2020-09-26   02:56:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Kidz Meet 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Kidz Meet 2    Udskriftsdato  24 november 2019   
  Stævne by  Hørsholm    Udskriftstidspunkt  19:13   
  Arrangør  Hørsholm Svømmeforening         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 november 2019         
 
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
August Drucker  2009  Søllerød Svømmeklub            45.91   
Carl August Scheel  2009  Søllerød Svømmeklub            46.58   
Mads Bruhn Aaby  2008  Søllerød Svømmeklub            47.41   
Sebastian S. Sørensen  2008  Hillerød Svømmeklub            49.36   
Lucas Ammons  2009  Søllerød Svømmeklub            49.70   
Jeppe Bruun-Møller  2009  Hørsholm Svømmeforening            50.93   
Robert Nordby  2009  Hørsholm Svømmeforening            52.36   
Emil Slente Türck  2008  Hørsholm Svømmeforening            52.47   
Emil Arnum Kofoed  2008  Hørsholm Svømmeforening            53.53   
10  David Pereira  2008  Søllerød Svømmeklub            53.90   
11  Sophus Fosbøl  2009  Søllerød Svømmeklub            54.41   
12  Niels Andreasen  2009  Hillerød Svømmeklub            55.50   
13  Frederik Mortensen  2008  Hillerød Svømmeklub            56.14   
14  Sinus Andersson  2009  Hørsholm Svømmeforening            56.88   
15  Malte Scott Jensen  2009  Hillerød Svømmeklub            58.72   
16  Tobias Hanson  2009  Søllerød Svømmeklub            59.04   
17  Silas Grevelund  2009  Hørsholm Svømmeforening            59.58   
18  William Moe Sørensen  2009  Søllerød Svømmeklub            1:00.54   
19  Lucas Kristiansen  2009  Hillerød Svømmeklub            1:01.35   
20  Jonathan Nathansen  2009  Søllerød Svømmeklub            1:03.82   
21  Nicolas Spurre  2008  Søllerød Svømmeklub            1:04.95   
22  Jonathan Znaty  2009  Søllerød Svømmeklub            1:08.42   
23  Sebastian Gordon Shapley  2009  Søllerød Svømmeklub            1:09.13   
24  Frederik Milling Poulsen  2009  Hørsholm Svømmeforening            1:13.95   
Andreas Langkilde  2008  Hørsholm Svømmeforening            DNS   
Anton Wichmann Christensen  2009  Søllerød Svømmeklub            DNS   
Laurits Radmer Nygaard  2008  Søllerød Svømmeklub            DNS   
Louie Moes Blom  2009  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Bastian Eggert  2009  Hillerød Svømmeklub            DSQ  crawlben v/15m 
Benjamin Svensson  2009  Hørsholm Svømmeforening            DSQ  flere flyben i start 
Christian Tronier  2009  Hillerød Svømmeklub            DSQ  crawlben v/15m 
Elmer Fevejle Andersen  2009  Hørsholm Svømmeforening            DSQ  arme ført til hofte 
Mathias Flygenring  2009  Søllerød Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  19:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark