1:11.08
(37.34)
6 Johanna Salmela 1976 Tuusulan Uimaseura ry +0.86 628 1:14.92 +8.99
50m: 34.40
100m: 1:14.92
(40.52)
7 Johanna Kara 1965 Cetus Espoo +0.76 729 1:16.73 +10.80
50m: 35.64
100m: 1:16.73
(41.09)
8 Jenni Harjuoja 1977 Cetus Espoo +0.88 578 1:17.04 +11.11
50m: 34.98
100m: 1:17.04
(42.06)
9 Mari Kasvio 1970 Cetus Espoo +0.94 677 1:17.25 +11.32
50m: 35.27
100m: 1:17.25
(41.98)
10 Anne-Mari Käräjämies 1964 Hydra Platypus +0.85 669 1:18.98 +13.05
50m: 37.56
100m: 1:18.98
(41.42)
11 Meri-Tuuli Viljanen 1980 Hydra Platypus +0.81 520 1:19.81 +13.88
50m: 37.13
100m: 1:19.81
(42.68)
12 Annika Nieminen 1985 Helsingfors Simsällskap +0.79 493 1:19.94 +14.01
50m: 37.14
100m: 1:19.94
(42.80)
13 Maarit Venesmäki 1969 Tuusulan Uimaseura ry +0.76 602 1:20.33 +14.40
50m: 37.73
100m: 1:20.33
(42.60)
14 Sanna Hokkanen 1977 Cetus Espoo +0.82 506 1:20.52 +14.59
50m: 38.38
100m: 1:20.52
(42.14)
15 Marianne Salmi 1993 Helsingin Uimarit +0.69 421 1:22.42 +16.49
50m: 38.85
100m: 1:22.42
(43.57)
16 Sari Komulainen 1962 Cetus Espoo 488 1:27.73 +21.80
50m: 41.46
100m: 1:27.73
(46.27)
17 Jonna-Annukka Kokkonen 1984 Hämeenlinnan Uimaseura +0.85 316 1:32.69 +26.76
50m: 39.58
100m: 1:32.69
(53.11)
18 Mette Ryyti-Hänninen 1973 HTU Stadi +0.93 325 1:35.34 +29.41
50m: 46.18
100m: 1:35.34
(49.16)
19 Sarri Sipilä 1977 Swimming Jyväskylä +0.71 293 1:36.64 +30.71
50m: 47.83
100m: 1:36.64
(48.81)
20 Minttuliisa Markkanen 1984 Hämeenlinnan Uimaseura +0.90 275 1:37.12 +31.19
50m: 45.06
100m: 1:37.12
(52.06)
21 Laura Cankar 1973 Cetus Espoo +0.99 297 1:38.26 +32.33
50m: 48.11
100m: 1:38.26
(50.15)
22 Meri Santaholma 1964 Cetus Espoo +0.76 335 1:39.42 +33.49
50m: 48.40
100m: 1:39.42
(51.02)
23 Kaarina Markkula 1952 Cetus Espoo +0.85 451 1:39.95 +34.02
50m: 47.53
100m: 1:39.95
(52.42)
24 Anne Ylinen 1968 HTU Stadi 298 1:41.47 +35.54
50m: 48.70
100m: 1:41.47
(52.77)
25 Minna Karhama 1966 Vanders +0.81 293 1:42.09 +36.16
50m: 48.83
100m: 1:42.09
(53.26)
26 TANJA LAINE 1986 Hämeenlinnan Uimaseura +0.68 224 1:42.85 +36.92
50m: 49.63
100m: 1:42.85
(53.22)
27 Teresa Palonen 1977 Swimming Jyväskylä +0.97 220 1:46.21 +40.28
50m: 50.20
100m: 1:46.21
(56.01)
28 Marjatta Koivisto 1952 ORCA Helsinki +0.97 187 2:13.94 +1:08.01
50m: 1:05.30
100m: 2:13.94
(1:08.64)
Event official at: 11.1.2020 18:27:37
2020-01-11 18:27:56 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner