2018-04-26   17:31:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset KLL Oulun Piirin Uintimestaruuskilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Virallinen
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Virallinen 
 
  Kilpailu  KLL Uinnit Oulu    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:55   
  Järjestäjä  OUS, OU-73, OuLo         
 
 
Laji 11, 25m VU Tytöt 4.lk Koulu, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hanna Länkinen  Maikkula Ala-Aste            18.70   
Sonja Spårman  Paulaharju Ala-Aste            19.78   
Ella Karjalainen  Tuira Ala-Aste            19.84   
Saana Katajamäki  International            19.90   
Ella Korpela  Oulunsalo Ala-Aste            20.43   
Anni Paakkari  Paulaharju Ala-Aste            20.57   
Petriina Kiiskinen  Oulunsalo Ala-Aste            20.82   
Katri Lukka  Madekoski Ala-Aste            21.48   
Eva Manninen  Koskela Ala-Aste            21.54   
10  Mari Karjalainen  Kempele Ala-Aste            22.14   
11  Vilma Alatalo  Pöllökangas Ala-Aste            22.82   
12  Fanni Pietikäinen  Kaakkuri Ala-Aste            22.92   
13  Jenni Särkelä  Paulaharju Ala-Aste            22.99   
14  Laura Käkelä  Oulunsalo Kirkonkylä Ala-Aste            23.23   
15  Ella Heikkinen  Koskela Ala-Aste            23.57   
16  Johanna Välijärvi  Kempele Ala-Aste            23.70   
17  Amina Al-Amir  International            23.90   
18  Milla Sneck  Tuira Ala-Aste            25.00   
19  Beata Lahtinen  Svenska Privatskolan            25.33   
20  Zhou Qiyu  International            25.57   
21  Emma Tervonen  Nuottasaari Ala-Aste            27.42   
22  Siiri Mäenpää  Koskela Ala-Aste            28.03   
23  Saana Pulkkinen  Nuottasaari Ala-Aste            28.71   
24  Kristiina Pernu  Svenska Privatskolan            28.80   
25  Araden Ishaya  Koskela Ala-Aste            29.00   
26  Johanna Kantomaa  Svenska Privatskolan            29.01   
27  Tiia Retsu  Kempele Ala-Aste            29.48   
28  Melissa Puutio  Svenska Privatskolan            29.88   
29  Venla Piirainen  Kempele Ala-Aste            30.14   
30  Laura Alahuhta  Korvensuora Ala-Aste            30.56   
31  Mirja Pouke  International            33.16   
32  Ronja Sundman  Svenska Privatskolan            33.72   
33  Axia Piira  International            34.76   
34  Ella Jauhiainen  International            34.94   
35  Eedith Vähä  Svenska Privatskolan            35.25   
36  Olka Koskenniemi  Kempele Ala-Aste            36.91   
Emma Väättäri  Korvensuora Ala-Aste            DNS   
Essi Ahlroth  Rajakylä Ala-Aste            DNS   
Ester Pöyhtäri  Svenska Privatskolan            DNS   
Veera Savela  Rajakylä Ala-Aste            DNS   
Netta Pekkala  Tuira Ala-Aste            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.24  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2010 
Lisenssi: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare