2020-11-27   00:53:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Manse Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 14, 2019 to joulu 14, 2019
Event 5, 200m Sekauinti Miehet 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere +0.71 2:42.76
50m: 33.98
100m: 1:15.39
(41.41)
150m: 2:05.99
(50.60)
200m: 2:42.76
(36.77)
2 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere +0.62 3:04.24 +21.48
50m: 42.08
100m: 1:31.88
(49.80)
150m: 2:22.21
(50.33)
200m: 3:04.24
(42.03)
3 Veeti Puustinen 2007 Uinti Tampere +0.92 3:05.47 +22.71
50m: 39.44
100m: 1:31.30
(51.86)
150m: 2:25.38
(54.08)
200m: 3:05.47
(40.09)
4 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere +0.53 3:15.72 +32.96
50m: 41.90
100m: 1:30.10
(48.20)
150m: 2:31.84
(1:01.74)
200m: 3:15.72
(43.88)
5 Sakari Rossi 2008 Uinti Tampere +0.67 3:17.51 +34.75
50m: 44.06
100m: 1:36.95
(52.89)
150m: 2:34.28
(57.33)
200m: 3:17.51
(43.23)
6 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere +0.84 3:18.70 +35.94
50m: 44.95
100m: 1:37.36
(52.41)
150m: 2:32.45
(55.09)
200m: 3:18.70
(46.25)
7 Tobias Lydén 2008 Uinti Tampere +0.83 3:37.92 +55.16
50m: 51.79
100m: 1:47.36
(55.57)
150m: 2:51.65
(1:04.29)
200m: 3:37.92
(46.27)
8 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere +0.79 3:45.20 +1:02.44
50m: 51.85
100m: 1:48.78
(56.93)
150m: 2:56.03
(1:07.25)
200m: 3:45.20
(49.17)
9 Aapo Pajunen 2008 Uinti Tampere +0.59 3:55.37 +1:12.61
50m: 53.48
100m: 1:51.24
(57.76)
150m: 3:01.55
(1:10.31)
200m: 3:55.37
(53.82)
- Eero Olli 2008 Uinti Tampere +0.75 DSQ 6.2
- Topi Äikäs 2007 Uinti Tampere +0.70 DSQ 7.6
- Elias Eironen 2008 Uinti Tampere DSQ 8.2
- Ossi Nevalainen 2008 Uinti Tampere +1.04 DSQ 8.3
- Jesse Virta 2007 Uinti Tampere +0.89 DSQ 7.6
Event official at: 14.12.2019 15.09.45
Event 5, 200m Sekauinti Miehet 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Atte Nieminen 2004 TaTu Tampere +0.82 2:27.74
50m: 31.40
100m: 1:10.07
(38.67)
150m: 1:55.28
(45.21)
200m: 2:27.74
(32.46)
2 Akseli Kotti 2004 TaTu Tampere +0.83 2:28.47 +0.73
50m: 32.88
100m: 1:13.04
(40.16)
150m: 1:55.83
(42.79)
200m: 2:28.47
(32.64)
3 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere +0.72 2:55.02 +27.28
50m: 35.77
100m: 1:19.36
(43.59)
150m: 2:13.29
(53.93)
200m: 2:55.02
(41.73)
4 Eetu Nieminen 2006 TaTu Tampere 3:15.48 +47.74
50m: 43.40
100m: 1:32.55
(49.15)
150m: 2:31.29
(58.74)
200m: 3:15.48
(44.19)
- Niklas Töyrylä 2006 Uinti Tampere +0.84 DSQ 6.5
Event official at: 14.12.2019 15.09.45
2019-12-14 15.10.59 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner