2018-07-23   13:47:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset KLL Oulun Piirin Uintimestaruuskilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Virallinen
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Virallinen 
 
  Kilpailu  KLL Uinnit Oulu    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:28   
  Järjestäjä  OUS, OU-73, OuLo         
 
 
Laji 13, 25m VU Tytöt 5.lk Koulu, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Wilma Heikkinen  Teuvo Pakkala Ala-Aste            17.44   
Miia Mäkikallio  Hintta Ala-Aste            17.68   
Riina Törmänen  Kempele Ala-Aste            17.72   
Henriikka Haapasalo  Patamäki Ala-Aste            18.16   
Sara Rytkönen  Herukka Ala-Aste            18.48   
Linnea Marttila  Herukka Ala-Aste            18.51   
Iida Laukka  Kempele Kirkonkylä Ala-Aste            18.82   
Janika Korhonen  Oululahti Ala-Aste            18.88   
Oona Korkala  Kaukovainio Ala-Aste            19.68   
10  Nadja Parkkila  Rajakylä Ala-Aste            20.03   
11  Eveliina Pavas  Liminka Ala-Aste            20.47   
12  Emilia Heikkilä  Rajakylä Ala-Aste            20.66   
13  Annika Lahti  Herukka Ala-Aste            20.83   
14  Maria Kariniemi  Hintta Ala-Aste            20.90   
15  Tellervo Jalas  Tuira Ala-Aste            21.17   
16  Saga Puroila  Teuvo Pakkala Ala-Aste            21.54   
17  Marika Palola  Oulunsalo Ala-Aste            21.78   
18  Janita Utriainen  Rajakylä Ala-Aste            21.82   
19  Sofia Gokkoeva  Rajakylä Ala-Aste            21.88   
20  Lotta Pirkola  International            22.05   
21  Essi Vuorre  Herukka Ala-Aste            22.44   
22  Vilma Koskinen  Patamäki Ala-Aste            22.46   
23  Annastina Tohmola  Teuvo Pakkala Ala-Aste            22.68   
24  Kaisa Hourula  Rajakylä Ala-Aste            22.98   
25  Siiri Huotari  Hintta Ala-Aste            23.86   
26  Eveliina Karjalainen  Hintta Ala-Aste            24.66   
27  Selma Kiuru  Herukka Ala-Aste            26.06   
28  Veera Mommo  Herukka Ala-Aste            26.13   
29  Emma Pfeifer  International            26.55   
30  Aada Markkula  Teuvo Pakkala Ala-Aste            26.88   
31  Hanna Määttä  Hintta Ala-Aste            28.82   
32  Salla Huotari  Hintta Ala-Aste            29.12   
33  Adele Vähä  Svenska Privatskolan            29.32   
34  Mirja Erkinantti  Herukka Ala-Aste            29.36   
35  Taru Loponen  Hintta Ala-Aste            29.39   
36  Elisa Jämsä  Herukka Ala-Aste            29.84   
37  Elisa Sipola  Hintta Ala-Aste            30.35   
38  Annu Kuivas  Herukka Ala-Aste            34.13   
Minttu Juusola  Korvensuora Ala-Aste            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.24  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010 
Lisenssi: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner