2018-07-22   02:41:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset KLL Oulun Piirin Uintimestaruuskilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Virallinen
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Virallinen 
 
  Kilpailu  KLL Uinnit Oulu    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:43   
  Järjestäjä  OUS, OU-73, OuLo         
 
 
Laji 16, 25m VU Pojat 6.lk Koulu, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aatu Eskola  Kaakkuri Ala-Aste            16.25   
Sulevi Kärkkäinen  Myllyoja Ala-Aste            17.22   
Joona Huttula  International            17.39   
Christian Filist  Kastelli Ala-Aste            17.48   
Valtteri Suutari-Jääskö  Maikkula Ala-Aste            18.09   
Roope Korhonen  Tuira Ala-Aste            18.13   
Veikka Ylikotila  Rajakylä Ala-Aste            18.71   
Janne Marttila  Oulunsalo Kirkonkylä Ala-Aste            18.86   
Okko Tuuri  Liminka Ala-Aste            19.37   
10  Aleksi Niemi  Oulujoki Ala-Aste            19.91   
11  Karri Klemettilä  Kastelli Ala-Aste            19.92   
12  Jaakko Säkkinen  Rajakylä Ala-Aste            20.08   
13  Samu Katajamäki  International            20.12   
14  Andrew Berry  International            21.42   
15  Kaius Niskakangas  International            22.51   
16  Randolph Maier  International            22.86   
17  Aukusti Asikainen  Kastelli Ala-Aste            23.25   
18  Arttu Paso  Rajakylä Ala-Aste            25.17   
19  Mikael Pikkarainen  Rajakylä Ala-Aste            25.86   
20  Niko Granholm  Rajakylä Ala-Aste            25.91   
21  Willehard Lehtovaara  Nuottasaari Ala-Aste            26.03   
Juudo Uusitalo  Hintta Ala-Aste            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.24  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010 
Lisenssi: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner