2020-05-28   19:42:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Puurovinstat (seurakilpailut)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailut

Document
Results
Puurovinstat
Place: Hakunilan uimahalli Organizer: Simmis Wanda
Pool: 25m Competition Date: Dec 14, 2019 to Dec 14, 2019
Event 2, 100m Individual Medley Women 9 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry 1:51.30
50m: 55.53
100m: 1:51.30
(55.77)
2 Elma Haunia 2010 Simmis Wanda ry 2:12.99 +21.69
50m: 1:08.41
100m: 2:12.99
(1:04.58)
Event official at: 14.12.2019 19.02.54
Event 2, 100m Individual Medley Women 10-11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jonna Kurki 2008 Simmis Wanda ry 1:23.51
50m: 39.52
100m: 1:23.51
(43.99)
2 Sanni Aarnivuo 2008 Simmis Wanda ry 1:25.22 +1.71
50m: 38.50
100m: 1:25.22
(46.72)
3 Irina Karvonen 2008 Simmis Wanda ry 1:38.22 +14.71
50m: 46.22
100m: 1:38.22
(52.00)
4 Mikaela Heiman 2008 Simmis Wanda ry 1:38.78 +15.27
50m: 44.60
100m: 1:38.78
(54.18)
5 Mea Ingram 2008 Simmis Wanda ry 1:41.18 +17.67
50m: 47.55
100m: 1:41.18
(53.63)
6 Milda Leppäluoto 2009 Simmis Wanda ry 1:44.69 +21.18
50m: 52.60
100m: 1:44.69
(52.09)
7 Noora Kuosmanen 2009 Simmis Wanda ry 1:45.68 +22.17
50m: 51.50
100m: 1:45.68
(54.18)
8 Erin Ahtikari 2009 Simmis Wanda ry 1:53.58 +30.07
50m: 50.90
100m: 1:53.58
(1:02.68)
9 Lumia Malmström 2008 Simmis Wanda ry 1:56.55 +33.04
50m: 58.17
100m: 1:56.55
(58.38)
10 Siiri Pynnönen 2008 Simmis Wanda ry 1:58.24 +34.73
50m: 1:00.45
100m: 1:58.24
(57.79)
- Lotta Jokinen 2009 Simmis Wanda ry DSQ sw 9.4
Event official at: 14.12.2019 19.02.54
Event 2, 100m Individual Medley Women 12-13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Maria Karvonen 2006 Simmis Wanda ry 1:14.55
50m: 34.09
100m: 1:14.55
(40.46)
2 Oosa Mattila 2006 Simmis Wanda ry 1:17.49 +2.94
50m: 36.99
100m: 1:17.49
(40.50)
3 Susanna Ryynänen 2006 Simmis Wanda ry 1:19.66 +5.11
50m: 36.98
100m: 1:19.66
(42.68)
4 Viia Tossavainen 2007 Simmis Wanda ry 1:26.71 +12.16
50m: 39.31
100m: 1:26.71
(47.40)
5 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry 1:29.06 +14.51
50m: 39.28
100m: 1:29.06
(49.78)
6 Josefina Vainio 2007 Simmis Wanda ry 1:29.28 +14.73
50m: 42.04
100m: 1:29.28
(47.24)
7 Nea Vilén 2007 Simmis Wanda ry 1:30.64 +16.09
50m: 41.98
100m: 1:30.64
(48.66)
8 Milma Tammikorpi 2006 Simmis Wanda ry 1:30.80 +16.25
50m: 44.16
100m: 1:30.80
(46.64)
9 Säde Tuisku 2006 Simmis Wanda ry 1:35.95 +21.40
50m: 46.12
100m: 1:35.95
(49.83)
- Anna Sofia Korhonen 2007 Simmis Wanda ry DNS
Event official at: 14.12.2019 19.02.54
Event 2, 100m Individual Medley Women 14-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Alma Hörkkö 2005 Simmis Wanda ry 1:16.05
50m: 34.30
100m: 1:16.05
(41.75)
2 Emilia Hakala 2005 Simmis Wanda ry 1:17.31 +1.26
50m: 36.86
100m: 1:17.31
(40.45)
3 Henni Havén 2004 Simmis Wanda ry 1:19.62 +3.57
50m: 35.64
100m: 1:19.62
(43.98)
4 Peppi Siurola 2004 Simmis Wanda ry 1:27.75 +11.70
50m: 42.23
100m: 1:27.75
(45.52)
5 Reetta Haara 2004 Simmis Wanda ry 1:29.85 +13.80
50m: 41.32
100m: 1:29.85
(48.53)
6 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry 1:30.57 +14.52
50m: 41.87
100m: 1:30.57
(48.70)
Event official at: 14.12.2019 19.02.54
Event 2, 100m Individual Medley Women 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ninni From 1988 Simmis Wanda ry 1:14.05
50m: 32.38
100m: 1:14.05
(41.67)
2 Noora Kanerva 2000 Simmis Wanda ry 1:14.57 +0.52
50m: 34.49
100m: 1:14.57
(40.08)
3 Heidi Oksanen 1974 Simmis Wanda ry 1:33.89 +19.84
50m: 44.19
100m: 1:33.89
(49.70)
- Emilia Myllykoski 2003 Simmis Wanda ry DNS
Event official at: 14.12.2019 19.02.54
2019-12-14 19.03.33 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner