2020-01-24   17:45:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Kidz Meet 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 13 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 13 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Kidz Meet 2    Udskriftsdato  26 november 2019   
  Stævne by  Hørsholm    Udskriftstidspunkt  22:57   
  Arrangør  Hørsholm Svømmeforening         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 november 2019         
 
 
Løb 13, 4X50m f r i m_finner, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Søllerød Sharks 1  2008  Søllerød Svømmeklub            2:10.13   
  Mia Halskov  2009                 
  Pauline Munk-Hansen  2008                 
  Anna Bjerre Pedersen  2009                 
  Emma Nørskov  2009      2:10.13        2:10.13   
                     
Ronnie 1  2008  Hørsholm Svømmeforening            2:13.63   
  Victoria Pedersen  2008                 
  Kamilla Figurski  2008                 
  Ida Fiala Kohl  2008                 
  Therese Dommer  2009      2:13.63        2:13.63   
                     
Ronnie 2  2008  Hørsholm Svømmeforening            2:27.31   
  Freja Unold  2009                 
  Carmen Victoria Hansen  2008                 
  Camilla Schnabl  2008                 
  Filippa Siim  2008      2:27.31        2:27.31   
                     
Ronnie 3  2008  Hørsholm Svømmeforening            2:30.84   
  Victoria A.h. Kamstrup  2008                 
  Anna Hjuler Britze  2010                 
  Rosa May Franco-Koed  2009                 
  Agnethe Overgaard  2010      2:30.84        2:30.84   
                     
Søllerød Sharks 2  2008  Søllerød Svømmeklub            2:40.86   
  Lilja Valentiner  2009                 
  Kristine Heegaard  2009                 
  Julie Kaisa Hartvigsen  2008                 
  Emilie Støttrup-Andersen  2008      2:40.86        2:40.86   
                     
Søllerød Delfiner  2010  Søllerød Svømmeklub            2:48.42   
  Anna Borchorst  2010                 
  Frederikke Sofie Munk-Hansen  2010                 
  Victoria Nørgaard  2010                 
  Rebekka Kirkeskov-Frederiksen  2010      2:48.42        2:48.42   
                     
Ronnie 4  2009  Hørsholm Svømmeforening            3:01.75   
  Julia Semklo  2011                 
  Izabella Dembinska-Eker  2009                 
  Emma Tvedergaard Blöndal  2011                 
  Caroline Tegllund Blaabjerg  2010      3:01.75        3:01.75   
                     
Søllerød Søheste  2010  Søllerød Svømmeklub            DNS   
  Livia Kirstine Holst  2010                 
  Rebecca Kornerup  2010                 
  Emmy Poulsen  2010                 
  Rebekka Kirkeskov-Frederiksen  2010              DNS   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  26 november 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  22:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark