2020-04-06   08:34:39
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for DM-H Ňben Klasse indledende

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

afsnit1

Resultat LÝb 1 (Finaler) - Officiel
Resultat LÝb 1 (Finaler) - Officiel 
 
  Stśvne navn  DM-H Ňben Klasse, indledende    Udskriftsdato  23 november 2019   
  Stśvne by  Nyborg    Udskriftstidspunkt  16:55   
  ArrangÝr  Nyborg SvÝmmeklub & Dansk SvÝmmeunion         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  23 november 2019         
 
 
LÝb 1, 4X50m Medley Mix, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub    50m        OpnŚet  Status 











 
Horsens SvÝmmeklub 2 - Mix  1999  Horsens SvÝmmeklub 2            1:50.70   
  Mille C. Berg  2001      30.50        30.50   
  Esben Vad Arentoft  1999      28.99        59.49   
  Amalie Bach Nielsen  1999      27.52        1:27.01   
  Tais Andkjśr Kristensen  1999      23.69        1:50.70   
                     
Ku SvÝmning 1  U.S.G            1:54.99   
  Julie Schmidt  1995      30.69        30.69   
  Christian Christensen  1991      29.40        1:00.09   
  Jakob Vodstrup  1994      26.78        1:26.87   
  Marianne Duijm  1993      28.12        1:54.99   
                     
Agf Ňben - Mix  2000  Agfs SvÝmmeafdeling            1:56.35   
  Kasper Johnsen  2003      26.54        26.54   
  Casper Krohn  2001      30.04        56.58   
  Johanne V. Futtrup  2005      31.26        1:27.84   
  Ida Emilie Hindberg  2005      28.51        1:56.35   
                     
Horsens SvÝmmeklub 1 - Mix  1999  Horsens SvÝmmeklub 1            1:56.54   
  Patrick Zakaryan Olsen  2002      25.92        25.92   
  Amalie Antonsen  2003      37.46        1:03.38   
  Andreas Egemose Gregersen  2003      26.19        1:29.57   
  Clara Matilde Carstensen  2004      26.97        1:56.54   
                     
HillerÝd - Mix  2001  HillerÝd SvÝmmeklub            1:58.65   
  Thor Majvig Mogensen  2004      28.61        28.61   
  Sebastian Ejdesgaard  2001      31.62        1:00.23   
  Anna Olivia Kirchhoff  2005      31.00        1:31.23   
  Ida Zeiler Terkildsen  2004      27.42        1:58.65   
                     
Haderslev - Mix  1996  Haderslev SvÝmme Klub            1:59.52   
  Kasper Christiansen  2003      31.55        31.55   
  Amalie Averhoff MÝbes  2002      34.10        1:05.65   
  Rasmus Petersen  2002      25.63        1:31.28   
  Anne Thastrup-Hansen  2006      28.24        1:59.52   
                     
Nyborg SvÝmmeklub - Mix  2001  Nyborg SvÝmmeklub            1:59.57   
  Teodor Thuelund  2005      31.20        31.20   
  Mikkel Bredal Larsen  2005      32.46        1:03.66   
  Iben Bak  2001      28.87        1:32.53   
  Karina HÝybye Olesen  2001      27.04        1:59.57   
                     
ErritsÝ - Mix  1996  ErritsÝ Gymnastik Og IF            1:59.68   
  Morten Baxter  1996      28.77        28.77   
  Peter Rom Poulsen  2005      33.34        1:02.11   
  Sofie SjÝgren  2002      29.03        1:31.14   
  Clara Lynggaard  2002      28.54        1:59.68   
                     
Helsinge - Mix  1997  Helsinge SvÝmmeklub            2:00.14   
  Andreas Gram Peters  2001      28.98        28.98   
  Frederik Junker Neldeberg  2000      29.70        58.68   
  Frida Gram Peters  2007      32.30        1:30.98   
  Emily Hansen  2005      29.16        2:00.14   
                     
10  S 68 Mix Dsq  SvÝmmeklubben S 68            2:01.26   
  Frederik P. Michaelsen  2003      31.36        31.36   
  Sara Bundgaard  2003      33.63        1:04.99   
  Elias HanghÝj Jonsson  2002      26.07        1:31.06   
  Mie Asmussen  2005      30.20        2:01.26   
                     
11  Kolding - Mix  2001  Kolding SK            2:05.89   
  Nichlas Nordlund Hansen  2004      31.34        31.34   
  Daniel Busk  2005      32.65        1:03.99   
  Karla Kristensen  2005      1:01.90        2:05.89   
  Victoria Frśhr Piihl  2005              2:05.89   
                     
12  Frederikssund - Mix  2001  Frederikssund SvÝmmeklub            2:05.98   
  Ida Lykke Wennicke  2001      32.67        32.67   
  William S. Michaelsen  2001      32.01        1:04.68   
  Mads Bantz Nielsen  2004      29.69        1:34.37   
  Lilja Skov  2007      31.61        2:05.98   
                     
13  Swim Team Neptun - Mix  2002  Swim Team Neptun            2:12.74   
  Mathias Nybro Laursen  2005      30.51        30.51   
  Maja Volke  2002      36.94        1:07.45   
  Andreas Laursen  2006      35.19        1:42.64   
  Mathilde MÝller  2004      30.10        2:12.74   
                     
14  Aabybro - Mix  2000  Aabybro Idrśtsforening            2:20.93   
  Sofie Callsen  2008      40.19        40.19   
  Simon Andersen  2000      35.91        1:16.10   
  Jonas Abildgaard  2003      23.60        1:39.70   
  Johanna Sandager Borup  2005      41.23        2:20.93   
                     
15  Durup - Mix  1999  Durup IF            2:33.36   
  Mathias Veile  2005      35.01        35.01   
  Katrine ō Holmgaard  2004      48.70        1:23.71   
  Anika Andersen  2001      34.21        1:57.92   
  Malte Alsing Pedersen  2007      35.44        2:33.36   
                     
S68 - Mix  2001  SvÝmmeklubben S 68            DSQ  sw 10.11 
  Frederik P. Michaelsen  2003      30.71        30.71   
  Sara Bundgaard  2003      34.13        1:04.84   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til Nyborg SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  16:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark