Tulokset Julestævne 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Julestævne 2019 | Udskriftsdato | 08 december 2019 | |||
Stævne by | Slagelse | Udskriftstidspunkt | 12:45 | |||
Arrangør | Slagelse Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 08 december 2019 |
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1920-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mads Ingeman Hansen | 1997 | Næstved IF | 24.43 | ||||||
2 | Magnus Løhr | 2001 | Herlufsholm Svømmeklub | 24.75 | ||||||
3 | Tobias Daniel Larsen | 2001 | Slagelse Svømmeklub | 24.90 | ||||||
4 | Lauge Bastian Maar | 2001 | Næstved IF | 25.63 | ||||||
5 | Bjørn Sabroe Simonsen | 2000 | Herlufsholm Svømmeklub | 26.38 | ||||||
6 | Emil Holm | 1996 | Svømmeklubben SHS Stevns | 26.70 | ||||||
- | Mutasem Ahmad | 2001 | Kalundborg SK | DNS | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Lucas Jul Pedersen | 2003 | Næstved IF | 25.78 | ||||||
2 | Harald Franck | 2003 | Næstved IF | 26.16 | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Holger Flytkjær-Hansen | 2004 | Haslev Svømmeklub | 25.46 | ||||||
2 | Malthe Foged | 2005 | Næstved IF | 26.58 | ||||||
3 | Konrad Clausen | 2005 | Slagelse Svømmeklub | 26.81 | ||||||
4 | Tobias Wiegaard Hansen | 2004 | Slagelse Svømmeklub | 27.05 | ||||||
5 | Magnus Wøldike | 2005 | Svømmeklubben SHS Stevns | 27.68 | ||||||
6 | Magnus Hansen | 2004 | Svømmeklubben SHS Stevns | 28.10 | ||||||
7 | August Høy | 2005 | Herlufsholm Svømmeklub | 28.17 | ||||||
8 | Noel Gjelstrup | 2004 | Kalundborg SK | 28.25 | ||||||
9 | Marcus Madsen | 2005 | Dragsholm Svømmeklub | 28.31 | ||||||
10 | Laurits Thøfner | 2004 | Haslev Svømmeklub | 29.04 | ||||||
11 | Morten Broni Simonsen | 2005 | Kalundborg SK | 29.46 | ||||||
12 | Jeppe Veise | 2004 | Slagelse Svømmeklub | 29.71 | ||||||
13 | Malthe Lorin Rasmussen | 2005 | Kalundborg SK | 30.28 | ||||||
14 | Jonas Nørmark Larsen | 2005 | Slagelse Svømmeklub | 33.51 | ||||||
- | Tao Tang | 2005 | Næstved IF | DNS | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Viktor Kristiansen | 2006 | Slagelse Svømmeklub | 31.92 | ||||||
2 | Lukas Aagaard Sørensen | 2006 | Haslev Svømmeklub | 33.56 | ||||||
3 | Jakob Bagge | 2006 | Kalundborg SK | 35.11 | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2009 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Niklas Aagaard Sørensen | 2008 | Haslev Svømmeklub | 35.48 | ||||||
2 | Oliver Petersen | 2008 | Herlufsholm Svømmeklub | 37.84 | ||||||
3 | Sander Y Hansen | 2009 | Kalundborg SK | 38.54 | ||||||
4 | Oliver Dyrholm-Pilegaard | 2008 | Svømmeklubben SHS Stevns | 38.63 | ||||||
5 | Felix Schnack | 2009 | Svømmeklubben SHS Stevns | 38.67 | ||||||
6 | William Kongslev | 2008 | Haslev Svømmeklub | 40.09 | ||||||
7 | Sune Berg Olesen | 2009 | Haslev Svømmeklub | 41.19 | ||||||
8 | Christopher Riis Anker | 2009 | Svømmeklubben SHS Stevns | 44.61 | ||||||
9 | Andreas Lyngfeldt Boholm | 2008 | Haslev Svømmeklub | 44.64 | ||||||
10 | Marcus Kjøng Seidenfaden | 2008 | Svømmeklubben SHS Stevns | 54.63 | ||||||
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2019 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Matti Lundin Brockdorff | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 34.67 | ||||||
2 | Bastian Johnsen | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 41.02 | ||||||
3 | Rares Enache | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 46.60 | ||||||
4 | Lucas Bendtsen | 2010 | Næstved IF | 47.91 | ||||||
5 | Louie L. Theuma | 2011 | Lyngby Svømmeklub | 49.47 | ||||||
6 | Matti Mejlby Ditlefsen | 2011 | Kalundborg SK | 52.26 | ||||||
- | Lucca Seneca | 2011 | Kalundborg SK | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:45 |