Results for Oulun Uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 22, 2020 to Feb 23, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Breaststroke Women 12 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Oulun Energia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
EE |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke M. PEDERSEN |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
SE |
2:25.14 |
|
|
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
SCV (FIN) |
Rio de Janeiro, BRA |
10.8.2016 |
|
|
|
|
NSE |
2:28.30 |
|
|
|
Noora Laukkanen |
1993 |
OU-73 (FIN) |
Praque, CZE |
10.7.2009 |
|
|
|
|
SM |
2:49.57 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:52.18 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T15 |
2:58.11 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T14 |
2:59.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T13 |
3:06.67 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
varpu saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
344 |
3:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saana Kalasniemi |
2009 |
Kemin Uimaseura |
|
296 |
3:28.58 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Mäentausta |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
274 |
3:34.10 |
+15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Rytilahti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
269 |
3:35.27 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amaya Luukkonen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
265 |
3:36.57 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
252 |
3:40.17 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
|
234 |
3:45.71 |
+27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helka Honka |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
232 |
3:46.10 |
+27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sanna Törmä |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
191 |
4:01.22 |
+42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
188 |
4:02.50 |
+44.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elviira Sanaksenaho |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
181 |
4:05.52 |
+47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sanni Pellikainen |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
180 |
4:05.94 |
+47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noora Haikola |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22.2.2020 12:37:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Breaststroke Women 13-15 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Oulun Energia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
EE |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke M. PEDERSEN |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
SE |
2:25.14 |
|
|
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
SCV (FIN) |
Rio de Janeiro, BRA |
10.8.2016 |
|
|
|
|
NSE |
2:28.30 |
|
|
|
Noora Laukkanen |
1993 |
OU-73 (FIN) |
Praque, CZE |
10.7.2009 |
|
|
|
|
SM |
2:49.57 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:52.18 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T15 |
2:58.11 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T14 |
2:59.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T13 |
3:06.67 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Moilanen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
682 |
2:38.01 |
|
|
|
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
629 |
2:42.32 |
+4.31 |
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
588 |
2:46.01 |
+8.00 |
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aada Hirvasoja |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
541 |
2:50.63 |
+12.62 |
|
NSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
462 |
2:59.89 |
+21.88 |
|
T14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
419 |
3:05.79 |
+27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Salli Sepponen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
414 |
3:06.60 |
+28.59 |
|
T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
395 |
3:09.52 |
+31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iina Tapaninen |
2006 |
Oulun Lohet |
|
375 |
3:12.87 |
+34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
373 |
3:13.08 |
+35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iita Kimpimäki |
2007 |
Oulun Lohet |
|
370 |
3:13.71 |
+35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
361 |
3:15.19 |
+37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Iina Pasuri |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
360 |
3:15.47 |
+37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
358 |
3:15.85 |
+37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iida Häcklin |
2006 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
341 |
3:18.96 |
+40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Roosa Hautamäki |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
341 |
3:18.98 |
+40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Armi Tavi |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
341 |
3:19.04 |
+41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lina Juutilainen |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
340 |
3:19.23 |
+41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
317 |
3:23.81 |
+45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofia Katariina Merituulia Kilp |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
312 |
3:24.94 |
+46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Meeri Uusitalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
302 |
3:27.34 |
+49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pihla Louhela |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
292 |
3:29.50 |
+51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
ANNI BACKMAN |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
290 |
3:30.11 |
+52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tiina Alatalo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
285 |
3:31.38 |
+53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Milla Seppälä |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
272 |
3:34.61 |
+56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maiju Hautala |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
259 |
3:38.21 |
+1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aino Kauppinen |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
234 |
3:45.70 |
+1:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lotta Tonteri |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
178 |
4:07.28 |
+1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22.2.2020 12:37:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Breaststroke Women 16 and older - Final |
|
|
Sponsor: |
Oulun Energia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
EE |
2:19.11 |
|
|
|
Rikke M. PEDERSEN |
1989 |
DEN (DEN) |
Barcelona, ESP |
1.8.2013 |
|
|
|
|
SE |
2:25.14 |
|
|
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
SCV (FIN) |
Rio de Janeiro, BRA |
10.8.2016 |
|
|
|
|
NSE |
2:28.30 |
|
|
|
Noora Laukkanen |
1993 |
OU-73 (FIN) |
Praque, CZE |
10.7.2009 |
|
|
|
|
SM |
2:49.57 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:52.18 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T15 |
2:58.11 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T14 |
2:59.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
T13 |
3:06.67 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
683 |
2:37.95 |
|
|
|
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathilda Puutio |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
572 |
2:47.50 |
+9.55 |
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
538 |
2:50.96 |
+13.01 |
|
NSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
505 |
2:54.67 |
+16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Hämäläinen |
2003 |
Vieskan Uimarit |
|
476 |
2:58.07 |
+20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22.2.2020 12:37:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-22 12:37:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|