Results for Utmanaren 20191124 Täby Sim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Whilda Göransson |
2006 |
Täby Sim |
+0.87 |
|
49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
+0.77 |
|
50.73 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Cajvert |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
52.23 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johannes Rappe |
2006 |
Täby Sim |
+0.92 |
|
52.46 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
53.18 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elly Lundström |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
53.57 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
-.-- |
|
54.11 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
54.63 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
55.40 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
-.-- |
|
57.11 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kerstin Wikström |
2010 |
Täby Sim |
-.-- |
|
57.84 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
59.03 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
-.-- |
|
1:02.07 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan McCullagh |
2008 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hitoshi Shirabe |
2008 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gurleena Kaur |
2009 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
Täby Sim |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Fahlgren |
2005 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-24 18:06:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-24 18:13:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|